Baseinų apšvietimas

Atsiliepimai

Paskelbė Aurelijus
Labai rekomenduoju, super parduotuvė pakonsulta ...

13-07-2022

Peržiūrėti visus

Baseinų apšvietimas

Baseinų apšvietimui dažniausia naudojamos lempos 300W/12V arba LED įvairaus galingumo. Atitinkamo galingumo transformatoriai bei komutacinės dėžutės saugiam laidų sujungimui. 

Subkategorijos

 • Prožektoriai

  Vienas iš svarbiausių vadinamųjų dalykų, papildoma baseino įranga yra povandeniniai prožektoriai. Klaidą padarė tie, kas atsisakė juos įrengti savo baseine. Vandens veidrodinis atspindys ypač gražiai atsiskleidžia, kai baseino vanduo yra apšviestas, tiek vidaus ar lauko baseinuose. Lauko baseinuose prožektoriai yra dar labiau reikalingesni, nes tamsus vandens paviršius nėra malonus akiai.

 • Lempos

  Vandens apšvietimas baseine. Įdiegtų šviesos šaltinių skaičius priklauso nuo baseino paviršiaus, jo tikslo ir reikalingo dydžio
  šviesos srauto. Šviesos atstumą lemia šviesos spindulio kreivė, kuri kiekvienam lemputės tipui skiriasi. Vis dažniau naudojamos elektrą taupančios LED vienspalvės arba LED RGB su besikeičiančiomis spalvomis baseino lempos. Taupymas akivaizdus, kaip pavyzdys, jei baseine yra 2 lempos po 300W galingumo, tai viso per valandą sunaudojama 600W elektros energijos. Dažnai žmonės nori palikti lauko baseine apšvietimą visai nakčiai, bet taupo, nes suvartojama daug elektros. Pakeitus į LED lempas, kurios tarkim vartoja tik po 30W, viso 60W. Kaip rodo pavyzdys, net 10 kartų yra suvartojama mažiau elektros. 

 • Transformatoriai

  Baseino apšvietimas atlieka savo vaidmenį tik su tinkamais transformatoriais. Kokio galingumo reikalingas transformatorius, tai nulemia
  lempų skaičius bei jų galingumas. Svarbu naudoti tinkamą transformatorių, kuris visada generuoja pastovią įtampą. Mūsų transformatoriai yra labiausiai tinkami, nes jie turi galimybę įtampos reguliavimas diapazone 12-14 V.

 • Komutacinės dėžutės
 • Apšvietimo nuotolinis valdymas