Baseinų filtravimo įranga

Specialūs pasiūlymai

Atsiliepimai

Paskelbė Aurelijus
Labai rekomenduoju, super parduotuvė pakonsulta ...

13-07-2022

Peržiūrėti visus

Baseinų filtravimo įranga

Filtravimo blokas skirtas baseino vandens filtravimui, valymui nuo įvairių vandenyje atsirandančių nešvarumų. Vandens filtravimas būtinas, kad baseino vanduo nuolat būtų skaidrus ir gražus. Filtravimo bloką sudaro filtras bei siurblys. Vandens valymo medžiaga gali būti naudojamas kvarcinis smėlis. Filtrai yra įvairaus dydžio, našumo, siurbliai į...

Filtravimo blokas skirtas baseino vandens filtravimui, valymui nuo įvairių vandenyje atsirandančių nešvarumų. Vandens filtravimas būtinas, kad baseino vanduo nuolat būtų skaidrus ir gražus. Filtravimo bloką sudaro filtras bei siurblys. Vandens valymo medžiaga gali būti naudojamas kvarcinis smėlis. Filtrai yra įvairaus dydžio, našumo, siurbliai įvairaus galingumo bei našumo. Filtravimo blokas yra parenkamas pagal baseino vandens tūrį.

Plačiau

Subkategorijos

 • Filtravimo blokai
 • Filtrai
 • Siurbliai

  Visi baseinų siurbliai skirti darbui su baseino vandeniu. Jie pasižymi tyliu veikimu, atsparumu
  korozijai, tvirtas cilindro sandariklis, apsaugantis variklį nuo vandens, atsparus iki 60 laipsnių temperatūrai. Baseinų siurbliuose yra nešvarumų priešfiltris (krepšelis). Siurbliai be krepšio yra skirti dirbti su vandens masažo prietaisais. Siurblio našumai prie H = 8 m vandens stulpo. Siūlome tik aukštos kokybės baseinų siurblius, privalumai bei pranašumai: Premium aukščiausia nustatytų siurblių klasė = prekės ženklas, ilgaamžiškumas, kokybė ir patikimumas. Įprasta klasė - aukšta siurblių klasė, kuri skiriasi nuo aukščiau paminėtų tik gamintojai yra mažiau žinomi. Standartinė klasė - pagrindinė siurblių klasė, tai kokybės ir patikimumo derinys. ECO klasė - siurbliai, skirti apsaugoti aplinką ir jūsų piniginę. Įrengti naujausi, tylūs ir energiją taupantys varikliai.
  Daugiau informacijos apie siurblius, esančius gaminio kortelėje. Tai padės jums padaryti teisingą pasirinkimą įsigyjant siurblį baseinui!

 • Automatinės filtro plovimo sklendės
 • Įvairios atsarginės detalės