Kategorijos

NAUJIENA!

Hibridinė sauna

plačiau

Naujienos

Tvenkinių hidroizoliacinė danga

Tvenkinio danga. Mes siūlome didelį tvenkinių dangos pasirinkimą rinkoje. Tvenkinio danga yra pagaminta iš dviejų medžiagos rūšių:
PVC (termoplastinis tipas, lankstus polivinilchloridas): AquaLiner®, garantija 10 metų.
EDPM (elastomero tipo, etileno-propileno-dieno terpolimeras: AquaFlexiLiner®, garantija 20 metų.
Šios dvi lanksčios ir vandeniui atsparios geomembranos yra kelių storių mm: 0,5; 0,6; 0,8; 1,0 bei įvairių pločių ir ilgių. Taip pat galima rinktis iš paruoštų ritinėlių formos, supjaustytos tiesiniais metrais arba iš anksto supjaustytos  skirtingo ilgio ir pločio dangų pakuotes.
Turėdami daugiau nei 40 metų patirtį, visi tvenkinių įdėklai atitinka EN 13361 standartą. Štai kodėl šios tvenkinio dangos tarnaus labai ilgai, suteikiama 10 arba 20 metų garantija.

✓ PVC ir EDPM dangos gali būti termiškai suvirinti ir suklijuota, kad būtų užtikrintas visiškas vandens nelaidumas.
✓ PVC ir EDPM dangos tinka visų tipų tvenkiniams, įskaitant upių vandens sulaikymo baseinus.
✓ Lengvas montavimas, kai temperatūra yra aukštesnė nei 10 ° C, atspari šalčiui, UV spinduliams, karščiui ir pradūrimui (1,0 mm EDPM).
✓ PVC ir EDPM dangos turi būti apsaugoti nuo akmenų ir šaknų padarytos žalos geotekstilės veltiniu, dedamu tarp žemė ir dangos.
✓ Galimybė pagaminti pagal užsakymą pagamintą tvenkinio dangą. Taip išvengsite poreikio nupjauti kampus arba lituoti / klijuoti siūles.
✓ PVC ir EDPM dangos garantuojami netoksiški, suderinami su flora ir fauna ir turi geriamojo vandens sertifikatą.
✓ EDPM dangos tempiamasis stipris (pailgėjimas prieš įplyšimą yra didesnis nei 300%); jis taip pat yra labai atsparus rūgščiam lietui,
daugiausiai šarminių rūgščių ir didelės ozono koncentracijos.

Visos mūsų tvenkinio plėvelės, dangos yra testuotos ir atitinka kriterijus pagal EU standartą EN 13361 !

Tvenkinių hidroizoliacinė danga|tvenkiniu plevele

Tvenkinių hidroizoliacinė danga

Subkategorijos

 • PVC danga
  <p>Tvenkinio hidroizoliacinė plėvelė PVC. </p>
 • Dekoruota tvenkinio danga
  <p><strong>PVC dekoruota tvenkinių danga</strong>, tai hidroizoliacinė-apdailinė danga, kurios paviršius yra padengtas smulkiais akmenėliais. Pasižymi ilgaamžiškumu, tvirtumu, natūralumu. Dangos paskirtis <strong>dekoruoti tvenkinio</strong> kraštams, krantui, upelio vagai ar  dugnui, fontanams ar įvairios paskirties kitiems vandens rezervuarams. Tinka visų tipų tvenkiniams.</p>
 • EPDM danga
  <p><strong>EPDM danga,</strong> tai hidroizoliacinė vienasluoksnė tvenkinių ar kitų vandens rezervuarų danga, kurios sudėtyje yra kaučiukas, guma ir kitos specialios medžiagos, apdorojamos vulkanizuojant.</p>
 • Priedai tvenkinio plėvelei
 • Geotekstilė
  <p><strong>Geotekstilinė danga</strong> reikalinga, kaip apsauginis tvenkinio plėvelės sluoksnis, kuris apsaugo plėvelę nuo grunte esančių aštresnių akmenukų, šakų, medienos atraižų ar medžių šaknų. </p>