DOVANOS, DEKORAVIMAS

Specialūs pasiūlymai

Atsiliepimai

Paskelbė Aurelijus
Labai rekomenduoju, super parduotuvė pakonsulta ...

13-07-2022

Peržiūrėti visus

DOVANOS, DEKORAVIMAS

Gražūs interjerai, kupini fantastiškų buriavimo dekoracijų ir jūrinių aksesuarų. Unikalios kompozicijos, dekoruotos jūriniu stiliumi, įkvėptu jūros ir buriavimo. Burlaivių modeliai, mediniai vairai, varpai, gelbėjimosi ratai, pagalvėlės, dekoratyviniai irklai – šauniai atrodo namų interjere. Tarp mūsų klientų yra tokių, kurie tiesiog mėgsta jūri...

Gražūs interjerai, kupini fantastiškų buriavimo dekoracijų ir jūrinių aksesuarų. Unikalios kompozicijos, dekoruotos jūriniu stiliumi, įkvėptu jūros ir buriavimo. Burlaivių modeliai, mediniai vairai, varpai, gelbėjimosi ratai, pagalvėlės, dekoratyviniai irklai – šauniai atrodo namų interjere. Tarp mūsų klientų yra tokių, kurie tiesiog mėgsta jūrines dekoracijas ir nori jomis papuošti savo namus, restoraną ar kitą vietą, kad suteiktų unikalią jūrinę atmosferą. Tam esame paruošę platų joms dekoracijų pasirinkimą, pavyzdžiui, virvių ornamentus, stilingus laivus butelyje ar jūrines lempas. Jų dėka mūsų interjeras įgaus savitą, originalią atmosferą, keliančią asociacijas su tolimomis kelionėmis, egzotiškais kraštais ir iššūkių kupinu gyvenimu, po kurio galėsite pasikviesti į ramų prieglobstį, koks turi būti kiekvienuose namuose. Nepamirškime, kad mūsų parduotuvėje tėveliai ras jūrinių dekoracijų vaikams, tarp kurių – jūrinės pagalvės, taip pat daugybė jūrinių dalykėlių, idealiai tinkančių vaiko kambariui. Nežinote, ką nupirkti dovanų? Mūsų jūrinės dovanos tiks ne tik jūreiviams, bet ir jūros entuziastams, megėjams. Štai kodėl mes siūlome įvairių rūšių jūrines dovanas, įskaitant: ilgametį kalendorių, tikrovišką buriavimo varpą, vairą ir daugybę kitų. Jų pagalba pradžiuginsite kiekvieną jūrų vilką ir ne tik. Gal būt ieškote ne dovanos? Siūlome šventinę atributiką įvairioms progoms: jubiliejams, mergvakariams, gimtadieniams, vestuvėms, krikštynoms... Turime balionų, girliandų, stalo kortelių, svečių dovanėlių, šventinių juostų... 

Plačiau

Subkategorijos

 • ŠVENTINĖS JUOSTOS
  Šventinės juostos, tai puikus, bet kokios šventės atributas ar tiesiog dovana. Šventines juostas siūlome naudoti ne tik tokių švenčių proga, kaip vestuvės, bet puikiai tinka pasipuošti mergvakariui, krikštynoms, sporto renginių apdovanojimui, įmonės vakarėlio metu darbuotojų apdovanojimams, gimtadieniui ar bet kokios progos jubiliejui. Šventinės juostos bus ne tik puikus šventinio vakaro akcentas, su jomis bus gražesnės šventės nuotraukos bei išliks ilgam kaip puikus prisiminimas. 

 • DOVANŲ KUPONAS

  Neišrenkate ką padovanoti ? Padovanokite dovanų kortelę ir pats/pati išsirinks geriausiai pagal savo poreikius. Galite įsigyti elektroninę dovanų kortelę PDF formatu, kurią atsiųsime Jums į elektroninį paštą.

 • ŠVENTINĖ ATRIBUTIKA

  Kambario, salės, lauko, terasos, jachtos, sodybos dekoras vainikuoja Jūsų šventę, suteikdamas šventės emociją, todėl labai svarbios visos detalės – nuo stalo kortelės iki šventinės juostos. Mielos detalės puošia mūsų šventes; vestuves, krikštynas, gimtadienius, jubiliejus ar kitas! Balionų suteiks Jūsų šventei džiaugsmingumo, o jos dalyviams – ilgai išliekančių malonių įspūdžių. Turime daug itin mielų daikčiukų. Nors tai tik detalės, bet jos atlieka svarbų vaidmenį, kuriant išbaigtą dekorą. 

 • DOVANOS, INTERJERO DETALĖS
  Turtingos ir įvairios jūrinės ir buriavimo tradicijos sukuria neribotas galimybes panaudoti jūrinius motyvus interjero dekoracijoje ir integruoti į mūsų kasdienę aplinką. Gražių jūrinių aksesuarų dėka sukursite svajonių jūrinį kambarį.
 • DOVANŲ MAIŠELIAI
  Dovanokite jūrinę dovaną, jūriniuose dovanų maišeliuose!
 • KEPURĖS
  Jūrinės kepurės primena senas jūrines tradicijas ir kartu turi jūrinę natą. Balta ir tamsiai mėlyna pasirodo kaip jūrinės aprangos elementai unikaliuose deriniuose. 
 • JŪRINIAI KREPŠIAI
  Mėgaukitės unikaliu jūriniu dizainu kiekvieną dieną! Jūriniai krepšiai, kuprinės pležui, prekėms, pasivaikščiojimams, buriavimui, atostogoms.
 • APŠVIETIMAS
  Elegantiškos ir unikalios jūrinės lempos spalva ir stiliumi atitinka jūros ir buriavimo temą. Jūrinėse lempose naudojami jūriniai motyvai: inkarai, vairai, lynai, poliravimo priemonės. Jūrinis šviestuvas yra ne tik savotiškas unikalus apšvietimas, bet ir puiki jūrinė dekoracija bei jūrinio interjero papildymas. 
 • VONIOS AKSESUARAI
  Visi jūriniai aksesuarai vonios kambariui su jūros motyvais: rankšluosčiai, chalatai, šlepetės... Tai ne tik pradžiugins jūsų namus, bet ir praktiškos dovanos jūreivystės entuziastams ir visiems, kurie mėgsta būti apsupti originalių kasdienių daiktų.
 • VIRTUVĖS AKSESUARAI
  prijuoste.jpgVisi jūriniai aksesuarai virtuvei su jūros motyvais: rankšluosčiai, prijuostės, indai, puodeliai... Tai ne tik papildys jūsų namus, bet ir praktiškos dovanos jūreivystės entuziastams ir visiems, kurie mėgsta būti apsupti originalių kasdienių daiktų.