Tvenkinių siurbliai

Specialūs pasiūlymai

Atsiliepimai

Paskelbė Aurelijus
Labai rekomenduoju, super parduotuvė pakonsulta ...

13-07-2022

Peržiūrėti visus

Tvenkinių siurbliai

Siurblio parinkimas. Norėdami teisingai išsirinkti fontano ar tvenkinio siurblį, geriausia pasitarti su specialistais. Reikia įsidėmėti, jog kuo didesnis aukščių skirtumas tarp tvenkinio vandens įsiurbimo ir išmetimo vietos, tuo galingesnis turi būti siurblys. Galima atkreipti dėmesį į siurblio našumo ir galingumo diagramą. Patarimas, visuomet g...

Siurblio parinkimas. Norėdami teisingai išsirinkti fontano ar tvenkinio siurblį, geriausia pasitarti su specialistais. Reikia įsidėmėti, jog kuo didesnis aukščių skirtumas tarp tvenkinio vandens įsiurbimo ir išmetimo vietos, tuo galingesnis turi būti siurblys. Galima atkreipti dėmesį į siurblio našumo ir galingumo diagramą. Patarimas, visuomet geriau rinktis galingesnį siurblį nei reikia kokių 30-40 %. Jei siurblys bus per galingas, prie siurblių yra vandens reguliavimo vožtuvas (rankena) yra siurblių valdomu net nuotoliniu valdymu, galima stiprumą  sumažinti arba padidinti. Kainos ir galingumo santykis, tai yra elektros suvartojimas taip pat turėtų būti optimalus. Siurbliai turėtų turėti garantinį antspaudą, gamyklos garantijas, taip pat TUV, GS, VDE ar kitus skiriamuosius ženklus.

Tvenkinio siurblius ir filtrus reikia nuolat prižiūrėti, reguliariai valyti. Pirmiausia tam reikia išjungti siurblį iš elektros įvado ir siurblį ištraukti iš vandens. Patikrinama ar nepažeistas prietaisas ir kabelio įvadas. Visos pasiekiamos dalys nuskalaujamos, nuvalomos ir patikrinamos. Filtrų medžiagos nuskalaujamos švariu vandeniu, tada papildomos pradinėmis bakterijomis. Rudenį iš žarnų, antgalių išleidžiamas visas vanduo, kad neužšaltų. Žiemojimui išvalytas siurblys ir filtras dedamas šiltoje patalpoje, geriau į talpą su vandeniu, kad dalys neišdžiūtų ir nepasidarytų trapios. Pavasarį jie vėl gerai išvalomi, o bandomasis įjungimas daromas, tarkim kibire. Jei siurblys įleistas į tvenkinį giliai, tarkim daugiau nei 80-100 cm (gylis kad negalėtų įšalti), tuomet gali likti jame išvalytas ir per žiemą.

Plačiau
puslapyje
Rodoma 1 - 18 iš 32 dalykų
Rodoma 1 - 18 iš 32 dalykų