Kategorijos

NAUJIENA!

Hibridinė sauna

plačiau

NAUDINGA INFORMACIJA

Nuo patarimo iki sprendimo!
Profesionali konsultacija, priežiūra, įrengimas!
Mums patinka bendrauti, tad skambinkite, rašykite ar užsukite pas mus į svečius!

Straipsnių subkategorijos

Apie baseinus

Laimė, patirtis, nuotykiai, poilsis, prabanga ir sveikata – nuosavas baseinas reiškia geresnę gyvenimo kokybę nuosavuose namuose. Galbūt dar tik ruošiatės priimti sprendimą pagerinti savo gyvenimo kokybę? Pasisemkite įkvėpimo iš mūsų.

Apie fontanus

Vandens fontanai suteikia nuostabų gamtos prisilietimą bet kokiai lauko ar vidaus aplinkai. Malonus vaizdas, laisvai tekantis vanduo, jo  sukuriamų raminančių garsų derinys suteiks ramybės ir atsipalaidavimo jausmą. 
Fontanų stiliai driekiasi nuo klasikinių pakopų bokštų iki šiuolaikinių rutulių, o fontano dizainas kalba ne tik apie estetiką; architektūra lemia vandens tekėjimą ir jo kuriamą muziką – nuo ​​purslų, slopinančių gatvės triukšmą, iki burbuliavimo, suteikiančio subtilų foną ir pokalbį terasoje.

Apie tvenkinius

Tvenkiniai gali suteikti ne tik mums daug naudos – nuo ​​dėmesingumo iki fizinio aktyvumo, bet ir būti gyvybės ir veiklos avilis sode.
Tvenkinio dydis neturi reikšmės – bet koks vanduo yra didžiulė premija! Jei turite nedidelį sklypą, galite apsvarstyti galimybę įrengti konteinerinį tvenkinį naudodami rezervuarą/talpą arba juos išsikasti žemėje ir iškloti plėvele. Jei turite daugiau vietos, apsvarstykite galimybę sukurti didesnį tvenkinį, apsuptą naudingų augalų ir buveinių, kuriomis galėtumėte mėgautis jus ir laukinė gamta.

Apie saunas

Daug kalbama apie pirties naudą sveikatai: geresnė bendra savijauta, pagerėjęs kraujospūdis ir kraujotaka, psichinė sveikata, sumažėja raumenų įtampa, valo odą, mažina stresą, geresnis miegas, degina kalorijas, rekreacinė ir socialinė nauda...Pakanka kelių minučių per dieną, kad atrodytumėte ir jaustumėtės geriau. 
tradicinės saunos - temperatūra paprastai būna sausa, 176–230 °F, esant 10–20 procentų drėgmei. Pilant vandenį ant įkaitusių akmenų galima padidinti drėgmę, susidarys papildomi garai.
Infraraudonųjų spindulių saunose yra jutiklinis aušintuvas, užtikrinantis 113–140 °F temperatūrą per infraraudonųjų spindulių bangos ilgius. Šiuo metu jau galima rinktis ir trečią variantą - hibridinė sauna.

Apie pripučiamas SPA

Kai reikia atsipalaiduoti mėgaujantis laiku su šeima ar bendraujant su draugais, mirkymasis sūkurinėje vonioje yra populiarus būdas atlikti visus šiuos dalykus vienu metu. Yra daug įvairių SPA tipų, kurių kiekvienas turi savo ypatybes ir privalumus. Šioje kategorijoje sutelksime dėmesį į pripučiamas SPA – kas tai yra, kaip jos veikia, kokias funkcijas siūlo, apie bendrus privalumus ir trūkumus ir dar daugiau. Skaitykite toliau, kad sužinotumėte daugiau apie pripučiamas SPA.

Atlikti darbai

UAB "Baseinai ir fontanai" įmonės veikla prekyba baseinų, fontanų, tvenkinių įranga, vandens priežiūros chemijos produktais bei vidaus ir lauko baseinų, fontanų, dekoratyvinių tvenkinių  įrengimas, aptarnavimas. Naudojame tik patikimų ir žinomų rinkoje gamintojų įrangą. 

Kita informacija

Įdomios mintys, patarimai, pasiūlymai apie kitas mūsų siūlomas prekes.

Apie mus rašo

Džiaugiamės galėdami pasidalinti patirtimi ir pasiekimais spaudoje