Specialūs pasiūlymai

Atsiliepimai

Paskelbė Aurelijus
Labai rekomenduoju, super parduotuvė pakonsulta ...

13-07-2022

Peržiūrėti visus

UAB "Baseinai ir fontanai" įmonės veikla prekyba baseinų, fontanų, tvenkinių įranga, vandens priežiūros chemijos produktais bei vidaus ir lauko baseinų, fontanų, sūkurinių vonių įrengimas, aptarnavimas. Naudojame tik patikimų ir žinomų rinkoje gamintojų įrangą. Daugiausia įrangos importuojame iš Vokietijos ir Prancūzijos. Prekiaujame bei montavimo darbuose naudojame įrangą tokių gamintojų:
"PROCOPI" Prancūzija; "Kripsol" Ispanija; "Elbe-plastik" Vokietija; "Praher" Austrija; "Flexinox" Ispanija; "Aquael" Lenkija; "Chemoform" Vokietija ir kitų mažiau žinomų gamintojų.

Per visą bendrą darbo laikotarpį, esame įgyvendinę  įvairių projektų, daugiausia privataus naudojimo.  Prieš kiekvieno projekto įgyvendinimą gerai apmąstome, ar mes galėsime tai atlikti gerai ir sutartu laiku. Tik teigiamai atsakius į šiuos klausimus imamės projekto įgyvendinimo. Darbų pradžia prasideda nuo to, kaip atrodys projektas pasibaigus darbams. Mums rūpi ne tik projekto įgyvendinimas, bet ir jo galutinė paskirtis, kad žmonės sugalvotu kūriniu galėtų džiaugtis ir mielai naudotis. 

Konsultuojame tiek garantinio, tiek po garantinio laikotarpio metu, kaip naudotis baseinu, jį prižiūrėti bei naudotis vandens priežiūros priemonėmis, chemikalais.

Mūsų norai - kad kiekvienas klientas būtų patenkintas mūsų priimtais sprendimais, bei atliktais darbais.

Mūsų darbas - tai padėti įgyvendinti Jūsų svajones, kurios yra susijusios su spa poilsio zona, pateisinti lūkesčius bei laikytis duotų pažadų bei susitarimų.

Mūsų tikslas - džiaugtis atliekamais darbais, išlaikyti pačius geriausius santykius su žmonėmis, kurie mus samdo. Būtent nuo to ir prasideda mūsų požiūris į darbą: pradedam, galvodami apie pabaigą !

Jei galvojate įsirengti baseiną, fontaną, tvenkinuką, spa poilsio zoną ar turite kitokių minčių ir idėjų, prašau, susisiekite, tai Jums nieko nekainuos.

UAB "Baseinai ir fontanai" direktorius Dainius Cicėnas

Stipriausi Lietuvoje - „Darbuojamės norėdami, kad kuo daugiau žmonių galėtų mėgautis vandens malonumais savo kieme, ar tai būtų maudymosi baseinas, fontanas, tvenkinukas, kriokliukas, ar žaviai tekantis upelis. Stipriausi Lietuvoje sertifikatas mums yra motyvacija ir toliau eiti tokiu keliu", - sako UAB Baseinai ir fontanai direktorius Dainius Cicėnas. Daugiau apie Stipriausi Lietuvoje sertifikatus - www.stipriausi.lt. | Facebook

stipriausi LT 2018-2020.jpg

______________________________________________________________________________________

baseinai,lauko baseinai,vidaus baseinai,mediniai baseinai,baseinų įranga,baseinų apšvietimas,baseinų uždengimai,polipropileniniai baseinai,betoniniai baseinai,spa baseinai,baseinų įrengimas,spa baseinų įrengimas,įranga baseinams,baseinų kopetėlės,baseinų signalizacijos,baseinų UV sterilizatoriai,baseinų hidroizoliacija,baseinų vandens šildymas, filtrų užpildai,kvarcinis smėlis,ceolitas,baseinų valymo įranga,baseinų chemija,baseinų chemikalai,spa chemija,kubilų chemija,tvenkinių chemija,tvenkinių plėvelė,fontanai,fontanų įrengimas,fontanų įranga,fontanai tekančios sienelės,fontanų siurbliai,fontanų apšvietimas,fontanų purkštukai,pirtys,saunos,pirčių kvapai,terasos baseinams,kompozitinės terasų lentos,baseinų priežiūra,fontanų priežiūra,konsultacijos baseinų,fontanų klausimais.