Baseinų valymo įranga

Specialūs pasiūlymai

Atsiliepimai

Paskelbė Julius
Sveiki, pirkau baseino chemiją, viską gavau sut ...

06-03-2018

Peržiūrėti visus

Baseinų valymo įranga

Baseinų valymas mechaninis arba automatinis. Mechaniniui valymui naudojami įvairūs baseino paviršiams valyti šepečiai, tiek sienų, tiek dugno, teleskopiniai kotai, vakuuminiai skimerio dangteliai, sieteliai bei valymo žarnos. Automatiniam baseino valymui yra skirti automatiniai baseino valymo robotai. Tai įrenginiai, kurie be žmogaus priežiūros ...

Baseinų valymas mechaninis arba automatinis. Mechaniniui valymui naudojami įvairūs baseino paviršiams valyti šepečiai, tiek sienų, tiek dugno, teleskopiniai kotai, vakuuminiai skimerio dangteliai, sieteliai bei valymo žarnos. Automatiniam baseino valymui yra skirti automatiniai baseino valymo robotai. Tai įrenginiai, kurie be žmogaus priežiūros išvalo baseino dugną, sienas, vandens liniją, tuo pačiu pagerina vandens filtravimą. Tai labai patogus būdas prižiūrėti baseiną.

Plačiau

Subkategorijos

 • Automatiniai baseino...
  Automatiniai baseino valymo robotai technologiškai pažengę, malonus bei patikimas pagalbininkas valant
  baseiną. Kodėl malonus, nes darbą atlieka už Jus, o Jūs galite užsiimti kita naudinga veikla, taip pat turint robotą nereikės samdyti baseino prižiūrėtojų.
  Ryte, tarkim prieš darbą galite įleisti robotą į baseiną, o vakarop po darbų išimti robotą iš baseino ir mėgautis švariu baseino vandeniu.
  Kai kurie baseino robotai turi transportavimo vežimėlius, valdymo pultelius, vieni jų valo tik baseino dugną (grindis), kiti dugną, sienas ir vandens liniją.
  Svarbu pasirinkti pagal Jūsų poreikius.
 • Baseino valymo šepečiai
 • Sieteliai
 • Teleskopiniai kotai
 • Krepšeliai,...
 • Plaukiojantys dozatoriai
 • Vakuuminės žarnos