Kategorijos

NAUJIENA!

Hibridinė sauna

plačiau

Naujienos

Fontanų siurbliai

Aukštos kokybės siurbliai skirti naudoti fontanuose, sodo tvenkiniuose ar įvairiems kriokliukams įrengti. Taip pat gali būti naudojama kitiems tikslams, pavyzdžiui, sodininkystėje ar žuvų auginimui, statybvietėse. Siurbliai gali veikti sūriame vandenyje.
Siurbliuose sumontuoti sinchroniniai varikliai, kurie turi mažas eksploatacinius reikalavimus. Keramikiniai rotoriaus velenai užtikrina siurblio ilgaamžiškumą. Veikia pakankamai tyliai. Didelis priešfiltris apsaugo nuo užteršimo, todėl nereikia dažnai valyti. Paprasta konstrukcija, dėl tolengva prižiūrėti.
Tai iš modernių, energiją taupančių variklių.
Siurblys gali būti naudojamas iki 35°C vandens temperatūros. Užtenka kartą per mėnesį išvalyti veleną bei pastebėjus jog nukrito vandens spaudimas valyti siurblio priešfiltrį.

fontanų siurbliai

Fontanų siurbliai

Subkategorijos

  Fontano siurblys XTRA, pasirinktinai

  Tai fontanų, tvenkinių filtravimo, vandens dekoracijų skirtas siurblys. Xtra® yra sinchroninis siurblys, pagrįstas naujausiomis technologijomis bei ekonominė nauda mažo energijos suvartojimo.

  Garantija: 2 metai
  Pagaminta: Olandija

  35,00 €
  Turime sandėlyje.
  Pristatymas 1-2 d.d.

  Vidaus fontanų siurbliukas pasirinktinai

  Tai malonus žiemos sodo ar gyvenamosios erdvės, patalpų fontanas. Tyliai trykštanti srovė suteikia malonią atmosferą kambariui. 
  Prekyboje turime 3 siurblius su minimaliu elektros energijos kiekiu suvartojimu (nuo 3 iki 9 W). Eli-Indoor 200i, 350i ir 600i.

  19,00 €
  Turime sandėlyje.
  Pristatymo terminas 1-2 d.d.

  Rinkinys 600 l / h siurblys ir žarna

  Rinkinys skirtas pajungti fontanui, figūroms, vazoms... SPAUSTI ČIA

  Rinkinyje siurblys (600 l / h), žarna (13 mm / 3 m), žarnos gnybtai.

  Našumas: 600 l/h
  H max kėlimas: 1,1 m
  Galia: 16W
  Kabelio ilgis: 10 m
  Įtampa: 230 VAC/50Hz
  Pajungimas: 3/8"

  Siurblio matmenys: H9x14.2x8.3 cm.

  Vandens srautas nereguliuojamas.

  Garantija: 2 metai

  50,00 €
  Turime sandėlyje.
  Pristatymas 1-2 d.d.

  Rinkinys 900 l / h siurblys ir žarna

  Rinkinys skirtas pajungti fontanui, figūroms, vazoms... SPAUSTI ČIA

  Rinkinyje siurblys (900 l / h), žarna (13 mm / 3 m), žarnos gnybtai.

  Našumas: 900 l/h
  H max kėlimas: 1,8 m
  Galia: 18W
  Kabelio ilgis: 10 m
  Įtampa: 230 VAC/50Hz
  Pajungimas: 1/2"

  Siurblio matmenys: H9.5x17x9.4 cm. 

  Vandens srautas nereguliuojamas

  Garantija: 2 metai

  65,00 €
  Turime sandėlyje.
  Pristatymas 1-2 d.d.

  Fontano siurblys Elimax 500

  Elimax 500 kokybiškas siurblys skirtas naudoti vandens fontanams. Fontano siurblys su keramine ašimi, su terminės apsaugos sistema (TPS), neleidžiančia perkaisti ir užtikrina saugumą, EPS sistema (epoksidinės dervos apsauga) - siurblys izoliuotas kokybiška epoksidine derva papildomam saugumui. Fontano siurblys veikia ypač tyliai. Komplekte 2 purkštukai.

  73,00 €
  Turime sandėlyje.
  Pristatymas 1-2 d.d.

  Fontano siurblys Elimax 1000

  Elimax 1000 kokybiškas siurblys skirtas naudoti vandens fontanams. Fontano siurblys su keramine ašimi, su terminės apsaugos sistema (TPS), neleidžiančia perkaisti ir užtikrina saugumą, EPS sistema (epoksidinės dervos apsauga) - siurblys izoliuotas kokybiška epoksidine derva papildomam saugumui. Fontano siurblys veikia ypač tyliai. Komplekte 2 purkštukai.

  82,00 €
  Turime sandėlyje.
  Pristatymas 1-2 d.d.

  Fontano siurblys Elimax 1500

  Elimax 1500 kokybiškas siurblys skirtas naudoti vandens fontanams. Fontano siurblys su keramine ašimi, su terminės apsaugos sistema (TPS), neleidžiančia perkaisti ir užtikrina saugumą, EPS sistema (epoksidinės dervos apsauga) - siurblys izoliuotas kokybiška epoksidine derva papildomam saugumui. Fontano siurblys veikia ypač tyliai. Komplekte 3 purkštukai.

  85,00 €
  Turime sandėlyje.
  Pristatymo terminas 1-2 d.d.

  Fontano siurblys Elimax 2000

  Elimax 2000 kokybiškas siurblys skirtas naudoti vandens fontanams. Fontano siurblys su keramine ašimi, su terminės apsaugos sistema (TPS), neleidžiančia perkaisti ir užtikrina saugumą, EPS sistema (epoksidinės dervos apsauga) - siurblys izoliuotas kokybiška epoksidine derva papildomam saugumui. Fontano siurblys veikia ypač tyliai. Komplekte 3 purkštukai.

  90,00 €
  Išparduota

  Fontano siurblys Elimax 2500

  Elimax 2500 kokybiškas siurblys skirtas naudoti vandens fontanams. Fontano siurblys su keramine ašimi, su terminės apsaugos sistema (TPS), neleidžiančia perkaisti ir užtikrina saugumą, EPS sistema (epoksidinės dervos apsauga) - siurblys izoliuotas kokybiška epoksidine derva papildomam saugumui. Fontano siurblys veikia ypač tyliai. Komplekte 3 purkštukai.

  98,00 €
  Pristatymas 1-2 savaitės

  Fontano siurblys Elimax 2500 su apšvietimu

  Elimax 2500 kokybiškas siurblys skirtas naudoti vandens fontanams. Fontano siurblys su keramine ašimi, su terminės apsaugos sistema (TPS), neleidžiančia perkaisti ir užtikrina saugumą, EPS sistema (epoksidinės dervos apsauga) - siurblys izoliuotas kokybiška epoksidine derva papildomam saugumui. Fontano siurblys veikia ypač tyliai. Komplekte 4 purkštukai, vienas iš jų su apšvietimu.

  153,00 €
  Išparduota

  Fontano siurblys Elimax 4000

  Elimax 4000 kokybiškas siurblys skirtas naudoti vandens fontanams. Fontano siurblys su keramine ašimi, su terminės apsaugos sistema (TPS), neleidžiančia perkaisti ir užtikrina saugumą, EPS sistema (epoksidinės dervos apsauga) - siurblys izoliuotas kokybiška epoksidine derva papildomam saugumui. Fontano siurblys veikia ypač tyliai. Komplekte 3 purkštukai.

  155,00 €
  Turime sandėlyje.
  Pristatymas 1-2 d.d.

  Fontano siurblys Elimax 4000 su apšvietimu

  Elimax 4000 kokybiškas siurblys skirtas naudoti vandens fontanams. Fontano siurblys su keramine ašimi, su terminės apsaugos sistema (TPS), neleidžiančia perkaisti ir užtikrina saugumą, EPS sistema (epoksidinės dervos apsauga) - siurblys izoliuotas kokybiška epoksidine derva papildomam saugumui. Fontano siurblys veikia ypač tyliai. Komplekte 4 purkštukai, vienas iš jų su apšvietimu.

  225,00 €
  Turime sandėlyje.
  Pristatymas 1-2 d.d.

  Fontano siurblys Elimax 6000

  Elimax 6000 kokybiškas siurblys skirtas naudoti vandens fontanams. Fontano siurblys su keramine ašimi, su terminės apsaugos sistema (TPS), neleidžiančia perkaisti ir užtikrina saugumą, EPS sistema (epoksidinės dervos apsauga) - siurblys izoliuotas kokybiška epoksidine derva papildomam saugumui. Fontano siurblys veikia ypač tyliai. Komplekte 3 purkštukai.

  170,00 €
  Pristatymo terminas 1-2 savaitės

  Fontano siurblys Elimax 6000 su apšvietimu

  Elimax 6000 kokybiškas siurblys skirtas naudoti vandens fontanams. Fontano siurblys su keramine ašimi, su terminės apsaugos sistema (TPS), neleidžiančia perkaisti ir užtikrina saugumą, EPS sistema (epoksidinės dervos apsauga) - siurblys izoliuotas kokybiška epoksidine derva papildomam saugumui. Fontano siurblys veikia ypač tyliai. Komplekte 4 purkštukai, vienas iš jų su apšvietimu.

  240,00 €
  Pristatymas 1-2 savaitės

  Fontano siurblys Elimax 9000

  Elimax 9000 kokybiškas siurblys skirtas naudoti vandens fontanams. Fontano siurblys su keramine ašimi, su terminės apsaugos sistema (TPS), neleidžiančia perkaisti ir užtikrina saugumą, EPS sistema (epoksidinės dervos apsauga) - siurblys izoliuotas kokybiška epoksidine derva papildomam saugumui. Fontano siurblys veikia ypač tyliai. Komplekte 3 purkštukai.

  Pagaminta: Olandija
  Garantija: 5 metai

  220,00 €
  Turime sandėlyje.
  Pristatymo terminas 1-2 d.d.

  Fontano siurblys Elimax 9000 su apšvietimu

  Elimax 9000 kokybiškas siurblys skirtas naudoti vandens fontanams. Fontano siurblys su keramine ašimi, su terminės apsaugos sistema (TPS), neleidžiančia perkaisti ir užtikrina saugumą, EPS sistema (epoksidinės dervos apsauga) - siurblys izoliuotas kokybiška epoksidine derva papildomam saugumui. Fontano siurblys veikia ypač tyliai. Komplekte 4 purkštukai, vienas iš jų su apšvietimu.

  290,00 €
  Turime sandėlyje.
  Pristatymo terminas 1-2 d.d.

  Siurblys Cascademax 6000 kriokliams

  Siurblys Cascademax 6000 skirtas tiekti vandenį kriokliams, upeliams bei į filtrus. Cascademax® yra galingas siurblys. Ekonomiškas dėl mažo energijos suvartojimo, palyginti su asinchroniniu siurbliu Cascademax® yra pagrįstas UBBINK® Smartmax® „ADAPTYVUS DAŽNIO MOTOR“ technologija.

  Pagaminta: Ubbink, Olandija
  Garantija: 2 metai

  230,00 €
  Turime sandėlyje.
  Pristatymas 1-2 d.d.

  Siurblys Cascademax 9000 kriokliams

  Siurblys Cascademax 9000 skirtas tiekti vandenį kriokliams, upeliams bei į filtrus. Cascademax® yra galingas siurblys. Ekonomiškas dėl mažo energijos suvartojimo, palyginti su asinchroniniu siurbliu Cascademax® yra pagrįstas UBBINK® Smartmax® „ADAPTYVUS DAŽNIO MOTOR“ technologija.

  Pagaminta: Ubbink, Olandija
  Garantija: 2 metai

  270,00 €
  Turime sandėlyje.
  Pristatymas 1-2 d.d.
  Siurblys Cascademax 12000 kriokliams Siurblys Cascademax 12000 kriokliams −10%
  • −10%

  Siurblys Cascademax 12000 kriokliams

  Siurblys Cascademax 12000 skirtas tiekti vandenį kriokliams, upeliams bei į filtrus. Cascademax® yra galingas siurblys. Ekonomiškas dėl mažo energijos suvartojimo, palyginti su asinchroniniu siurbliu Cascademax® yra pagrįstas UBBINK® Smartmax® „ADAPTYVUS DAŽNIO MOTOR“ technologija.

  Pagaminta: Ubbink, Olandija
  Garantija: 2 metai

  279,00 €Reguliari kaina 310,00 €
  Turime sandėlyje.
  Pristatymas 1-2 d.d.

  Siurblys Cascademax 14000 kriokliams

  Siurblys Cascademax 14000 skirtas tiekti vandenį kriokliams, upeliams bei į filtrus. Cascademax® yra galingas siurblys. Ekonomiškas dėl mažo energijos suvartojimo, palyginti su asinchroniniu siurbliu Cascademax® yra pagrįstas UBBINK® Smartmax® „ADAPTYVUS DAŽNIO MOTOR“ technologija.

  Pagaminta: Ubbink, Olandija
  Garantija: 2 metai

  330,00 €
  Pristatymas 1- 2 savaitės
  Siurblys Cascademax 16000 kriokliams Siurblys Cascademax 16000 kriokliams −10%
  • −10%

  Siurblys Cascademax 16000 kriokliams

  Siurblys Cascademax 16000 skirtas tiekti vandenį kriokliams, upeliams bei į filtrus. Cascademax® yra galingas siurblys. Ekonomiškas dėl mažo energijos suvartojimo, palyginti su asinchroniniu siurbliu Cascademax® yra pagrįstas UBBINK® Smartmax® „ADAPTYVUS DAŽNIO MOTOR“ technologija.

  Pagaminta: Ubbink, Olandija
  Garantija: 2 metai

  333,00 €Reguliari kaina 370,00 €
  Turime sandėlyje.
  Pristatymas 1-2 d.d.

  Siurblys tvenkinio filtravimui SMART 1500 FI

  Siurblys tvenkinio filtravimui SMART FI 1500, skirtas tiekti vandenį filtrus, prieš patenkant įvairioms priemaišoms į filtrą. Filtravimo siurblys - kintamo dažnio variklis, maks. dalelių dydis 6mm.

  Našumas: 1800 l/val, galia 10 W. Labai taupūs siurbliai, mažos elektros išlaidos, lyginant su našumu.

  Garantija: 2 metai

  120,00 €
  Pristatymas 1-2 savaitės
  Siurblys tvenkinio filtravimui SMARTMAX Siurblys tvenkinio filtravimui SMARTMAX −10%
  • −10%

  Siurblys tvenkinio filtravimui SMART 2500 FI

  Siurblys tvenkinio filtravimui SMART FI 2500, skirtas tiekti vandenį į filtrus, prieš patenkant įvairioms priemaišoms į filtrą. Filtravimo siurblys - kintamo dažnio variklis, maks. dalelių dydis 6mm. 

  Našumas: 2700 l/val, galia 18 W. Labai taupūs siurbliai, mažos elektros išlaidos, lyginant su našumu.

  Garantija: 2 metai

  135,00 €Reguliari kaina 150,00 €
  Turime sandėlyje.
  Pristatymas 1-2 d.d.
  Siurblys tvenkinio filtravimui SMARTMAX Siurblys tvenkinio filtravimui SMARTMAX −10%
  • −10%

  Siurblys tvenkinio filtravimui SMART 5000 FI

  Siurblys tvenkinio filtravimui SMART FI 5000, skirtas tiekti vandenį į filtrus, prieš patenkant įvairioms priemaišoms į filtrą. Filtravimo siurblys - kintamo dažnio variklis, maks. dalelių dydis 6mm. 

  Našumas: 5000 l/val, galia 30 W. Labai taupūs siurbliai, mažos elektros išlaidos, lyginant su našumu.

  Garantija: 2 metai

  189,00 €Reguliari kaina 210,00 €
  Turime sandėlyje.
  Pristatymas 1-2 d.d.

  Siurblys tvenkinio filtravimui SMART 7500 FI

  Siurblys tvenkinio filtravimui SMART FI 7500, skirtas tiekti vandenį į filtrus, prieš patenkant įvairioms priemaišoms į filtrą. Filtravimo siurblys - kintamo dažnio variklis, maks. dalelių dydis 6mm. 

  Našumas: 7500 l/val, galia 60 W. Labai taupūs siurbliai, mažos elektros išlaidos, lyginant su našumu.

  Garantija: 2 metai

  250,00 €
  Pristatymas 1-2 savaitės
  Siurblys tvenkinio filtravimui SMARTMAX Siurblys tvenkinio filtravimui SMARTMAX −10%
  • −10%

  Siurblys tvenkinio filtravimui SMART 10000 FI

  Siurblys tvenkinio filtravimui SMART FI 10000, skirtas tiekti vandenį į filtrus, prieš patenkant įvairioms priemaišoms į filtrą. Filtravimo siurblys - kintamo dažnio variklis, maks. dalelių dydis 6mm. 

  Našumas: 9350 l/val, galia 80 W. Labai taupūs siurbliai, mažos elektros išlaidos, lyginant su našumu.

  Garantija: 2 metai

  243,00 €Reguliari kaina 270,00 €
  Turime sandėlyje.
  Pristatymas 1-2 d.d.

  Siurblys JGP 25000

  TECHNINIAI DUOMENYS:
  Maitinimo šaltinis - 230 V
  Galia - 520 W
  Našumas - 25000 l / h
  Kėlimo aukštis mx. - 8 m
  Maitinimo kabelis - 10 m
  Jungties skersmuo - eglutės tipo 3/4″ , 1″ , 1 1/4″, 1 1/2″
  Garantija 2 metai.

  399,00 €
  Pristatymo terminas 5-7 d.d.

  Siurblys PF 25000 m3/val

  TECHNINIAI DUOMENYS:
  Maitinimas - 230 V
  Galia - 620 W
  Našumas - 25 000 l / h
  Kėlimo aukštis 9,5 m
  Maitinimo laido ilgis - 10 m
  Pajungimas - 1,5 ″ GZ išvestis

  330,00 €
  Pristatymo terminas 5-10 d.d.

  Siurblys JSP 35000

  TECHNINIAI DUOMENYS:
  Maitinimo šaltinis - 230 V
  Galia - 650 W
  Našumas - 35000 l / h
  Kėlimo aukštis mx. - 9 m
  Maitinimo kabelis - 10 m
  Jungties skersmuo - 2 "GW ir 3" GW
  Garantija 2 metai.

  549,00 €
  Pristatymo terminas 5-7 d.d.

  Siurblys JSP 40000

  TECHNINIAI DUOMENYS:
  Maitinimo šaltinis - 230 V
  Galia - 1000 W
  Našumas - 38500 l / h
  Kėlimo aukštis mx. - 11 m
  Maitinimo kabelis - 10 m
  Jungties skersmuo - 2 "GW ir 3" GW
  Garantija 2 metai.

  595,00 €
  Pristatymo terminas 5-7 d.d.

  Siurblys 6500 12V ECO su srauto reguliavimu

  12V ECO fontano siurblys yra naujausių pasiekimų vandens siurblių konstrukcijos srityje pavyzdys. Pagrindinis šio siurblio privalumas yra saugus įtampos tiekimas – 12V. Dėl šios priežasties jį galima įrengti maudymosi tvenkiniuose, baseinuose ir kituose atrakcionuose, kur yra tiesioginis kontaktas su žmonėmis. Be to, jame yra greičio reguliatorius, leidžiantis sklandžiai keisti pumpuojamo vandens kiekį. Šis siurblys užtikrina labai gerus našumo ir slėgio parametrus su itin mažomis elektros sąnaudomis. Naujoviškas elektroniniu būdu valdomas variklis ir keraminiai sparnuotės guoliai užtikrina ilgą, be problemų ir tylų siurblio darbą. Jie garantuoja labai mažas energijos sąnaudas, prisidedant prie aplinkos apsaugos. Energijos poreikis yra 50 % mažesnis lyginant su panašiomis konstrukcijomis.

  400,00 €
  Pristatymas 5-7 d.d.

  Siurblys 10000 12V ECO su srauto reguliavimu

  12V ECO fontano siurblys yra naujausių pasiekimų vandens siurblių konstrukcijos srityje pavyzdys. Pagrindinis šio siurblio privalumas yra saugus įtampos tiekimas – 12V. Dėl šios priežasties jį galima įrengti maudymosi tvenkiniuose, baseinuose ir kituose atrakcionuose, kur yra tiesioginis kontaktas su žmonėmis. Be to, jame yra greičio reguliatorius, leidžiantis sklandžiai keisti pumpuojamo vandens kiekį. Šis siurblys užtikrina labai gerus našumo ir slėgio parametrus su itin mažomis elektros sąnaudomis. Naujoviškas elektroniniu būdu valdomas variklis ir keraminiai sparnuotės guoliai užtikrina ilgą, be problemų ir tylų siurblio darbą. Jie garantuoja labai mažas energijos sąnaudas, prisidedant prie aplinkos apsaugos. Energijos poreikis yra 50 % mažesnis lyginant su panašiomis konstrukcijomis.

  440,00 €
  Pristatymas 5-7 d.d.

  Siurblys 15000 12V ECO su srauto reguliavimu

  12V ECO fontano siurblys yra naujausių pasiekimų vandens siurblių konstrukcijos srityje pavyzdys. Pagrindinis šio siurblio privalumas yra saugus įtampos tiekimas – 12V. Dėl šios priežasties jį galima įrengti maudymosi tvenkiniuose, baseinuose ir kituose atrakcionuose, kur yra tiesioginis kontaktas su žmonėmis. Be to, jame yra greičio reguliatorius, leidžiantis sklandžiai keisti pumpuojamo vandens kiekį. Šis siurblys užtikrina labai gerus našumo ir slėgio parametrus su itin mažomis elektros sąnaudomis. Naujoviškas elektroniniu būdu valdomas variklis ir keraminiai sparnuotės guoliai užtikrina ilgą, be problemų ir tylų siurblio darbą. Jie garantuoja labai mažas energijos sąnaudas, prisidedant prie aplinkos apsaugos. Energijos poreikis yra 50 % mažesnis lyginant su panašiomis konstrukcijomis.

  540,00 €
  Pristatymas 5-7 d.d.

  Siurblys 20000 12V ECO su srauto reguliavimu

  12V ECO fontano siurblys yra naujausių pasiekimų vandens siurblių konstrukcijos srityje pavyzdys. Pagrindinis šio siurblio privalumas yra saugus įtampos tiekimas – 12V. Dėl šios priežasties jį galima įrengti maudymosi tvenkiniuose, baseinuose ir kituose atrakcionuose, kur yra tiesioginis kontaktas su žmonėmis. Be to, jame yra greičio reguliatorius, leidžiantis sklandžiai keisti pumpuojamo vandens kiekį. Šis siurblys užtikrina labai gerus našumo ir slėgio parametrus su itin mažomis elektros sąnaudomis. Naujoviškas elektroniniu būdu valdomas variklis ir keraminiai sparnuotės guoliai užtikrina ilgą, be problemų ir tylų siurblio darbą. Jie garantuoja labai mažas energijos sąnaudas, prisidedant prie aplinkos apsaugos. Energijos poreikis yra 50 % mažesnis lyginant su panašiomis konstrukcijomis.

  590,00 €
  Pristatymas 5-7 d.d.
  Siurblys PST 30000 ECO su srauto reguliavimu Siurblys PST 30000 ECO su srauto reguliavimu −10%
  • −10%

  Siurblys PST 30000 ECO su srauto reguliavimu

  TECHNINIAI DUOMENYS:
  Maitinimas - 230 V
  Galia - 385 W
  Našumas - 30 000 l / h
  Kėlimo aukštis - 10,0 m
  Maitinimo laido ilgis - 10 m
  Siurblio pajungimas - 2 ″ GZ.

  Matmenys: 355x130xH174 mm

  463,50 €Reguliari kaina 515,00 €
  Pristatymo terminas 5-10 d.d.

  Įrangos ir detalių nukalkintojas

  „Aqua PureClean“ - tvenkinių, fontanų siurblių, apšvietimo bei kitų detalių valiklis nuo kalkių.
  Efektyvesnis ir švelnesnis nei actas arba citrinos rūgštis
  Niekada nenaudokite „Aqua PureClean“ tiesiai į tvenkinį, baseiną ar akvariuma! 

  2,00 €
  Turime sandėlyje.
  Pristatymo terminas 1-2 d.d.

  Siurblio antgalis 1500-3500 m3/h

   „PondLeaf“ siurblio antgalis, skirtas, išvengti nešvarumų, akmenų, kritusių lapų patekimo į siurblį, o tai gali sukelti ankstyvą siurblio gedimą arba filtro užsikimšimą. Puikus pasirinkimas sunkiai filtruojamoms vietoms. Korpusas pagamintas iš atsparaus smūgiams plastiko. Antgalis leidžia filtruoti 3-7 kartus didesnį tūrį nei įprastinė kempinė, kuri naudojama kaip pirminis filtras.

  1,00 €
  Turime sandėlyje.
  Pristatymo terminas 1-2 d.d.
  Siurblys PST 10000 ECO su srauto reguliavimu Siurblys PST 10000 ECO su srauto reguliavimu −10%
  • −10%

  Siurblys PST 10000 ECO su srauto reguliavimu

  TECHNINIAI DUOMENYS:
  Maitinimas - 230 V
  Galia - 85 W
  Našumas - 10 000 l / h
  Kėlimo aukštis - 10,0 m
  Maitinimo laido ilgis - 5 m
  Siurblio pajungimas - 1 1/2 ″ GZ.

  Matmenys: 220x105xH130 mm

  265,50 €Reguliari kaina 295,00 €
  Išparduota
  Siurblys PST 20000 ECO su srauto reguliavimu Siurblys PST 20000 ECO su srauto reguliavimu −10%
  • −10%

  Siurblys PST 20000 ECO su srauto reguliavimu

  TECHNINIAI DUOMENYS:
  Maitinimas - 230 V
  Galia - 185 W
  Našumas - 20 000 l / h
  Kėlimo aukštis - 7,0 m
  Maitinimo laido ilgis - 10 m
  Siurblio pajungimas - 2 ″ GZ.

  Matmenys: 272x130xH155 mm

  342,00 €Reguliari kaina 380,00 €
  Išparduota

  Fontano siurblys PFN ECO 10 000

  AQUAJET PFN ECO – tai nauja itin energiją taupančių siurblių linija. Jie sunaudoja iki 60 % mažiau energijos nei senesni įrenginiai, išlaikant puikius veikimo parametrus, tokius kaip efektyvumas ir vandens pakėlimo aukštis. Puikiai tinka vandens purškimo efektams kurti ir filtrui bei kaskadoms tvenkiniuose naudoti.

  Visi gaminiai pagaminti pagal galiojančius saugos standartus. PFN ECO siurblių gamyboje naudojamos kokybiškos medžiagos užtikrina patikimą ir ilgalaikį prietaisų naudojimą. 

  0,00 €
  Išparduota

  Fontano siurblys ECO 25000

  Galia: tik 260 W (kai įprasto tokio našumo siurblio apie 400 W).
  Našumas: 24000 l/h
  Max.vandens stulpo aukštis: 6,8 m
  10 m ilgio laidas.
  Pajungimai: 1 1/2" - 1 3/4" - 2"
  Apsauga nuo perkaitimo
  Gali veikti 24 val. per parą
  Matmenys: 425x192x199 mm

  Garantija: 2 metai

  315,00 €
  Išparduota