Baseinų plėvelė

Atsiliepimai

Paskelbė Aurelijus
Labai rekomenduoju, super parduotuvė pakonsulta ...

13-07-2022

Peržiūrėti visus

Baseinų plėvelė

Prekiaujame karkasinių, skardinių baseinų plėvelėmis. Naują plėvelę į seną pakeisti labai lengva. Jei Jūsų baseino plėvelė suplyšo, prakiuro, pakeitė savo spalvą ar tiesiog norite pakeisti į kitos spalvos plėvelę, tai padaryti labai paprasta. Siūlome visą liniją įvairių atspalvių lauko karkasinių baseinų plėveles. Jei neradote Jums tinkamos, pra...

Prekiaujame karkasinių, skardinių baseinų plėvelėmis. Naują plėvelę į seną pakeisti labai lengva. Jei Jūsų baseino plėvelė suplyšo, prakiuro, pakeitė savo spalvą ar tiesiog norite pakeisti į kitos spalvos plėvelę, tai padaryti labai paprasta. Siūlome visą liniją įvairių atspalvių lauko karkasinių baseinų plėveles. Jei neradote Jums tinkamos, prašau kreipkitės.

Išskirtinė MISTRY, storis 0,35 mm, besiūlis, grynas vinilo, 3 sluoksnių plėvelė su „Lamiclear“ technologija (papildomas apsauginis sluoksnis maksimaliai apsaugo nuo dilimo ir baseino cheminių medžiagų poveikio).

Elegantiškas Stone, 0,3 mm, vientisas spaudimo vinilo technologija (viršutinis sluoksnis su pagerintu atsparumu dilimui ir baseino chemikalų poveikiui).

Šviežia MOSAIC, 0,3 mm besiūlis / perdirbtas vinilis.

Plačiau
puslapyje
Rodoma 1 - 18 iš 30 dalykų
Rodoma 1 - 18 iš 30 dalykų