Baseinų tipai

Specialūs pasiūlymai

Atsiliepimai

Paskelbė Evelina
Sveiki! Esame labai patenkinti ir gamini ...

07-06-2020

Peržiūrėti visus

Baseinų tipai

Siūlome įsigyti vis labiau populiarėjančius surenkamus karkasinius skardinius-plieninius, medinio korpuso baseinus, betoninius, plastikinius (polipropileninius) baseinus. Siūlome baseinų įrengimą, montavimo darbus. Kilus klausimams prašau kreipkitės.

Subkategorijos

 • Skardiniai baseinai

  Skardiniai-plieniniai baseinai suskirstyti į tris grupes:  Basic series, De Luxe series  ir Premium series . Pagrindiniai skirtumai tarp šios serijos baseinų yra šie, tai palengvins renkantis tinkamą Jums baseiną: Basic series baseinai yra tik antžeminiai, paprastesnė įrangos komplektacija, gylis 0,9 m, skarda tik melsvos/baltos spalvos; De Luxe series baseinai gali būti antžeminiai, dalinai ar pilnai įleisti, gausi komplektacija bei gylis iki 1,2 m, skarda pasirinktinai „ DESIGN WOOD“, „ DESIGN STONE“, "DESIGN RATTAN", Premium series baseinai gali būti tik pilnai įleisti, gausi komplektacija bei gylis net iki 1,5 m.

  Skardiniai baseinai yra vieni iš visų laikų geidžiamiausių baseinų. Jie puošia kiekvieną sodą, kiemą ir džiugina kiekvieną kartą. Jų pranašumai yra ypač tvirta konstrukcija - jų sienos yra pagamintos iš giliai ištempto plieno lakšto.  Dėl to galima rinktis kaip jį montuoti: galite jį montuoti ant paviršiaus arba iš dalies ar visiškai įleisti į žemę.  Ir nėra problemų juos įdiegti ant šlaito. Taip pat pasirinksite baseino korpuso formą, dydį, įrangos komplektaciją. Mes siūlome įvairaus skersmens apskritus baseinus ir, žinoma, skirtingo ilgio ir pločio ovalius baseinus.

  Baseino korpusas pagamintas iš aukštos kokybės giliai tempiamo lakšto,  dvigubai stipresnio nei įprastų antžeminių baseinų. Be to, jis yra baigtas karštu cinkavimu ir keturių sluoksnių  emaliuotu laku. Naudotos medžiagos ir ypatinga konstrukcija leidžia pasiūlyti baseinus, kurių gylis yra iki 1,2 metro, o Premium series baseinų gylis iki 1,5 m.

  Baseino įrangą pagal poreikį galima montuoti ir toliau nuo pačio baseino, tik apie tai geriau nuspręsti iš anksto. Nes reikia įvertinti koks bus atstumas ir pagal tai parinkti galingesnį siurblį bei papildomai reikės įsigyti žarnos. Taip pat svarbu, ar jei baseino įranga planuojama montuoti virš žemės paviršiaus lyginant su baseino vandeniu. Tai irgi svarbu, tuomet montuojami kitokie siurbliai. Nes dažniausia yra montuojami siurbliai, kurie patys nepasiurbia vandens, jei yra aukščiau vandens lygio.

 • Betoniniai baseinai

  Betoninių baseinų vienas iš pagrindinių privalumų, tai tvirta,ilgaamžė konstrukcija. Betoninius baseinus galima įsirengti įvairių formų. Taip pat gali būti skirtingi gyliai, paviršiaus hidroizoliacijos bei apdailos įvairovė, vandens filtravimo skimerinės bei persipylimo sistemos. Populiariausias baseino tipas, tai betoninis baseinas išklotas hidroizoliacine plėvele su skimerine sistema, kai vandens lygis yra apie 10-15 cm žemiau grindų arba bortelio lygio. Betoniniuose baseinuose su persipylimo sistema vandens lygis yra sulig grindimis.Gerai maišosi vanduo, filtruojant vandenį nešvarumai persipila dideliu paviršiaus plotu. Tai sudėtingesnis ir brangesnis baseino įrengimas (lyginant su skimeriniu baseinu), bet puikus estetinis vaizdas. Baseino vidaus apdaila gali būti: speciali apdailine plėvelė arba plytelės. Plytelės (ypač mozaikinės) suteikia baseinu išskirtinį dizainą. Iš plytelių galima sukurti įvairiausius raštus,spalvas,figūras.

  Labai svarbus momentas renkantis plytelių apdailą, tai yra užtikrinti užtikrinti baseino hidroizoliaciją. Dėl to, rekomenduojame rinktis baseino apdailą iš specialios baseinams skirtos armuotos 1,5 mm storio plėvelės. Didžiausias plėvelės privalumas, ji visiškai užtikrina baseino hidroizoliaciją ir tuo pačiu yra puiki apdaila. Ant plėvele dengto baseino dugno vaikščioti daug maloniau, minkščiau ir šilčiau. Plėvelė yra antibakterinė, ypatingai tvirta, armuota ir atspari ultravioletiniams spinduliams. Taip pat galime pasiūlyti plėvelės įvairius atspalvius bei raštus, pvz.:mozaikos ar marmuro imitacijos.