Kategorijos

NAUJIENA!

Hibridinė sauna

plačiau

Naujienos

Tvenkinių siurbliai

Siurblio parinkimas. Norėdami teisingai išsirinkti fontano ar tvenkinio siurblį, geriausia pasitarti su specialistais. Reikia įsidėmėti, jog kuo didesnis aukščių skirtumas tarp tvenkinio vandens įsiurbimo ir išmetimo vietos, tuo galingesnis turi būti siurblys. Galima atkreipti dėmesį į siurblio našumo ir galingumo diagramą. Patarimas, visuomet geriau rinktis galingesnį siurblį nei reikia kokių 30-40 %. Jei siurblys bus per galingas, prie siurblių yra vandens reguliavimo vožtuvas (rankena) yra siurblių valdomu net nuotoliniu valdymu, galima stiprumą  sumažinti arba padidinti. Kainos ir galingumo santykis, tai yra elektros suvartojimas taip pat turėtų būti optimalus. Siurbliai turėtų turėti garantinį antspaudą, gamyklos garantijas, taip pat TUV, GS, VDE ar kitus skiriamuosius ženklus.

Tvenkinio siurblius ir filtrus reikia nuolat prižiūrėti, reguliariai valyti. Pirmiausia tam reikia išjungti siurblį iš elektros įvado ir siurblį ištraukti iš vandens. Patikrinama ar nepažeistas prietaisas ir kabelio įvadas. Visos pasiekiamos dalys nuskalaujamos, nuvalomos ir patikrinamos. Filtrų medžiagos nuskalaujamos švariu vandeniu, tada papildomos pradinėmis bakterijomis. Rudenį iš žarnų, antgalių išleidžiamas visas vanduo, kad neužšaltų. Žiemojimui išvalytas siurblys ir filtras dedamas šiltoje patalpoje, geriau į talpą su vandeniu, kad dalys neišdžiūtų ir nepasidarytų trapios. Pavasarį jie vėl gerai išvalomi, o bandomasis įjungimas daromas, tarkim kibire. Jei siurblys įleistas į tvenkinį giliai, tarkim daugiau nei 80-100 cm (gylis kad negalėtų įšalti), tuomet gali likti jame išvalytas ir per žiemą.

tvenkinių siurbliai

Tvenkinių siurbliai

Subkategorijos

  Siurblys tvenkinio filtravimui SMART 1500 FI

  Siurblys tvenkinio filtravimui SMART FI 1500, skirtas tiekti vandenį filtrus, prieš patenkant įvairioms priemaišoms į filtrą. Filtravimo siurblys - kintamo dažnio variklis, maks. dalelių dydis 6mm.

  Našumas: 1800 l/val, galia 10 W. Labai taupūs siurbliai, mažos elektros išlaidos, lyginant su našumu.

  Garantija: 2 metai

  120,00 €
  Pristatymas 1-2 savaitės
  Siurblys tvenkinio filtravimui SMARTMAX Siurblys tvenkinio filtravimui SMARTMAX −10%
  • −10%

  Siurblys tvenkinio filtravimui SMART 2500 FI

  Siurblys tvenkinio filtravimui SMART FI 2500, skirtas tiekti vandenį į filtrus, prieš patenkant įvairioms priemaišoms į filtrą. Filtravimo siurblys - kintamo dažnio variklis, maks. dalelių dydis 6mm. 

  Našumas: 2700 l/val, galia 18 W. Labai taupūs siurbliai, mažos elektros išlaidos, lyginant su našumu.

  Garantija: 2 metai

  135,00 €Reguliari kaina 150,00 €
  Turime sandėlyje.
  Pristatymas 1-2 d.d.
  Siurblys tvenkinio filtravimui SMARTMAX Siurblys tvenkinio filtravimui SMARTMAX −10%
  • −10%

  Siurblys tvenkinio filtravimui SMART 5000 FI

  Siurblys tvenkinio filtravimui SMART FI 5000, skirtas tiekti vandenį į filtrus, prieš patenkant įvairioms priemaišoms į filtrą. Filtravimo siurblys - kintamo dažnio variklis, maks. dalelių dydis 6mm. 

  Našumas: 5000 l/val, galia 30 W. Labai taupūs siurbliai, mažos elektros išlaidos, lyginant su našumu.

  Garantija: 2 metai

  189,00 €Reguliari kaina 210,00 €
  Turime sandėlyje.
  Pristatymas 1-2 d.d.

  Siurblys tvenkinio filtravimui SMART 7500 FI

  Siurblys tvenkinio filtravimui SMART FI 7500, skirtas tiekti vandenį į filtrus, prieš patenkant įvairioms priemaišoms į filtrą. Filtravimo siurblys - kintamo dažnio variklis, maks. dalelių dydis 6mm. 

  Našumas: 7500 l/val, galia 60 W. Labai taupūs siurbliai, mažos elektros išlaidos, lyginant su našumu.

  Garantija: 2 metai

  250,00 €
  Pristatymas 1-2 savaitės
  Siurblys tvenkinio filtravimui SMARTMAX Siurblys tvenkinio filtravimui SMARTMAX −10%
  • −10%

  Siurblys tvenkinio filtravimui SMART 10000 FI

  Siurblys tvenkinio filtravimui SMART FI 10000, skirtas tiekti vandenį į filtrus, prieš patenkant įvairioms priemaišoms į filtrą. Filtravimo siurblys - kintamo dažnio variklis, maks. dalelių dydis 6mm. 

  Našumas: 9350 l/val, galia 80 W. Labai taupūs siurbliai, mažos elektros išlaidos, lyginant su našumu.

  Garantija: 2 metai

  243,00 €Reguliari kaina 270,00 €
  Turime sandėlyje.
  Pristatymas 1-2 d.d.

  Fontano siurblys XTRA 12V

  Tai fontanų, tvenkinių filtravimo, vandens dekoracijų skirtas siurblys. Xtra® yra sinchroninis siurblys, 12V įtampos, pagrįstas naujausiomis technologijomis bei ekonominė nauda mažo energijos suvartojimo.

  Garantija: 2 metai
  Pagaminta: Olandija

  45,00 €
  Turime sandėlyje.
  Pristatymas 1-2 d.d.

  Fontano siurblys XTRA, pasirinktinai

  Tai fontanų, tvenkinių filtravimo, vandens dekoracijų skirtas siurblys. Xtra® yra sinchroninis siurblys, pagrįstas naujausiomis technologijomis bei ekonominė nauda mažo energijos suvartojimo.

  Garantija: 2 metai
  Pagaminta: Olandija

  35,00 €
  Turime sandėlyje.
  Pristatymas 1-2 d.d.

  Fontano siurblys Elimax 500

  Elimax 500 kokybiškas siurblys skirtas naudoti vandens fontanams. Fontano siurblys su keramine ašimi, su terminės apsaugos sistema (TPS), neleidžiančia perkaisti ir užtikrina saugumą, EPS sistema (epoksidinės dervos apsauga) - siurblys izoliuotas kokybiška epoksidine derva papildomam saugumui. Fontano siurblys veikia ypač tyliai. Komplekte 2 purkštukai.

  73,00 €
  Turime sandėlyje.
  Pristatymas 1-2 d.d.

  Fontano siurblys Elimax 1000

  Elimax 1000 kokybiškas siurblys skirtas naudoti vandens fontanams. Fontano siurblys su keramine ašimi, su terminės apsaugos sistema (TPS), neleidžiančia perkaisti ir užtikrina saugumą, EPS sistema (epoksidinės dervos apsauga) - siurblys izoliuotas kokybiška epoksidine derva papildomam saugumui. Fontano siurblys veikia ypač tyliai. Komplekte 2 purkštukai.

  82,00 €
  Turime sandėlyje.
  Pristatymas 1-2 d.d.

  Fontano siurblys Elimax 1500

  Elimax 1500 kokybiškas siurblys skirtas naudoti vandens fontanams. Fontano siurblys su keramine ašimi, su terminės apsaugos sistema (TPS), neleidžiančia perkaisti ir užtikrina saugumą, EPS sistema (epoksidinės dervos apsauga) - siurblys izoliuotas kokybiška epoksidine derva papildomam saugumui. Fontano siurblys veikia ypač tyliai. Komplekte 3 purkštukai.

  85,00 €
  Turime sandėlyje.
  Pristatymo terminas 1-2 d.d.

  Fontano siurblys Elimax 2000

  Elimax 2000 kokybiškas siurblys skirtas naudoti vandens fontanams. Fontano siurblys su keramine ašimi, su terminės apsaugos sistema (TPS), neleidžiančia perkaisti ir užtikrina saugumą, EPS sistema (epoksidinės dervos apsauga) - siurblys izoliuotas kokybiška epoksidine derva papildomam saugumui. Fontano siurblys veikia ypač tyliai. Komplekte 3 purkštukai.

  90,00 €
  Išparduota

  Fontano siurblys Elimax 2500

  Elimax 2500 kokybiškas siurblys skirtas naudoti vandens fontanams. Fontano siurblys su keramine ašimi, su terminės apsaugos sistema (TPS), neleidžiančia perkaisti ir užtikrina saugumą, EPS sistema (epoksidinės dervos apsauga) - siurblys izoliuotas kokybiška epoksidine derva papildomam saugumui. Fontano siurblys veikia ypač tyliai. Komplekte 3 purkštukai.

  98,00 €
  Pristatymas 1-2 savaitės

  Fontano siurblys Elimax 4000

  Elimax 4000 kokybiškas siurblys skirtas naudoti vandens fontanams. Fontano siurblys su keramine ašimi, su terminės apsaugos sistema (TPS), neleidžiančia perkaisti ir užtikrina saugumą, EPS sistema (epoksidinės dervos apsauga) - siurblys izoliuotas kokybiška epoksidine derva papildomam saugumui. Fontano siurblys veikia ypač tyliai. Komplekte 3 purkštukai.

  155,00 €
  Turime sandėlyje.
  Pristatymas 1-2 d.d.

  Fontano siurblys Elimax 6000

  Elimax 6000 kokybiškas siurblys skirtas naudoti vandens fontanams. Fontano siurblys su keramine ašimi, su terminės apsaugos sistema (TPS), neleidžiančia perkaisti ir užtikrina saugumą, EPS sistema (epoksidinės dervos apsauga) - siurblys izoliuotas kokybiška epoksidine derva papildomam saugumui. Fontano siurblys veikia ypač tyliai. Komplekte 3 purkštukai.

  170,00 €
  Pristatymo terminas 1-2 savaitės

  Fontano siurblys Elimax 9000

  Elimax 9000 kokybiškas siurblys skirtas naudoti vandens fontanams. Fontano siurblys su keramine ašimi, su terminės apsaugos sistema (TPS), neleidžiančia perkaisti ir užtikrina saugumą, EPS sistema (epoksidinės dervos apsauga) - siurblys izoliuotas kokybiška epoksidine derva papildomam saugumui. Fontano siurblys veikia ypač tyliai. Komplekte 3 purkštukai.

  Pagaminta: Olandija
  Garantija: 5 metai

  220,00 €
  Turime sandėlyje.
  Pristatymo terminas 1-2 d.d.

  Siurblys Cascademax 6000 kriokliams

  Siurblys Cascademax 6000 skirtas tiekti vandenį kriokliams, upeliams bei į filtrus. Cascademax® yra galingas siurblys. Ekonomiškas dėl mažo energijos suvartojimo, palyginti su asinchroniniu siurbliu Cascademax® yra pagrįstas UBBINK® Smartmax® „ADAPTYVUS DAŽNIO MOTOR“ technologija.

  Pagaminta: Ubbink, Olandija
  Garantija: 2 metai

  230,00 €
  Turime sandėlyje.
  Pristatymas 1-2 d.d.

  Siurblys Cascademax 9000 kriokliams

  Siurblys Cascademax 9000 skirtas tiekti vandenį kriokliams, upeliams bei į filtrus. Cascademax® yra galingas siurblys. Ekonomiškas dėl mažo energijos suvartojimo, palyginti su asinchroniniu siurbliu Cascademax® yra pagrįstas UBBINK® Smartmax® „ADAPTYVUS DAŽNIO MOTOR“ technologija.

  Pagaminta: Ubbink, Olandija
  Garantija: 2 metai

  270,00 €
  Turime sandėlyje.
  Pristatymas 1-2 d.d.
  Siurblys Cascademax 12000 kriokliams Siurblys Cascademax 12000 kriokliams −10%
  • −10%

  Siurblys Cascademax 12000 kriokliams

  Siurblys Cascademax 12000 skirtas tiekti vandenį kriokliams, upeliams bei į filtrus. Cascademax® yra galingas siurblys. Ekonomiškas dėl mažo energijos suvartojimo, palyginti su asinchroniniu siurbliu Cascademax® yra pagrįstas UBBINK® Smartmax® „ADAPTYVUS DAŽNIO MOTOR“ technologija.

  Pagaminta: Ubbink, Olandija
  Garantija: 2 metai

  279,00 €Reguliari kaina 310,00 €
  Turime sandėlyje.
  Pristatymas 1-2 d.d.

  Siurblys Cascademax 14000 kriokliams

  Siurblys Cascademax 14000 skirtas tiekti vandenį kriokliams, upeliams bei į filtrus. Cascademax® yra galingas siurblys. Ekonomiškas dėl mažo energijos suvartojimo, palyginti su asinchroniniu siurbliu Cascademax® yra pagrįstas UBBINK® Smartmax® „ADAPTYVUS DAŽNIO MOTOR“ technologija.

  Pagaminta: Ubbink, Olandija
  Garantija: 2 metai

  330,00 €
  Pristatymas 1- 2 savaitės
  Siurblys Cascademax 16000 kriokliams Siurblys Cascademax 16000 kriokliams −10%
  • −10%

  Siurblys Cascademax 16000 kriokliams

  Siurblys Cascademax 16000 skirtas tiekti vandenį kriokliams, upeliams bei į filtrus. Cascademax® yra galingas siurblys. Ekonomiškas dėl mažo energijos suvartojimo, palyginti su asinchroniniu siurbliu Cascademax® yra pagrįstas UBBINK® Smartmax® „ADAPTYVUS DAŽNIO MOTOR“ technologija.

  Pagaminta: Ubbink, Olandija
  Garantija: 2 metai

  333,00 €Reguliari kaina 370,00 €
  Turime sandėlyje.
  Pristatymas 1-2 d.d.

  Fontano siurblys Elimax 4000 su apšvietimu

  Elimax 4000 kokybiškas siurblys skirtas naudoti vandens fontanams. Fontano siurblys su keramine ašimi, su terminės apsaugos sistema (TPS), neleidžiančia perkaisti ir užtikrina saugumą, EPS sistema (epoksidinės dervos apsauga) - siurblys izoliuotas kokybiška epoksidine derva papildomam saugumui. Fontano siurblys veikia ypač tyliai. Komplekte 4 purkštukai, vienas iš jų su apšvietimu.

  225,00 €
  Turime sandėlyje.
  Pristatymas 1-2 d.d.

  Fontano siurblys Elimax 6000 su apšvietimu

  Elimax 6000 kokybiškas siurblys skirtas naudoti vandens fontanams. Fontano siurblys su keramine ašimi, su terminės apsaugos sistema (TPS), neleidžiančia perkaisti ir užtikrina saugumą, EPS sistema (epoksidinės dervos apsauga) - siurblys izoliuotas kokybiška epoksidine derva papildomam saugumui. Fontano siurblys veikia ypač tyliai. Komplekte 4 purkštukai, vienas iš jų su apšvietimu.

  240,00 €
  Pristatymas 1-2 savaitės

  Fontano siurblys Elimax 9000 su apšvietimu

  Elimax 9000 kokybiškas siurblys skirtas naudoti vandens fontanams. Fontano siurblys su keramine ašimi, su terminės apsaugos sistema (TPS), neleidžiančia perkaisti ir užtikrina saugumą, EPS sistema (epoksidinės dervos apsauga) - siurblys izoliuotas kokybiška epoksidine derva papildomam saugumui. Fontano siurblys veikia ypač tyliai. Komplekte 4 purkštukai, vienas iš jų su apšvietimu.

  290,00 €
  Turime sandėlyje.
  Pristatymo terminas 1-2 d.d.

  Fontano siurblys Elimax 2500 su apšvietimu

  Elimax 2500 kokybiškas siurblys skirtas naudoti vandens fontanams. Fontano siurblys su keramine ašimi, su terminės apsaugos sistema (TPS), neleidžiančia perkaisti ir užtikrina saugumą, EPS sistema (epoksidinės dervos apsauga) - siurblys izoliuotas kokybiška epoksidine derva papildomam saugumui. Fontano siurblys veikia ypač tyliai. Komplekte 4 purkštukai, vienas iš jų su apšvietimu.

  153,00 €
  Išparduota
  Siurblys PST 30000 ECO su srauto reguliavimu Siurblys PST 30000 ECO su srauto reguliavimu −10%
  • −10%

  Siurblys PST 30000 ECO su srauto reguliavimu

  TECHNINIAI DUOMENYS:
  Maitinimas - 230 V
  Galia - 385 W
  Našumas - 30 000 l / h
  Kėlimo aukštis - 10,0 m
  Maitinimo laido ilgis - 10 m
  Siurblio pajungimas - 2 ″ GZ.

  Matmenys: 355x130xH174 mm

  463,50 €Reguliari kaina 515,00 €
  Pristatymo terminas 5-10 d.d.

  Siurblys PF 25000 m3/val

  TECHNINIAI DUOMENYS:
  Maitinimas - 230 V
  Galia - 620 W
  Našumas - 25 000 l / h
  Kėlimo aukštis 9,5 m
  Maitinimo laido ilgis - 10 m
  Pajungimas - 1,5 ″ GZ išvestis

  330,00 €
  Pristatymo terminas 5-10 d.d.

  Siurblys JGP 25000

  TECHNINIAI DUOMENYS:
  Maitinimo šaltinis - 230 V
  Galia - 520 W
  Našumas - 25000 l / h
  Kėlimo aukštis mx. - 8 m
  Maitinimo kabelis - 10 m
  Jungties skersmuo - eglutės tipo 3/4″ , 1″ , 1 1/4″, 1 1/2″
  Garantija 2 metai.

  399,00 €
  Pristatymo terminas 5-7 d.d.

  Siurblys JSP 35000

  TECHNINIAI DUOMENYS:
  Maitinimo šaltinis - 230 V
  Galia - 650 W
  Našumas - 35000 l / h
  Kėlimo aukštis mx. - 9 m
  Maitinimo kabelis - 10 m
  Jungties skersmuo - 2 "GW ir 3" GW
  Garantija 2 metai.

  549,00 €
  Pristatymo terminas 5-7 d.d.

  Siurblys JSP 40000

  TECHNINIAI DUOMENYS:
  Maitinimo šaltinis - 230 V
  Galia - 1000 W
  Našumas - 38500 l / h
  Kėlimo aukštis mx. - 11 m
  Maitinimo kabelis - 10 m
  Jungties skersmuo - 2 "GW ir 3" GW
  Garantija 2 metai.

  595,00 €
  Pristatymo terminas 5-7 d.d.

  Fontano siurblys ECO 25000

  Galia: tik 260 W (kai įprasto tokio našumo siurblio apie 400 W).
  Našumas: 24000 l/h
  Max.vandens stulpo aukštis: 6,8 m
  10 m ilgio laidas.
  Pajungimai: 1 1/2" - 1 3/4" - 2"
  Apsauga nuo perkaitimo
  Gali veikti 24 val. per parą
  Matmenys: 425x192x199 mm

  Garantija: 2 metai

  315,00 €
  Išparduota
  Siurblys PST 20000 ECO su srauto reguliavimu Siurblys PST 20000 ECO su srauto reguliavimu −10%
  • −10%

  Siurblys PST 20000 ECO su srauto reguliavimu

  TECHNINIAI DUOMENYS:
  Maitinimas - 230 V
  Galia - 185 W
  Našumas - 20 000 l / h
  Kėlimo aukštis - 7,0 m
  Maitinimo laido ilgis - 10 m
  Siurblio pajungimas - 2 ″ GZ.

  Matmenys: 272x130xH155 mm

  342,00 €Reguliari kaina 380,00 €
  Išparduota
  Siurblys PST 10000 ECO su srauto reguliavimu Siurblys PST 10000 ECO su srauto reguliavimu −10%
  • −10%

  Siurblys PST 10000 ECO su srauto reguliavimu

  TECHNINIAI DUOMENYS:
  Maitinimas - 230 V
  Galia - 85 W
  Našumas - 10 000 l / h
  Kėlimo aukštis - 10,0 m
  Maitinimo laido ilgis - 5 m
  Siurblio pajungimas - 1 1/2 ″ GZ.

  Matmenys: 220x105xH130 mm

  265,50 €Reguliari kaina 295,00 €
  Išparduota