Kategorijos

NAUJIENA!

Hibridinė sauna

plačiau

TRADICINĖS SAUNOS

Sauna – tai ne tik prausimosi ir higienos procedurų patalpa, bet ir vieta, kur galima pasigydyti, pailsėti, pabendrauti. 

Suomiškų pirčių tradicija XX a. paplito plačiai pasaulyje, dėl krosnelių paprastumo ir efektingumo, dėl greito pirties paruošimo kaitinimuisi. Saunos pavadinimu suprantama kaip karšta ir sausa, per pora valandų prikaitinama malkomis ar elektra, pirtis kurioje kaitinamasi, prakaituojama, beveik nesivanojama, o atsivėsinama po dušu, baseine ar šalia esančiame vandens telkinyje.

Įrodyta, kad tinkamas kaitinimasis suomiškoje pirtyje pagerina kraujotaką, aktyvina medžiagų apykaitą, stimuliuoja vidinės sekrecijos liaukų darbą, pašalina iš organizmo toksinus ir šlakus, atpalaiduoja visas raumenų grupes, pagreitina įvairių traumų ir sumušimų gijimą, normalizuoja spaudimą, efektyviai padeda atsikratyti nuovargio ir streso, teigiamai veikia kvėpavimo organus. 

tradicinės saunos

TRADICINĖS SAUNOS

Subkategorijos

  Tradicinė sauna "Sense" 3 asmenims

  Sense 3 sauna skirta trims asmenims atsipalaiduoti pirtyje. Kartu su pirtimi komplekte ir  elektrinė krosnelė Harvia 3,5kW
  2 330,00 €
  Dėl pristatymo termino teirautis

  Tradicinė sauna "Sense" 4 asmenims

  Sense 4 sauna skirta keturiems asmenims atsipalaiduoti pirtyje. Kartu su pirtimi komplekte ir  elektrinė krosnelė Harvia 4,5kW
  2 660,00 €
  Dėl pristatymo termino teirautis
  France sauna nuo 2 iki 4 asmenų pasirinktinai France sauna nuo 2 iki 4 asmenų pasirinktinai -220,00 €
  • -220,00 €

  Zen sauna nuo 2 iki 4 asmenų pasirinktinai

  Suomijos kultūroje pirtis visada buvo laikoma gydymo vieta. Yra patarlė: „Jei nei degtinė, nei degutas, nei pirtis nepadeda, liga mirtina“.
  Suomijos kultūroje pirtis yra vieta, kur protas ir kūnas atsipalaiduoja ir apsivalo, todėl čia jūs turite perjungti savo mobiliuosius telefonus į tylųjį režimą :)
  Tiesiog klausykite raminančių akmenų švilpimų.
  1 800,00 €Reguliari kaina 2 020,00 €
  Dėl pristatymo termino teirautis