BASEINAI

Specialūs pasiūlymai

Atsiliepimai

Paskelbė Aurelijus
Labai rekomenduoju, super parduotuvė pakonsulta ...

13-07-2022

Peržiūrėti visus

BASEINAI

Planuojate įsirengti ar atnaujinti baseiną, nežinote kokią įrangą pasirinkti, kuris įrangos modelis tinkamesnis pagal jūsų poreikius, kreipkitės patarsime.

Subkategorijos

 • Baseinų tipai

  Siūlome platų baseinų įrangos asortimentą: filtrai, siurbliai, vandens šildymas, hidroizoliacinės dangos, valymo įranga, apšvietimas, kopetėlės, vandens rinktuvai, purkštukai, trapai, masažinė įranga, baseinų chemija, instaliacinės pvc montavimo medžiagos. Prekės pateiktos šioje nuorodoje: https://www.baseinaifontanai.lt/baseinai/baseinu-iranga/

 • Baseinų įranga

  Baseinų įranga yra viena iš baseino sudėtinių dalių, po baseino korpuso, kuri susideda iš daugelio atskirų sistemų, kurios turi tarpusavyje kuo puikiausiai veikti. Baseino korpusas gali būti iš įvairių medžiagų, todėl reikia gerai išmanyti kokią įrangą parinkti konkrečiam baseinui. Pagrindinė baseinu iranga yra: baseinų filtravimas (filtras su siurbliu), įdėtinės detalės (vandens rinktuvas, purkštukai, trapas), vamzdynas bei instaliacinės medžiagos, baseino apšvietimas ir elektros dalis, baseino kopetėlės, baseinų priežiūros įranga su baseino chemikalais. Be šios įrangos baseinas negalės normaliai funkcionuoti. Rekomenduojama baseino įranga yra tai: baseino vandens šildymas, baseinų uždengimas, baseinų įvairi masažinė įranga, papildoma vandens apdorojimo įranga (UV sterilizatoriai), įvairi automatinė baseino įranga, tai baseino valymo robotai bei chemijos dozavimo sistemos.

 • Karkasinių baseinų įranga

  Karkasinių, surenkamų baseinų įranga, tai įranga pagal savo paskirtį daugiau orientuota ir pritaikyta visų tipų karkasiniams, surenkamiems baseinams: skardiniams-plieniniams, pripučiamiems, Intex, Bestway ir kitų gamintojų baseinams, antžeminiams, įleistiems ar pusiau įleistiems.  Dauguma įrangos, kaip šilumos siurbliai ir kita, taip pat tinkama naudoti ir betoniniuose, polipropileniniuose, stiklo pluošto ar medinio korpuso baseinuose. Visa siūloma įranga yra geros kokybės, ilgaamžė ir puikiai suderinama su daugelių baseinų tipais.

 • Baseinų chemija

  Chemoform AG tai gerai visoje europoje žinomas vokiečių gamintojo prekinis ženklas. Chemoform AG įkurta 1962 m. Šiandien bendrovė yra didžiausia gamintoja ir chemijos produktų tiekėja Vokietijoje ir Europoje. Chemoform AG gamina ne tik labai platų baseinų vandens priežiūrai skirtus chemijos produktų asortimentą, bet ir pirtims, saunoms, spa vonioms, kubilams chemijos produktus, kvapus, įvairius valiklius. Visi gaminiai yra aukštos kokybės, patikimi, patikrinti laiko, nes gaminami jau daugiau nei 50 metų.

  Vandens dezinfekcija. Labiausiai naudojami ir veiksmingi produktai,kurių sudėtyje yra chloro.
  PH reguliavimas.Tai šarmų ir rūgščių pusiausvira baseino vandenyje.
  Dumblių kontrolė. Tam yra naudojamos priemonės algicidai. Geriausia priemonė dumblių prevencijai bei jau atsiradus dumbliams, yra greito tirpimo chloras.
  Flokuliantai vandens skaidrinimui skirtos priemonės. Vandenyje esančius smulkius nešvarumus "suriša" į stambesnius, kurie vandens filtravimo pagalba nusėda filtre.
  Daugiafunkcinės chloro tabletės.Vienoje tabletėje chloras,flokuliantas,algicidas. Daugiafunkcinis chloras, tai paprastesnis būdas prižiūrėti baseino vandenį.
  Be chloro.Aktyvus deguonis, tai alternatyva vandens dezinfekcijai vietoj chloro. Aktyvus deguonis, tai produktas be chloro!
  Testavimo priemonės. DPD tabletės skirtos chlorui, RED ph nustatymui.
  Valikliai, skirti valyti sunkiems organiniams teršalams nuo baseinų paviršiaus.

 • Baseinų apdaila iš akmens

  Akmenys ant kranto ir paplūdimio apdaila aplink baseiną sukuria unikalią jūsų baseino išvaizdą unikali elegancijos ir tobulo dizaino atmosfera. Nerami tekstūra ir specifinis erdvinis išdėstymas. Akmens grūdeliai paverčia jūsų baseiną ir visą sodą unikalia ir išskirtine vieta su gerai suprojektuotu baseino apvadu ir paplūdimiu.

 • Baseinų uždengimai

  Baseinų uždengimas, tai įvairių konstrukcijų mechanizmai, skirti baseinui uždengti. Populiariausias ir dažniausiai naudojami, aliuminio korpuso vyniojimas mechanizmas, kuris suvynioja tentą, tai yra baseino uždengimo plūduriuojančią dangą. Tentas yra mėlynos spalvos, su oro burbuliukais, todėl danga laikosi ant baseino vandens paviršiaus. Lauko baseinuose esant dangai ant vandens saulėtą dieną vanduo papildomai gali sušilti apie +5 laipsnius temperatūros, taip pat apsaugo vandenį nuo aplinkos papildomų nešvarumų, smėlio,purvo,lapų ir t.t.

 • Baseino druska
 • Baseinų dušai

  Dušas yra būtinas aksesuaras prie baseino. Dušas su saulės vandens šildymu, nereikia išorinio karšto vandens šaltinio.  Vanduo šildomas saulės spinduliuote, vandens talpos rezervuare (dušo korpuse). Šalto vandens įleidimas į dušą  yra įmanomas per greitai atleidžiamą žarnos jungtį. Sodo dušas su saulės šildymu gali pasiūlyti karšto vandens iki dviejų šimtų dienų per metus. Saulės sodo dušas yra tinkamas priedas prie visų rūšių šeimos baseinų, pigus ir patogus karšto vandens  tiekimas atostogų namams, sodams, nedidelėms sporto salėms ir šeimos namų soduose. Saulės dušu galima naudotis ne tik prie baseino, jis puikiai tinka kiekviename kieme. Ypač gerai pasitarnaus sode, po  karštos ir malonios vasaros darbo dienos, koks malonumas nusiprausti po šiltu, net karštu dušu, o tuomet jau galima ir namo...

 • Baseinų instrukcijos
 • Baseino takų žymėjimas