Baseinų įranga

Specialūs pasiūlymai

Atsiliepimai

Paskelbė Aurelijus
Labai rekomenduoju, super parduotuvė pakonsulta ...

13-07-2022

Peržiūrėti visus

Baseinų įranga

Baseinų įranga yra viena iš baseino sudėtinių dalių, po baseino korpuso, kuri susideda iš daugelio atskirų sistemų, kurios turi tarpusavyje kuo puikiausiai veikti. Baseino korpusas gali būti iš įvairių medžiagų, todėl reikia gerai išmanyti kokią įrangą parinkti konkrečiam baseinui. Pagrindinė baseinu iranga yra: baseinų filtravimas (filtras su s...

Baseinų įranga yra viena iš baseino sudėtinių dalių, po baseino korpuso, kuri susideda iš daugelio atskirų sistemų, kurios turi tarpusavyje kuo puikiausiai veikti. Baseino korpusas gali būti iš įvairių medžiagų, todėl reikia gerai išmanyti kokią įrangą parinkti konkrečiam baseinui. Pagrindinė baseinu iranga yra: baseinų filtravimas (filtras su siurbliu), įdėtinės detalės (vandens rinktuvas, purkštukai, trapas), vamzdynas bei instaliacinės medžiagos, baseino apšvietimas ir elektros dalis, baseino kopetėlės, baseinų priežiūros įranga su baseino chemikalais. Be šios įrangos baseinas negalės normaliai funkcionuoti. Rekomenduojama baseino įranga yra tai: baseino vandens šildymas, baseinų uždengimas, baseinų įvairi masažinė įranga, papildoma vandens apdorojimo įranga (UV sterilizatoriai), įvairi automatinė baseino įranga, tai baseino valymo robotai bei chemijos dozavimo sistemos.

Plačiau

Subkategorijos

 • Baseinų filtravimo įranga

  Filtravimo blokas skirtas baseino vandens filtravimui, valymui nuo įvairių vandenyje atsirandančių nešvarumų. Vandens filtravimas būtinas, kad baseino vanduo nuolat būtų skaidrus ir gražus. Filtravimo bloką sudaro filtras bei siurblys. Vandens valymo medžiaga gali būti naudojamas kvarcinis smėlis. Filtrai yra įvairaus dydžio, našumo, siurbliai įvairaus galingumo bei našumo. Filtravimo blokas yra parenkamas pagal baseino vandens tūrį.

 • Baseinų filtrų užpildai

  Baseinų filtrų užpildas kvarcinis smėlis. Dažniausia naudojama frakcija 0,4-0,8 mm arba 0,8-1,2 mm. Tai priklauoso nuo filtro gamintojo bei filtro konstrukcijos. 

 • Baseinų vandens šildymas

  Baseinų vandens šildymui dažniausia naudojami šilumokaičiai nerūdijančio plieno, darbo principas vanduo-vanduo, elektriniai šildytuvai 3-18 kW, šilumos siurbliai ar pasitelkiant į pagalbą nemokamą priemonę, tai yra saulės eneriją, naudojami baseino vandens šildymo kolektoriai, kurie vandenį pašildo nuo saulės energijos. 

  Baseino vandens šildymas ir kaip tai veikia?
  Yra žmonių, kuriems patinka maudytis eketėje ir dėl to jie jaučiasi labai gerai.Tačiau daug dažniau mes norime maudytis šiltu vandeniu.
  Kokia turėtų būti vandens temperatūra baseine, 22 ar 28 laispniai C, tai kiekvieno atskiras reikalas. Taigi, kokios yra galimybės tai pasiekti? Šiuo atveju baseinui, kuris naudojamas tik vasarą, turėtų pakakti šildyti vandenį šilumos siurblio ar saulės spindulių pagalba. Jei to nepakanka ir yra poreikis šildyti vandenį ištisus metus ar vidaus baseinuose, tuomet
  reikia naudoti kitus baseino vandens šildymo būdus, tai elektrinius šildytuvus arba šilumokaičius vanduo-vanduo, tai dažniausia naudojamas baseino vandens šildymo būdas.

 • Baseinų valymo įranga

  Baseinų valymas mechaninis arba automatinis. Mechaniniui valymui naudojami įvairūs baseino paviršiams valyti šepečiai, tiek sienų, tiek dugno, teleskopiniai kotai, vakuuminiai skimerio dangteliai, sieteliai bei valymo žarnos. Automatiniam baseino valymui yra skirti automatiniai baseino valymo robotai. Tai įrenginiai, kurie be žmogaus priežiūros išvalo baseino dugną, sienas, vandens liniją, tuo pačiu pagerina vandens filtravimą. Tai labai patogus būdas prižiūrėti baseiną.

 • Baseinų hidroizoliacinės dangos

  Baseinų dangos skirtos užtikrinti vandens hidroizoliacijai baseinuose. Baseinų hidroizoliacinės dangos yra labai kokybiškos, armuotos kaprono specialiais siūlais,1,5 mm storio, įvairių spalvų, apsaugotos nuo UV spindulių bei cheminių medžiagų poveikio. Tarnavimo laikas vidutiniškai apie 15 metų. Tai kokybiškas, gražus, nebrangus būdas, norint užtikrinti hidroizoliaciją baseinuose ar kituose vandens rezervuaruose. 

  Montavimas vyksta tiesiogiai baseino įrengimo vietoje, statybvietėje.
  Baseino sienos turi paruoštos, išvalytos, lygios, lygūs kampai.
  Prieš montuojant dangą, būtina prie baseino sienų pritvirtinti neaustinę medžiagą.
  Neaustinės medžiagos turi būti supjaustytos pagal dydį ir priklijuotos prie dugno ir sienų. Šiam tikslui naudojami klijai.
  Kitas darbų etapas, tai tvirtinimo profilių montavimas ties baseino bortelio kraštu.
  Danga prie profilių ir tarpusavyje užsandarinama karštu oru, kad būtų sukurtas homogeniška, vienalytė sistema ir vandeniui nelaidus paviršius.

 • Baseinų įdėtinės detalės
 • Baseinų apšvietimas

  Baseinų apšvietimui dažniausia naudojamos lempos 300W/12V arba LED įvairaus galingumo. Atitinkamo galingumo transformatoriai bei komutacinės dėžutės saugiam laidų sujungimui. 

 • Baseinų kopetėlės

  Baseino kopetėlės pagamintos iš nerūdijančio plieno, markė AISI 304 ar AISI 316 su neslidžiomis pakopomis. Kopetėlės tvirtinamos ant baseino bortelio ar už jo su specialiais įbetonuojamais ar priveržiamais ankeriais. Ankeriai plastikiniai įbetonuojami, nerūdijančio plieno fiksuojami arba nulenkiami. Baseinų kopetėlės skirstomos pagal baseino gylį: 2,3,4,5 pakopų. Jei baseino gylis 1,5 m patogiausios naudojimui yra 4 pakopų kopetėlės, jei baseino gylis 1,7-1,8 m patogiausios 5 pakopų, jei gylis 1,3 m patogiausios naudojimui 3 pakopų kopetėlės.

 • Baseinų persipylimo grotelės
 • Baseinų instaliacinės medžiagos

  Prekiaujame įvairiomis baseinų PVC instaliacinėmis medžiagomis: alkūnės, movos, sklendės, klijai, vamzdžiai, perėjimai. Informacija ruošiama. Kreipkitės 865672514 arba el. paštu: dainius@baseinaifontanai.lt

 • Termometrai baseinams

  Termometrai skirti nustatyti baseino vandens temperatūrą. Tinka naudoti tiek lauko, tiek vidaus baseinuose. Šie termometrai yra atsparūs įvairioms rūgštims, todėl skirti naudoti baseinuose, spa baseinuose, kai vandenyje yra cheminių medžiagų koncentracijos.

 • Baseinų UV sterilizatoriai

  Baseinų vandens UV sterilizatoriai yra naudojami, norint papildomai užtikrinti geresnį vandens filtravimą, naudojant mažiau chemikalų. UV sterilizatorius naikina dumblius bei užtikrina papildomą vandens dezinfekciją, naudojant sterilizatorius reikės mažiau naudoti baseinų cheminių medžiagų.

 • Baseinų masažinė įranga
 • Baseinų įranga žiemai

  Įranga, kurią rekomenduojama naudoti žiemos sezonui. Tai plūdės, apsauga nuo ledo, kurios naudojamos baseino vandens paviršiui, purkštukų bei skimerio aklės, vamzdynų sandarinimui.

 • Vandens kaskados
 • Baseinų drėgmės rinktuvai

  Baseinų drėgmės rinktuvai ar sausintuvai užtikrina optimalų drėgmės lygį patalpose su padidinta chloro koncentracija, kuriose yra baseinai,spa baseinai,pirtys,džiovyklos ir kita. Drėgmės rinktuvas gali būti montuojamas ant sienos ar pastatomas, taip pat galima naudoti mobilų drėgmės rinktuvą, kuris skirtas mažesnėms patalpoms su mažesniais vandens paviršiais.

 • Įrangos techninė dėžė
 • Įvairi elektros įranga
 • Druskos elektrolizė