Kategorijos

NAUJIENA!

Hibridinė sauna

plačiau

Naujienos

Pristatymas Lietuvoje

Prekių ruošimas 1-2 d.d. ir pristatymas visoje Lietuvoje per 1 d.d.  Jei prie prekės nėra nurodytas kitoks pristatymo terminas.

1. 3,90 EUR pristatymas jūsų nurodytu adresu (atsiskaitymas išankstiniu mokėjimu). Kaina gali būti didesnė, priklausomai nuo prekių kiekio ir svorio.

2. 5.40 EUR pristatymas jūsų nurodytu adresu (atsiskaitymas grynais arba mokėjimo kortele). Kaina gali būti didesnė, priklausomai nuo prekių kiekio ir svorio.

3. 3,50 eur pristatymas į Venipak/Lpexpress paštomatus (atsiskaitymas išankstiniu mokėjimu). Ne visos prekės yra pristatomos į paštomatus.

4. 0,00 EUR prekių atsiėmimas mūsų biure.

Venipak_Symbol_White_bg.pngVenipak kurjeriai siuntas dažniausiai pristato nuo 8 iki 17 val. todėl rekomenduojame nurodyti adresą, kuriuo planuojate būti tuo laiku, arba kiti asmenys galintys priimti užsakymą. Prieš vykstant kurjeriai dažniausia susisiekia nurodytu telefono numeriu.

Pristatymo kainos pateiktos Lietuvoje, išskyrus Kuršių Neriją.

Prekių pristatymo terminas priklauso nuo užsakymų sudėtingumo, tūrinio bei tai dienai pas mus susikaupusių užsakymų skaičiaus. Maloniai, prašome, teirautis dėl Jūsų užsakymo pristatymo termino arba informuokite mus užsakymo metu pastabose, skambinkite +37068877055 ar rašykite dainius@baseinaifontanai.lt   Prekes pristato kurjerių įmonės per 1 d. d. kai mes išsiunčiame.

Kai prekės bus išsiųstos, Jūsų el. pašto adresu gausite laišką prekės "Išsiųstos".

UAB Baseinai ir fontanai, stengiamės būti naudingi gamtai ir mums mažinant taršą, todėl pakuojant prekes, pakartotinai naudojame įvairias pakuotes ar pakuočių dalis nuo kitų prekių. Jūsų užsakymą visuomet supakuojame kaip įmanoma saugiau, kad prekės nebūtų apgadintos transportavimo metu.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Informacija apie apmokėjimą

Apmokėjimai priimami iš visų Lietuvos bankų.

Atsiskaitymas pavedimu: UAB "Baseinai ir fontanai, sąskaitos numeris: LT317300010158231621, bankas AB Swedbank

Pavedimą atlikti galima tiek internetu, naudojantis elektronine bankininkyste, tiek užsukus į bet kurio banko skyrių ar pašto skyrių. Jei pavedimą darysite iš AB Seb banko į mūsų sąskaitą tame pačiame banke, tai jį matysime iš karto, kai tik patikrinsime sąskaitą. Tačiau jei pavedimą darysite vakare arba savaitgalį ir iš kito banko, apie jį mes būsime informuoti tik kitą darbo dieną.

Atsiskaitymas OPAY sistemą. Tai patogus ir paprastas būdas atsiskaityti už prekes. Apmokėjimas užskaitomas ir matomas kelių minučių laike. OPAY – tai saugi ir patogi interneto parduotuvėse naudojama mokėjimų surinkimo sistema. Ji leidžia atsiskaityti už pirkinius interneto parduotuvėje pirkėjui patogiausiu būdu.

Patvirtinę užsakymą mūsų el. parduotuvėje, automatiškai būsite nukreipti į Jūsų pasirinkto banko elektroninę sistemą, kurioje tereikės tik patvirtinti savo tapatybę ir atlikti automatiškai suformuotą mokėjimą. Užsakymas bus pradėtas vykdyti iškart po sėkmingo apmokėjimo. Atsiskaitymui galėsite rinktis atsiskaityti per elektroninę bankininkystę, vieną iš bankų: AB Swedbank bankas, AB SEB bankas, AB DNB bankas, „Danske Bank“, AB Nordea bankas, AB Citadele bankas, AB Šiaulių bankas, UAB Medicinos bankas. Taip pat papildomai galėsite rinktis kitus apmokėjimo būdus: Lietuvos pašto ir PayPost skyriai, Maxima kasose, „Perlas“ terminaluose, Banko skyriuje - grynaisiais, Mobilioji piniginė WoPoy bei mokėjimo korteles.

Jei bankinį mokėjimą norite atlikti vėliau Jums patogesniu metu, tuomet rinkitės "Mokėti bankiniu pervedimu", patvirtinę užsakymą mūsų el.parduotuvėje, elektroniniu paštu gausite ir rekvizitus bankiniam apmokėjimui. Užsakymas bus pradėtas vykdyti tuomet, kai gausime Jūsų apmokėjimą.

Atsiskaitymas visuose banko skyriuose.
Jei nesinaudojate internetiniu banku arba bankinį mokėjimą norite atlikti vėliau, užsakymą galite apmokėti banko skyriuje. Jei turite galimybę atsispausdinkite prekių užsakymo sąskaitą, kurioje yra visi būtini apmokėjimui atlikti mūsų įmonės rekvizitai arba juos nusirašykite, tai yra mūsų įmonės pavadinimą, sąskaitą, užsakymo numerį bei sumą, kurią reikia apmokėti.

Atsiskaitymas visuose Lietuvos pašto ir PayPost skyriuose.
Jei nesinaudojate el. bankininkyste, užsakymą galite apmokėti pašto ar PayPost skyriuje. Jei turite galimybę atsispausdinkite sąskaitą, kurioje yra visi būtini apmokėjimui atlikti mūsų įmonės rekvizitai arba juos nusirašykite, tai yra mūsų įmonės pavadinimą, sąskaitą, užsakymo numerį bei sumą, kurią reikia apmokėti.

Atsiskaitymas grynais arba mokėjimo kortele kurjeriui pristačius užsakymą.

Atsiskaityti grynais pinigais galima tiesiai kurjeriui, kai jis Jums pristatys užsakymą. Kurjerių tarnyba už šią paslaugą ima papildomą paslaugos mokestį, kuris yra įtraukiamas į bendrą užsakymo sumą. Dėmesio: prekių pristatymo metu turėkite tikslią grynųjų pinigų sumą, nurodytą Jūsų užsakyme. 
*Išimtinais atvejais, galime Jūsų paprašyti užsakymą apmokėti iš anksto.

Dėmesio! Rekomenduojame laukiant užsakymo pristatymo būtinai atsiliepkite į Jums neatpažįstamus skambučius arba būtinai perskambinkite, nes yra didelė tikimybė, kad Jums bandė prisiskambinti kurjeris, norėdamas pristatyti Jūsų užsakymą. Kurjeriui nepavykus susisiekti, užsakymą galite gauti per ilgesnį nei 1 darbo dieną. Kurjeriai užsakymus pristato darbo laiku nuo 8 val. iki 17-18 val., jei manote jog šiuo laiku galite būti darbe ar kitu adresu, galite palikti kitą pristatymo adresą, tuomet rekomenduojame iš karto registracijos metu rašyti jūsų buvimo vietą, tai yra darbo adresą ar kitą.

Atsiskaitymas mokėjimo kortele.

Nuo šiol už siuntas bus galima atsiskaityti net tik grynaisiais, bet ir mokėjimo kortele. Siuntų gavėjams nebereikės rūpintis, jeigu atvykus kurjeriui neturės grynųjų ar nebus pasiruošę tikslios išperkamojo mokesčio sumos – už pristatytą siuntą galės atsiskaityti mokėjimo kortele.

Pirkimas išsimokėtinai.

sb-lizingo-paslauga-perku-3.jpeg

Patogus, saugus ir greitas būdas įsigyti norimas prekes mūsų svetainėje!

Kaip pirkti išsimokėtinai per SB lizingas?
Išsirinkite prekę, prie prekės jei jos suma pakankama pirkimui išsimokėtinai, rodoma SB lizingo skaičiuoklė, kurioje galite "pasitreniruoti" kokia įmoka Jums tinkamiausia. Įkėlę į krepšelį užpildykite standartinius pirkimo laukelius ir mokėjimo būdą rinkitės pirkti "SB lizingas". Tuomet atlikite visus iš eilės veiksmus pagal pareikalavimą. Užsakytas prekes gali priimti tik lizingo paraišką pateikęs asmuo. Tik lizingo paraišką pateikęs asmuo gali pasirašyti ir kurjerio atvežtą vartojimo kredito sutartį. Perkant prekes išsimokėtinai nereikia mokėti pradinio įnašo, jeigu to nereikalauja lizingo bendrovė.
Kurjeris patikrins dokumentų kopijas pagal pateiktus originalius dokumentus, pateiks pasirašyti du vartojimo kredito sutarties egzempliorius ir perduos Jums prekes kartu su trečiuoju - Jūsų vartojimo kredito sutarties egzemplioriumi. Įvykdžius visus įsipareigojimus pagal vartojimo kredito sutartį, prekė tampa Jūsų nuosavybe.
Tikslinės paskolos sąlygos: Pirkti prekes išsimokėtinai gali tik pilnamečiai asmenys, turintys galiojančią asmens tapatybės kortelę arba naujo pavyzdžio vairuotojo pažymėjimą, Lietuvos arba Europos Sąjungos valstybės narės piliečio pasą. Yra numatyta mažiausia užsakymo finansavimo suma. Tikslinė paskola gali būti suteikiama laikotarpiui nuo 6 mėnesių iki 36 mėnesių. Ilgesniam nei 24 mėnesių laikotarpiui prekes vartojimo kredito sutarties pagrindu galima pirkti, jei jų vertė didesnė nei € 434,43. * Pagal LR vartojimo kredito įstatymo pakeitimus, įsigaliojusius š. m. vasario 1 d., nuo 22.00 val. vakaro iki 7.00 val. ryto negali būti sudaromos vartojimo kredito sutartys.


Kilus klausimams, prašau, susisiekite.