Baseinų hidroizoliacinės dangos

Specialūs pasiūlymai

Atsiliepimai

Paskelbė Evelina
Sveiki! Esame labai patenkinti ir gamini ...

07-06-2020

Peržiūrėti visus

Baseinų hidroizoliacinės dangos

Baseinų dangos skirtos užtikrinti vandens hidroizoliacijai baseinuose. Baseinų hidroizoliacinės dangos yra labai kokybiškos, armuotos kaprono specialiais siūlais,1,5 mm storio, įvairių spalvų, apsaugotos nuo UV spindulių bei cheminių medžiagų poveikio. Tarnavimo laikas vidutiniškai apie 15 metų. Tai kokybiškas, gražus, nebrangus būdas, norint už...

Baseinų dangos skirtos užtikrinti vandens hidroizoliacijai baseinuose. Baseinų hidroizoliacinės dangos yra labai kokybiškos, armuotos kaprono specialiais siūlais,1,5 mm storio, įvairių spalvų, apsaugotos nuo UV spindulių bei cheminių medžiagų poveikio. Tarnavimo laikas vidutiniškai apie 15 metų. Tai kokybiškas, gražus, nebrangus būdas, norint užtikrinti hidroizoliaciją baseinuose ar kituose vandens rezervuaruose. 

Montavimas vyksta tiesiogiai baseino įrengimo vietoje, statybvietėje.
Baseino sienos turi paruoštos, išvalytos, lygios, lygūs kampai.
Prieš montuojant dangą, būtina prie baseino sienų pritvirtinti neaustinę medžiagą.
Neaustinės medžiagos turi būti supjaustytos pagal dydį ir priklijuotos prie dugno ir sienų. Šiam tikslui naudojami klijai.
Kitas darbų etapas, tai tvirtinimo profilių montavimas ties baseino bortelio kraštu.
Danga prie profilių ir tarpusavyje užsandarinama karštu oru, kad būtų sukurtas homogeniška, vienalytė sistema ir vandeniui nelaidus paviršius.

Plačiau