Baseinų hidroizoliacinės dangos

Specialūs pasiūlymai

Atsiliepimai

Paskelbė Aurelijus
Labai rekomenduoju, super parduotuvė pakonsulta ...

13-07-2022

Peržiūrėti visus

Baseinų hidroizoliacinės dangos

Baseinų dangos skirtos užtikrinti vandens hidroizoliacijai baseinuose. Baseinų hidroizoliacinės dangos yra labai kokybiškos, armuotos kaprono specialiais siūlais,1,5 mm storio, įvairių spalvų, apsaugotos nuo UV spindulių bei cheminių medžiagų poveikio. Tarnavimo laikas vidutiniškai apie 15 metų. Tai kokybiškas, gražus, nebrangus būdas, norint už...

Baseinų dangos skirtos užtikrinti vandens hidroizoliacijai baseinuose. Baseinų hidroizoliacinės dangos yra labai kokybiškos, armuotos kaprono specialiais siūlais,1,5 mm storio, įvairių spalvų, apsaugotos nuo UV spindulių bei cheminių medžiagų poveikio. Tarnavimo laikas vidutiniškai apie 15 metų. Tai kokybiškas, gražus, nebrangus būdas, norint užtikrinti hidroizoliaciją baseinuose ar kituose vandens rezervuaruose. 

Montavimas vyksta tiesiogiai baseino įrengimo vietoje, statybvietėje.
Baseino sienos turi paruoštos, išvalytos, lygios, lygūs kampai.
Prieš montuojant dangą, būtina prie baseino sienų pritvirtinti neaustinę medžiagą.
Neaustinės medžiagos turi būti supjaustytos pagal dydį ir priklijuotos prie dugno ir sienų. Šiam tikslui naudojami klijai.
Kitas darbų etapas, tai tvirtinimo profilių montavimas ties baseino bortelio kraštu.
Danga prie profilių ir tarpusavyje užsandarinama karštu oru, kad būtų sukurtas homogeniška, vienalytė sistema ir vandeniui nelaidus paviršius.

Plačiau

Subkategorijos

 • Vienspalvės

  RENOLIT ALKORPLAN2000


  Aukštos kokybės membranos padengtos laku, kuris suteikia joms puikų UV stabilumą, atsparumą senėjimui ir atmosferos poveikiui, taip pat su fungicidais ir baktericidais, kad būtų užkirstas kelias bakterijų dauginimuisi, dėl kurių jis yra atsparus puvimui. Galima įsigyti 7 skirtingų patrauklių spalvų.

 • Mozaika, marmuras

  RENOLIT ALKORPLAN3000

  Siūlo tokias pačias kokybės garantijas kaip ir RENOLIT ALKORPLAN2000, tačiau pasižymi šiuolaikišku dizainu ir tekstūromis. Membranos yra apsaugotos itin atspariu daugiasluoksniu laku, kuris prailgina membranos tarnavimo laiką ir apsaugo nuo priešlaikinio senėjimo.

 • CERAMICS TIPO

  Alkorplan Ceramisc

  Dangos struktūra itin panaši į tikras mozaikos plyteles. Plytelės iškilusios, matomos ir juntamos glaisto siūlės.

 • TOUCH TIPO

  RENOLIT ALKORPLAN TOUCH

  Danga imituoja gamtą, papildydami egzotišką akmens apdailą vonios, pridedant individualumo ir išskirtinumo baseinams, kuriuose jos naudojamos, gaminant kiekvienas baseinas yra unikalus. Turėsite unikalų ir išskirtinį baseiną! Savo namus paversite dizaino ir charakterio prieglobsčiu

 • VOGUE TIPO

  Jei ieškote komforto ir dizaino savo namuose, kodėl to nepadarius ir baseine? Atraskite naują sustiprintų membranų asortimentą baseinams RENOLIT ALKORPLAN VOGUE, pasižymintį unikalia ir išskirtine išvaizda.

 • Neslidi Anti Slip
 • Montavimo medžiagos
 • Geotekstilinė medžiaga