Kategorijos

NAUJIENA!

Hibridinė sauna

plačiau

top prekės

France sauna nuo 2 iki 4 asmenų pasirinktinai
France sauna nuo 2 iki 4 asmenų pasirinktinai
 • France sauna nuo 2 iki 4 asmenų pasirinktinai
 • France sauna nuo 2 iki 4 asmenų pasirinktinai

Zen sauna nuo 2 iki 4 asmenų pasirinktinai2 020,00 €
Su PVM
Suomijos kultūroje pirtis visada buvo laikoma gydymo vieta. Yra patarlė: „Jei nei degtinė, nei degutas, nei pirtis nepadeda, liga mirtina“.
Suomijos kultūroje pirtis yra vieta, kur protas ir kūnas atsipalaiduoja ir apsivalo, todėl čia jūs turite perjungti savo mobiliuosius telefonus į tylųjį režimą :)
Tiesiog klausykite raminančių akmenų švilpimų.
Saunos modelis
vnt
Dėl pristatymo termino teirautis

message Klauskite apie šią prekę

Klauskite apie šią prekę

Zen sauna nuo 2 iki 4 asmenų pasirinktinai

Zen sauna nuo 2 iki 4 asmenų pasirinktinai

* Privalomi laukai

  Atšaukti

Įrodyta, kad pirtis tikrai padeda išgydyti ligas ar bent jau jų išvengti. Tinkamas kaitinimasis suomiškoje pirtyje pagerina sveikatą, imuninę sistema, savijautą, atpalaiduoja. Pirtis naudinga beveik visiems. Vienintelės išimtys yra kūdikiai ir žmonės, sergantys širdies ir kraujagyslių ligomis ar turi atvirų žaizdų. Likusieji gali saugiai mėgautis pirtimi.
Privalumai:
 • Galimi 5 saunų pasirinkimai
 • Natūralios eglės iš Kanados
 • Sustiprinta izoliacija
 • Elektrinė krosnelė
„Zen“ saunos siūlo natūralų ir modernų dizainą, puikiai integruojamą į jūsų vidaus patalpas.

„Zen“ saunos siūlo visus tradicinės suomiškos saunos privalumus. Jos sertifikuota Kanados eglės mediena suteikia jai elegantišką dizainą, būdingą tradicinėms saunoms. 

Kanados eglė yra viena vertingiausių ir vertingiausių medienos rūšių pasaulyje. Tvirtas grožis ir tiesi mediena suteikia nepaprastą atsparumą blogam orui. Eglė auga lėtai. Po kelių dešimtmečių mediena tampa labai tanki, labai tvirta ir joje yra labai mažai dervos. Ji labai dažnai naudojamas konstrukcijoje dėl savo tvirtumo savybių. Subtiliai ir natūraliai kvepiantis, lengvai suderinamas su interjeru dėl savo elegantiškumo, būdingo tradicinėms pirtims.

 • „Harvia“ elektrinė krosnelė
Aukštos kokybės krosnelė su termostatu ir laikmačiu, komplektuojama su 20 kg lavos akmenų. Talpa pritaikyta jūsų pirties tūriui. Atspindi suomišką dizainą ir gali pasigirti greitu temperatūros kilimu, nuolatiniu karščiu.
„Harvia“ - puikus prekės ženklas pirčių pasaulyje
Harvia jau daugiau kaip 60 metų yra suomių pirties specialistė. „Harvia Vega“ elektrinių viryklių asortimentas yra plačiai įrodytas ir pripažintas dėl savo patikimumo ir patogumo naudoti. Integruotas valdymo blokas priekiniame skydelyje leidžia lengvai reguliuoti sesijos trukmę (nuo 0 iki 60 minučių) ir norimą temperatūrą (nuo 60 ° C iki 90 ° C).
Naudojant „Harvia“ krosnelę
Išdėstykite lavos akmenis krosnelėje, neperkraudami jos. Įpilkite šiek tiek vandens, kad susidarytų garai, ir mėgaukitės pirties seansu. Taip pat galite naudoti eterinius aliejus ir mėgautis aromaterapijos pranašumais.
 • Greitas surinkimas be įrankių
Lengvai montuojamas, nes paspaudžiamų plokščių sistema yra surenkama per mažiau nei 20 minučių. Surenkamos plokštės lengvai montuojamos be įrankių dėka „Fast Up“ atgalinės ryšio sistemos.
 • Apšvietimas su gaubtu
Siūlo jaukią ir malonią atmosferą


priedai saunai_1.jpg

 • Tradicinis kibiras ir kaušas
Užpilkite vandens ant akmenų, kad susidarytų garai.
 • Termometras

Galite stebėti temperatūrą ir drėgmę (nuo 20 ° C iki 90 ° C)
 • Tradicinis smėlio laikrodis

Žinosite kiek laiko praleidote saunoje.

DĖMESIO! MODELIO ZEN 5 NĖRA PREKYBOJE. GALIMA RINKTIS IŠ PATEIKTŲ 4 MODELIŲ
Pirties praktika: nauda ir kontraindikacijos:

Rekomendacijos
Suomiui sauna – ramybės ir susikaupimo vieta, kurioje triukšmauti ir skubėti nevalia. Būdavo sakoma, jog „saunoje dera elgtis kaip bažnyčioje“. Saunai reikia skirti mažiausiai pusvalandį, dar geriau – valandą ar pusantros. Prieš einant į sauną patariama apsiprausti po dušu, taip sveikiau odai ir plaukams, pagarba kitiems pirties dalyviams. Paprastai žmonės į sauną eina nuogi. Rekomenduojama į sauną pasiimti rankšluostį, kad nereiktų sėsti tiesiai ant įkaitusio suolo.Ttemperatūra saunoje neturėtų viršyti 80-90 laipsnių pagal Celsijų. Pakankamai įkaitus reikėtų grįžti į persirengimo kambarį atvėsti ir dar kartą palįsti po dušu ar atsigaivinti baseine , vonioje. Antrą kartą užėjus į sauną galima pertis. Staigūs temperatūros pokyčiai pavojingi sveikatai. Po saunos galima pasimėgauti lengvais užkandžiais ir gėrimais. Prieš sauną ir būnant joje reikėtų vengti sunkaus maisto, ypač – alkoholio.
Prieš indikacijas
Kai kuriems žmonėms, visų pirma – vyresniems, turintiems problemų dėl širdies, itin mažiems vaikams ir nėščiosioms, patariama nepiktnaudžiauti sauna. Bet sakoma, kad retkarčiais pirtin užsukančios nėščiosios gimdo greičiau ir lengviau. Šiaip ar taip, prieš einant pertis rizikos grupės atstovams derėtų pasitarti su gydytoju.
Kokybiška France sauna
Specializuojasi infraraudonųjų spindulių kabinų ir garų pirčių gamyboje ir platinime. Pagrindinis „France-Sauna“ tikslas yra kokybė už geriausią kainą. Prancūzijos pietuose įsikūrusi įmonė „France-Sauna“ per kelerius metus tapo svarbia gerovės srityje. Tai užtikrina nuolatinį produktų, naujovių stebėjimą ir akivaizdžiai išlaidas, siekiant pasiūlyti jums tai, kas yra geriausia rinkoje. Ši filosofija greitai padarė jį vienu iš savo srities Europos lyderių. Puikiai įvaldo savo dalyką ir daugelį metų dalyvauja gaminant ir montuojant infraraudonųjų spindulių kabinas.
 •         Kokybės kontrolė
Tinkamas salono ir jo įrangos veikimas yra prioritetas. Prieš atvykstant namo, kiekviena kabina yra rankomis sukomplektuota, kad būtų galima įsitikinti, ar viduje ir išorėje yra nepriekaištinga medienos būklė, įrangos kokybė ir tinkamas salono veikimas. Maksimali temperatūra kontroliuojama per 60 minučių.
 •          Pakavimas
Siekiant užtikrinti veiksmingą apsaugą pristatymo metu, visos saunos yra su didelėmis apkrovomis (dvigubo griovelio atsparaus kartono) pakuotėmis ir turi vidinius polistireno atskyrimus tarp elementų. Skirtingos plokštės ir elementai yra padalinti į 2 arba 3 dalis, kad būtų užtikrinta maksimali apsauga.
 •          Lengvas surinkimas
Dėl išradingos kilpų sistemos mūsų pirties kabinas lengva surinkti. Grįžtamojo ryšio sistemai nereikia jokių specialių įrankių. Per 20 minučių, 2 žmonės tokie surinkimo instrukcijas, jūsų saunos bus paruoštas darbui.
 •          Geriausias kainos ir kokybės santykis
Mūsų, kaip rinkos lyderio, patirties ir žinių dėka mes siūlome geriausią kokybės ir kainos santykį. 
 •          Įrangos sauga
Mūsų gaminiai yra sertifikuoti CE elektros instaliacijai ir ROHS, apsaugantys nuo švino ir kenksmingų metalų.
Dėmesio! Saunos elektrinė krosnelė neturi pajungimo kabelio. Kabelį reikia įsigyti atskirai. Krosnelės pajungimui naudoti nuotekio rėlę. Krosnelės pajungimo darbus būtinai turi atlikti kvalifikuotas elektrikas. 

Specifiniai kodai

Atsiliepimas

Kol kas atsiliepimų nėra

Pateikite atsiliepimą

Zen sauna nuo 2 iki 4 asmenų pasirinktinai

Suomijos kultūroje pirtis visada buvo laikoma gydymo vieta. Yra patarlė: „Jei nei degtinė, nei degutas, nei pirtis nepadeda, liga mirtina“.
Suomijos kultūroje pirtis yra vieta, kur protas ir kūnas atsipalaiduoja ir apsivalo, todėl čia jūs turite perjungti savo mobiliuosius telefonus į tylųjį režimą :)
Tiesiog klausykite raminančių akmenų švilpimų.

Pateikite atsiliepimą

2 kitų prekių