Specialūs pasiūlymai

Atsiliepimai

Paskelbė Evaldas
Sveiki, įsigijau robotą už 660 eur. Pradžioje a ...

10-09-2019

Peržiūrėti visus

Pristatymas Lietuvoje

Prekių ruošimas 1-2 d.d. ir pristatymas visoje Lietuvoje per 1 d.d. 
1. 3,50 EUR pristatymas jūsų nurodytu adresu (atsiskaitymas išankstiniu mokėjimu).
2. 5.00 EUR pristatymas jūsų nurodytu adresu (atsiskaitymas grynais arba mokėjimo kortele) !

Kurjeriai siuntas dažniausiai pristato nuo 8 iki 17 val. todėl rekomenduojame nurodyti adresą, kuriuo planuojate būti tuo laiku, arba kiti asmenys galintys priimti užsakymą. Prieš vykstant kurjeriai dažniausia susisiekia nurodytu telefono numeriu.

Pristatymo kainos pateiktos Lietuvoje, išskyrus Kuršių Neriją.

Prekių pristatymo terminas priklauso nuo užsakymų sudėtingumo, tūrinio bei tai dienai pas mus susikaupusių užsakymų skaičiaus. Maloniai, prašome, teirautis dėl Jūsų užsakymo pristatymo termino arba informuokite mus užsakymo metu pastabose, skambinkite 8 656 725 14 ar rašykite dainius@baseinaifontanai.lt   Prekes pristato kurjerių įmonės per 1 d.d. kai mes išsiunčiame.

Kai prekės bus išsiųstos, Jūsų el.pašto adresu gausite laišką prekės "Išsiųstos".

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Informacija apie apmokėjimą

Apmokėjimai priimami iš visų Lietuvos bankų.

Atsiskaitymas pavedimu: UAB "Baseinai ir fontanai, sąskaitos numeris: LT317300010158231621, bankas AB Swedbank

Pavedimą atlikti galima tiek internetu, naudojantis elektronine bankininkyste, tiek užsukus į bet kurio banko skyrių ar pašto skyrių. Jei pavedimą darysite iš AB Seb banko į mūsų sąskaitą tame pačiame banke, tai jį matysime iš karto, kai tik patikrinsime sąskaitą. Tačiau jei pavedimą darysite vakare arba savaitgalį ir iš kito banko, apie jį mes būsime informuoti tik kitą darbo dieną.

Mokėjimo pavedimo pateikimo laikas Tarpbankinio lėšų pervedimo apytikslis laikas*
00:55 iki 09:45 val. 11:15
09:45 iki 12:15 val. 13:45
12:15 iki 14:45 val. 16:15
14:45 iki 16:00 val. 17:45
Nuo 16:00 val. iki kitos darbo dienos 00:55 val. 09:00

Atsiskaitymas PAYSERA sistemą.Tai patogus ir paprastas būdas atsiskaityti už prekes. Apmokėjimas užskaitomas ir matomas kelių minučių laike. Paysera – tai saugi ir patogi interneto parduotuvėse naudojama mokėjimų surinkimo sistema. Ji leidžia atsiskaityti už pirkinius interneto parduotuvėje pirkėjui patogiausiu būdu.

Patvirtinę užsakymą mūsų el.parduotuvėje, automatiškai būsite nukreipti į Jūsų pasirinkto banko elektroninę sistemą, kurioje tereikės tik patvirtinti savo tapatybę ir atlikti automatiškai suformuotą mokėjimą. Užsakymas bus pradėtas vykdyti iškart po sėkmingo apmokėjimo. Atsiskaitymui galėsite rinktis atsiskaityti per elektroninę bankininkystę, vieną iš bankų: AB Swedbank bankas, AB SEB bankas, AB DNB bankas, „Danske Bank“, AB Nordea bankas, AB Citadele bankas, AB Šiaulių bankas, UAB Medicinos bankas. Taip pat papildomai galėsite rinktis kitus apmokėjimo būdus: Lietuvos pašto ir PayPost skyriai, Maxima kasose, „Perlas“ terminaluose, Banko skyriuje - grynaisiais, Mobilioji piniginė WoPoy bei mokėjimo korteles.

Jei bankinį mokėjimą norite atlikti vėliau Jums patogesniu metu, tuomet rinkitės "Mokėti bankiniu pervedimu", patvirtinę užsakymą mūsų el.parduotuvėje, elektroniniu paštu gausite ir rekvizitus bankiniam apmokėjimui. Užsakymas bus pradėtas vykdyti tuomet, kai gausime Jūsų apmokėjimą.

Atsiskaitymas visuose banko skyriuose.
Jei nesinaudojate internetiniu banku arba bankinį mokėjimą norite atlikti vėliau, užsakymą galite apmokėti banko skyriuje. Jei turite galimybę atsispausdinkite prekių užsakymo sąskaitą, kurioje yra visi būtini apmokėjimui atlikti mūsų įmonės rekvizitai arba juos nusirašykite, tai yra mūsų įmonės pavadinimą, sąskaitą, užsakymo numerį bei sumą, kurią reikia apmokėti.

Atsiskaitymas visuose Lietuvos pašto ir PayPost skyriuose.
Jei nesinaudojate el.bankininkyste, užsakymą galite apmokėti pašto ar PayPost skyriuje. Jei turite galimybę atsispausdinkite sąskaitą, kurioje yra visi būtini apmokėjimui atlikti mūsų įmonės rekvizitai arba juos nusirašykite, tai yra mūsų įmonės pavadinimą, sąskaitą, užsakymo numerį bei sumą, kurią reikia apmokėti.

Atsiskaitymas grynais arba mokėjimo kortele kurjeriui pristačius užsakymą.

Atsiskaityti grynais pinigais galima tiesiai kurjeriui, kai jis Jums pristatys užsakymą. Kurjerių tarnyba už šią paslaugą ima papildomą paslaugos mokestį, kuris yra įtraukiamas į bendrą užsakymo sumą. Dėmesio: prekių pristatymo metu turėkite tikslią grynųjų pinigų sumą, nurodytą Jūsų užsakyme. Atsiskaitymas grynais kurjeriui negalimas, jei yra užsakytos personalizuotos prekės. Už personalizuotas prekes reikia atlikti bankinį apmokėjimą.
*Išimtinais atvejais, galime Jūsų paprašyti užsakymą apmokėti iš anksto.

Dėmesio! Rekomenduojame laukiant užsakymo pristatymo būtinai atsiliepkite į Jums neatpažįstamus skambučius arba būtinai perskambinkite, nes yra didelė tikimybė, kad Jums bandė prisiskambinti kurjeris, norėdamas pristatyti Jūsų užsakymą. Kurjeriui nepavykus susisiekti, užsakymą galite gauti per ilgesnį nei 1 darbo dieną. Kurjeriai užsakymus pristato darbo laiku nuo 8 val. iki 17-18 val., jei manote jog šiuo laiku galite būti darbe ar kitu adresu, galite palikti kitą pristatymo adresą, tuomet rekomenduojame iš karto registracijos metu rašyti jūsų buvimo vietą, tai yra darbo adresą ar kitą.

Atsiskaitymas mokėjimo kortele.

Nuo šiol už siuntas bus galima atsiskaityti net tik grynaisiais, bet ir mokėjimo kortele. Siuntų gavėjams nebereikės rūpintis, jeigu atvykus kurjeriui neturės grynųjų ar nebus pasiruošę tikslios išperkamojo mokesčio sumos – už pristatytą siuntą galės atsiskaityti mokėjimo kortele.