Kategorijos

NAUJIENA!

Hibridinė sauna

plačiau

Naujienos

Baseinų dušai

Dušas yra būtinas aksesuaras prie baseino. Dušas su saulės vandens šildymu, nereikia išorinio karšto vandens šaltinio.  Vanduo šildomas saulės spinduliuote, vandens talpos rezervuare (dušo korpuse). Šalto vandens įleidimas į dušą  yra įmanomas per greitai atleidžiamą žarnos jungtį. Sodo dušas su saulės šildymu gali pasiūlyti karšto vandens iki dviejų šimtų dienų per metus. Saulės sodo dušas yra tinkamas priedas prie visų rūšių šeimos baseinų, pigus ir patogus karšto vandens  tiekimas atostogų namams, sodams, nedidelėms sporto salėms ir šeimos namų soduose. Saulės dušu galima naudotis ne tik prie baseino, jis puikiai tinka kiekviename kieme. Ypač gerai pasitarnaus sode, po  karštos ir malonios vasaros darbo dienos, koks malonumas nusiprausti po šiltu, net karštu dušu, o tuomet jau galima ir namo...

baseinu dusai

Baseinų dušai

Subkategorijos

  Dušas nuo saulės energijos... −35%
  • −35%

  Dušas nuo saulės energijos "Basic"

  Lauko dušas įšyla nuo saulės energijos. Kuo daugiau saulės spindulių patenka ant dušo tuo labiau įšyla vanduo.

  Pagaminta: EU
  Garantija: 2 metai

  94,25 €Reguliari kaina 145,00 €
  Turime sandėlyje.
  Pristatymas 1-2 d.d.
  Dušas nuo saulės energijos... −35%
  • −35%

  Dušas nuo saulės energijos "Easy"

  EASY saulės dušas yra 20 litrų talposo. Vanduo šildomas saulės spinduliais dušo korpuse. Reguliuojamas karštas/šaltas vanduo. 

  Pagaminta: EU
  Garantija: 2 metai

  94,25 €Reguliari kaina 145,00 €
  Turime sandėlyje.
  Pristatymas 1-2 d.d.
  DADA STRAIGHT Coloris Inox... Dušas DATA Antracite su aliuminiu hibridinis
  • Naujienos

  DADA STRAIGHT Coloris Inox hibridinis

  Naudodami šį hibridinį lauko dušą mėgaukitės tinkamos temperatūros dušais, kad ir koks būtų naudotojų skaičius ištisus metus. Norėdami gauti reikiamą temperatūrą, naudokite maišytuvą. 40 l vandens kolonėlė yra visiškai šildoma saulės energija. Jei reikia, tiesiog pasukdami perjungimo jungiklį perjunkite į buitinį tiekimą.

  Spalva: aliuminis

  Garantija: 2 metai

  908,00 €
  Pristatymas 2 savaitės

  Dušas DADA STRAIGHT Anthracite su aliuminiu hibridinis

  Naudodami šį hibridinį lauko dušą mėgaukitės tinkamos temperatūros dušais, kad ir koks būtų naudotojų skaičius ištisus metus. Norėdami gauti reikiamą temperatūrą, naudokite maišytuvą. 40 l vandens kolonėlė yra visiškai šildoma saulės energija. Jei reikia, tiesiog pasukdami perjungimo jungiklį perjunkite į buitinį tiekimą. Spalva: Antracito + šlifuotas aliuminis

  Garantija: 2 metai

  908,00 €
  Pristatymas 2 savaitės

  Dušas DADA STRAIGHT Anthracite hibridinis

  Naudodami šį hibridinį lauko dušą mėgaukitės tinkamos temperatūros dušais, kad ir koks būtų naudotojų skaičius ištisus metus. Norėdami gauti reikiamą temperatūrą, naudokite maišytuvą. 40 l vandens kolonėlė yra visiškai šildoma saulės energija. Jei reikia, tiesiog pasukdami perjungimo jungiklį perjunkite į buitinį tiekimą. Spalva: Anthracite.

  Garantija: 2 metai

  939,00 €
  Pristatymas 2 savaitės

  Dušas DADA STRAIGHT PIU hibridinis

  Naudodami šį hibridinį lauko dušą mėgaukitės tinkamos temperatūros dušais, kad ir koks būtų naudotojų skaičius ištisus metus. Norėdami gauti reikiamą temperatūrą, naudokite maišytuvą. 40 l vandens kolonėlė yra visiškai šildoma saulės energija. Jei reikia, tiesiog pasukdami perjungimo jungiklį perjunkite į buitinį tiekimą. Spalva: ner. anodavimas + medžio raštas

  Garantija: 2 metai

  959,00 €
  Pristatymas 2 savaitės

  Dušas DADA CURVE Anthracite hibridinis

  Naudodami šį hibridinį lauko dušą mėgaukitės tinkamos temperatūros dušais, kad ir koks būtų naudotojų skaičius ištisus metus. Norėdami gauti reikiamą temperatūrą, naudokite maišytuvą. 40 l vandens kolonėlė yra visiškai šildoma saulės energija. Jei reikia, tiesiog pasukdami perjungimo jungiklį perjunkite į buitinį tiekimą. Pakuotės matmenys: 230x34x40 cm. Spalva: antracitas.

  Garantija: 2 metai

  959,00 €
  Pristatymas 2 savaitės

  Dušas DADA CURVE Anthracite su aliuminiu hibridinis

  Naudodami šį hibridinį lauko dušą mėgaukitės tinkamos temperatūros dušais, kad ir koks būtų naudotojų skaičius ištisus metus. Norėdami gauti reikiamą temperatūrą, naudokite maišytuvą. 40 l vandens kolonėlė yra visiškai šildoma saulės energija. Jei reikia, tiesiog pasukdami perjungimo jungiklį perjunkite į buitinį tiekimą. Pakuotės matmenys: 230x34x40 cm. Spalva: Anthracite su aliuminiu.

  Garantija: 2 metai

  959,00 €
  Pristatymas 2 savaitės