Kategorijos

NAUJIENA!

Hibridinė sauna

plačiau

DEKORATYVINIAI KRIOKLIAI

Sodo ar kiemo patrauklus variantas yra krioklio įrengimas. Šį puošybos elementą galima derinti su upeliu ar  statyti virš tvenkinio. Jei norite veržlesnio krioklio, tai tvenkinio rekomenduojamas gylis daugiau nei 1 m, ir dar geriau  didesnis nei 40-50 kv.m. kitaip ir gyvūnams, ir žuvytėms, ir lelijos ir kiti augalai jausis ne ramiai. Įrengiant krioklį, reikia atsižvelgti, kad krioklio srovė būtu atitinkama tvenkinio dydžiui bei, kad vanduo niekur neištekėtų. Iš gatavų elementų  galima suformuoti labai patrauklų krioklį.

dekoratyviniai kriokliai|kaskados

DEKORATYVINIAI KRIOKLIAI

Subkategorijos

  Krioklio segmentas "Top" Krioklio segmentas "Top" −25%
  • −25%

  Krioklio segmentas "Top"

  Pagaminti iš juodos polietileno medžiagos (štampavimo procesas), šie elementai lengvai derinami vienas su kitu. Šio tipo krioklio elementus nesunkiai galima dekoruoti įvairiais akmenukais, augalais ir kita.
  Matmenys cm:
  Viršutinė dalis Top: 20x61,5x82
  Garantija: 10 metų.
  Dėmesio, šios prekės nesiunčiame, galimas atsiėmimas tik mūsų adresu.
  26,25 €Reguliari kaina 35,00 €
  Turime sandėlyje.
  Atsiimkite iškart Vilniuje arba pristatymas 1-2 d.d.

  Krioklys Koloradas 5 segmentai

  Krioklys yra modulinė sistema, susidedanti iš skirtingų krioklio elemento, sudaro natūralių uolienų sukuria tikrovišką vandens tėkmę. Pagaminta iš didelio tankio polietileno (rotacinio formavimo procesas), atspari temperatūros pokyčiams sukuriamas tinkamas nuolydis, elementus išdėstant vieną virš kito.

  Garantija: 10 metų

  790,00 €
  Pristatymo terminas 2 savaitės

  Krioklys "Standart" 5 elementai

  „Standard®“ tvenkinio krioklys yra modulinė sistema, susidedanti iš 5 pagrindinių nelygios formos elementų, kad būtų galima sukurti skirtingų tipų vandens telkinius. Pagaminti iš juodos polietileno medžiagos (štampavimo procesas), šie elementai lengvai derinami vienas su kitu. Šio tipo krioklio elementus nesunkiai galima dekoruoti įvairiais akmenukais, augalais ir kita.

  Garantija: 10 metų.

  350,00 €
  Pristatymo terminas 2 savaitės