Visų tipų baseinai

Specialūs pasiūlymai

Atsiliepimai

Paskelbė Evaldas
Sveiki, įsigijau robotą už 660 eur. Pradžioje a ...

10-09-2019

Peržiūrėti visus

Subkategorijos

 • Skardiniai baseinai

  Skardinai baseinai suskirstyti į dvi grupes:  De Luxe series ir  Basic series . Dėl jų ypatingos konstrukcijos ir aukštos kokybės medžiagų jie gali būti montuojami virš, dalinai arba ant žemės . 

  Dėl kitų baseino matmenų ir komplektacijos siųskite užklausą el.paštu info@baseinaifontanai.lt

 • Betoniniai baseinai

  Betoninių baseinų vienas iš pagrindinių privalumų, tai tvirta,ilgaamžė konstrukcija. Betoninius baseinus galima įsirengti įvairių formų. Taip pat gali būti skirtingi gyliai, paviršiaus hidroizoliacijos bei apdailos įvairovė, vandens filtravimo skimerinės bei persipylimo sistemos. Populiariausias baseino tipas, tai betoninis baseinas išklotas hidroizoliacine plėvele su skimerine sistema, kai vandens lygis yra apie 10-15 cm žemiau grindų arba bortelio lygio. Betoniniuose baseinuose su persipylimo sistema vandens lygis yra sulig grindimis.Gerai maišosi vanduo, filtruojant vandenį nešvarumai persipila dideliu paviršiaus plotu. Tai sudėtingesnis ir brangesnis baseino įrengimas (lyginant su skimeriniu baseinu), bet puikus estetinis vaizdas. Baseino vidaus apdaila gali būti: speciali apdailine plėvelė arba plytelės. Plytelės (ypač mozaikinės) suteikia baseinu išskirtinį dizainą. Iš plytelių galima sukurti įvairiausius raštus,spalvas,figūras.

  Labai svarbus momentas renkantis plytelių apdailą, tai yra užtikrinti užtikrinti baseino hidroizoliaciją. Dėl to, rekomenduojame rinktis baseino apdailą iš specialios baseinams skirtos armuotos 1,5 mm storio plėvelės. Didžiausias plėvelės privalumas, ji visiškai užtikrina baseino hidroizoliaciją ir tuo pačiu yra puiki apdaila. Ant plėvele dengto baseino dugno vaikščioti daug maloniau, minkščiau ir šilčiau. Plėvelė yra antibakterinė, ypatingai tvirta, armuota ir atspari ultravioletiniams spinduliams. Taip pat galime pasiūlyti plėvelės įvairius atspalvius bei raštus, pvz.:mozaikos ar marmuro imitacijos.

 • Medinio korpuso baseinai

  Mediniai baseinai su kiekvienais metais vis labiau populiarėjantis baseinų tipas. Baseino korpusas pagamintas iš aukštos klasės rinktinės šiaurinės pušies. Mediniai baseinai yra pilnai sukomplektuoti, tad belieka išsirinkti modelį, surasti tinkamą vietą, atlikti surinkimo, montavimo darbus, tai užtrunka apie 2-3 dienas ir mėgautis šiuo puikiu pirkiniu.

  Baseinai pastatomi ant žemės, pusiau įleidžiami arba visiškai įleidžiami. Pasirinkus pilnai pastatomą baseiną, galima aplink įrengti terasą, tokiu būdu baseinas atrodys jog yra pilnai įleistas į žemę. Taip pat šie baseinai puikiai dera prie medinių pastatų, pvz. medinės pirties. Baseino pagrindinis privalumas, jog baseino korpusas yra pagamintas iš medienos, tai yra iš natūralių medžiagų.Mediena naudojama iš atsinaujinančių miškų, pagal specialią programą. Kruopščiai atrinkta ir apdorota, IV klasės mediena. Gaminiai yra sertifikuoti pagal atsinaujinančių miškų sertifikavimo miškininkystės programą (PEFC). Šis simbolis reiškia, kad programa yra orientuota į aplinkos tausojimą ir išsaugojimą. 


  Mediniai baseinai - tai praktiškas pasirinkimas tarp brangesnių stacionarių ir pigių pripūčiamų antžeminių baseinų. Baseino korpusui yra suteikiama 10 metų, dangai ir įrangai 2 metų garantijos terminas.

  Jei atsibodo kiekvienais metais pirkti pripučiamą baseiną, tuomet drąsiai rinkitės medinio korpuso baseinus! Medinis baseinas - tai praktiškas Jūsų pasirinkimas! 

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

 • Polipropileniniai baseinai

  DĖMESIO! Informacija ruošiama.  Jei Jus domina baseinai iš polipropileno, prašau, kreiptis telefonu 8 656 72514 arba rašykite dainius@baseinaifontanai.lt