Baseinų įranga

Specialūs pasiūlymai

Atsiliepimai

Paskelbė Julius
Sveiki, pirkau baseino chemiją, viską gavau sut ...

06-03-2018

Peržiūrėti visus

Subkategorijos

 • Baseinų filtravimo įranga

  Filtravimo blokas skirtas baseino vandens filtravimui, valymui nuo įvairių vandenyje atsirandančių nešvarumų. Vandens filtravimas būtinas, kad baseino vanduo nuolat būtų skaidrus ir gražus. Filtravimo bloką sudaro filtras bei siurblys. Vandens valymo medžiaga gali būti naudojamas kvarcinis smėlis. Filtrai yra įvairaus dydžio, našumo, siurbliai įvairaus galingumo bei našumo. Filtravimo blokas yra parenkamas pagal baseino vandens tūrį.

 • Baseinų kopetėlės

  Baseino kopetėlės pagamintos iš nerūdijančio plieno, markė AISI 304 ar AISI 316 su neslidžiomis pakopomis. Kopetėlės tvirtinamos ant baseino bortelio ar už jo su specialiais įbetonuojamais ar priveržiamais ankeriais. Ankeriai plastikiniai įbetonuojami, nerūdijančio plieno fiksuojami arba nulenkiami. Baseinų kopetėlės skirstomos pagal baseino gylį: 2,3,4,5 pakopų. Jei baseino gylis 1,5 m patogiausios naudojimui yra 4 pakopų kopetėlės, jei baseino gylis 1,7-1,8 m patogiausios 5 pakopų, jei gylis 1,3 m patogiausios naudojimui 3 pakopų kopetėlės.

 • Baseinų apšvietimas

  Baseinų apšvietimui dažniausia naudojamos lempos 300W/12V. Atitinkamo galingumo transformatoriai 300W/12 V bei komutacinės dėžutės saugiam laidų sujungimui. 

 • Baseinų vandens šildymas

  Baseinų vandens šildymui dažniausia naudojami šilumokaičiai nerūdijančio plieno, darbo principas vanduo-vanduo, elektriniai šildytuvai 3-18 kW, šilumos siurbliai ar pasitelkiant į pagalbą nemokamą priemonę, tai yra saulės eneriją, naudojami baseino vandens šildymo kolektoriai, kurie vandenį pašildo nuo saulės energijos. 

  Baseino vandens šildymas ir kaip tai veikia?
  Yra žmonių, kuriems patinka maudytis eketėje ir dėl to jie jaučiasi labai gerai.Tačiau daug dažniau mes norime maudytis šiltu vandeniu.
  Kokia turėtų būti vandens temperatūra baseine, 22 ar 28 laispniai C, tai kiekvieno atskiras reikalas. Taigi, kokios yra galimybės tai pasiekti? Šiuo atveju baseinui, kuris naudojamas tik vasarą, turėtų pakakti šildyti vandenį šilumos siurblio ar saulės spindulių pagalba. Jei to nepakanka ir yra poreikis šildyti vandenį ištisus metus ar vidaus baseinuose, tuomet
  reikia naudoti kitus baseino vandens šildymo būdus, tai elektrinius šildytuvus arba šilumokaičius vanduo-vanduo, tai dažniausia naudojamas baseino vandens šildymo būdas.

 • Vandens kaskados
 • Baseinų valymo įranga

  Baseinų valymas mechaninis arba automatinis. Mechaniniui valymui naudojami įvairūs baseino paviršiams valyti šepečiai, tiek sienų, tiek dugno, teleskopiniai kotai, vakuuminiai skimerio dangteliai, sieteliai bei valymo žarnos. Automatiniam baseino valymui yra skirti automatiniai baseino valymo robotai. Tai įrenginiai, kurie be žmogaus priežiūros išvalo baseino dugną, sienas, vandens liniją, tuo pačiu pagerina vandens filtravimą. Tai labai patogus būdas prižiūrėti baseiną.

 • Termometrai baseinams

  Termometrai skirti nustatyti baseino vandens temperatūrą. Tinka naudoti tiek lauko, tiek vidaus baseinuose. Šie termometrai yra atsparūs įvairioms rūgštims, todėl skirti naudoti baseinuose, spa baseinuose, kai vandenyje yra cheminių medžiagų koncentracijos.

 • Baseinų masažinė įranga
 • Baseinų filtrų užpildai

  Baseinų filtrų užpildas kvarcinis smėlis. Dažniausia naudojama frakcija 0,4-0,8 mm arba 0,8-1,2 mm. Tai priklauoso nuo filtro gamintojo bei filtro konstrukcijos. 

 • Baseinų dušai
 • Baseinų...

  Baseinų dangos skirtos užtikrinti vandens hidroizoliacijai baseinuose. Baseinų hidroizoliacinės dangos yra labai kokybiškos, armuotos kaprono specialiais siūlais,1,5 mm storio, įvairių spalvų, apsaugotos nuo UV spindulių bei cheminių medžiagų poveikio. Tarnavimo laikas vidutiniškai apie 15 metų. Tai kokybiškas, gražus, nebrangus būdas, norint užtikrinti hidroizoliaciją baseinuose ar kituose vandens rezervuaruose. 

 • Baseinų drėgmės rinktuvai

  Baseinų drėgmės rinktuvai ar sausintuvai užtikrina optimalų drėgmės lygį patalpose su padidinta chloro koncentracija, kuriose yra baseinai,spa baseinai,pirtys,džiovyklos ir kita. Drėgmės rinktuvas gali būti montuojamas ant sienos ar pastatomas, taip pat galima naudoti mobilų drėgmės rinktuvą, kuris skirtas mažesnėms patalpoms su mažesniais vandens paviršiais.

 • Baseinų įdėtinės detalės
 • Baseinų UV...

  Baseinų vandens UV sterilizatoriai yra naudojami, norint papildomai užtikrinti geresnį vandens filtravimą, naudojant mažiau chemikalų. UV sterilizatorius naikina dumblius bei užtikrina papildomą vandens dezinfekciją, naudojant sterilizatorius reikės mažiau naudoti baseinų cheminių medžiagų.

 • Baseino apsauginės...
 • Automatinis chemijos...
 • Aksesuarai prie baseino
 • Įrangos techninė dėžė