Skardiniai baseinai

Specialūs pasiūlymai

Atsiliepimai

Paskelbė Aurelijus
Labai rekomenduoju, super parduotuvė pakonsulta ...

13-07-2022

Peržiūrėti visus

Skardiniai baseinai

Skardiniai-plieniniai baseinai suskirstyti į tris grupes:  Basic series, De Luxe series  ir Premium series . Pagrindiniai skirtumai tarp šios serijos baseinų yra šie, tai palengvins renkantis tinkamą Jums baseiną: Basic series baseinai yra tik antžeminiai, paprastesnė įrangos komplektacija, gylis 0,9 m, skarda tik melsvos/baltos spalvos; De Luxe...

Skardiniai-plieniniai baseinai suskirstyti į tris grupes:  Basic series, De Luxe series  ir Premium series . Pagrindiniai skirtumai tarp šios serijos baseinų yra šie, tai palengvins renkantis tinkamą Jums baseiną: Basic series baseinai yra tik antžeminiai, paprastesnė įrangos komplektacija, gylis 0,9 m, skarda tik melsvos/baltos spalvos; De Luxe series baseinai gali būti antžeminiai, dalinai ar pilnai įleisti, gausi komplektacija bei gylis iki 1,2 m, skarda pasirinktinai „ DESIGN WOOD“, „ DESIGN STONE“, "DESIGN RATTAN", Premium series baseinai gali būti tik pilnai įleisti, gausi komplektacija bei gylis net iki 1,5 m.

Skardiniai baseinai yra vieni iš visų laikų geidžiamiausių baseinų. Jie puošia kiekvieną sodą, kiemą ir džiugina kiekvieną kartą. Jų pranašumai yra ypač tvirta konstrukcija - jų sienos yra pagamintos iš giliai ištempto plieno lakšto.  Dėl to galima rinktis kaip jį montuoti: galite jį montuoti ant paviršiaus arba iš dalies ar visiškai įleisti į žemę.  Ir nėra problemų juos įdiegti ant šlaito. Taip pat pasirinksite baseino korpuso formą, dydį, įrangos komplektaciją. Mes siūlome įvairaus skersmens apskritus baseinus ir, žinoma, skirtingo ilgio ir pločio ovalius baseinus.

Baseino korpusas pagamintas iš aukštos kokybės giliai tempiamo lakšto,  dvigubai stipresnio nei įprastų antžeminių baseinų. Be to, jis yra baigtas karštu cinkavimu ir keturių sluoksnių  emaliuotu laku. Naudotos medžiagos ir ypatinga konstrukcija leidžia pasiūlyti baseinus, kurių gylis yra iki 1,2 metro, o Premium series baseinų gylis iki 1,5 m.

Baseino įrangą pagal poreikį galima montuoti ir toliau nuo pačio baseino, tik apie tai geriau nuspręsti iš anksto. Nes reikia įvertinti koks bus atstumas ir pagal tai parinkti galingesnį siurblį bei papildomai reikės įsigyti žarnos. Taip pat svarbu, ar jei baseino įranga planuojama montuoti virš žemės paviršiaus lyginant su baseino vandeniu. Tai irgi svarbu, tuomet montuojami kitokie siurbliai. Nes dažniausia yra montuojami siurbliai, kurie patys nepasiurbia vandens, jei yra aukščiau vandens lygio.

Baseino paruošimas žiemai

Baseino išardyti ir demontuoti nereikia.
Nuimti filtrą, siurblį, kopetėles, atjungti žarnas, išleisti vandenį iš skimerio.
Iš skimerio išimti krepšelį, sandariai uždaryti skimerio langelį, liežuvėlį, kad pro jį nepatektų į vidų vanduo. Galima į skimerio vidų patalpinti įvairių medžiagų,
kad jis būtų pilnas, sugertų patekusį vandenį.
Išleisti iš baseino vandens žemiau purkštuko apie 10 cm. Purkštuką galimą užaklinti, tam galima įsigyti specialias akles.
Rekomenduojama įpilti žiemai skirtos specialios priežiūros priemonės, vanduo išlieka švaresnis, lengviau valosi baseino danga.
Rekomenduojama naudoti žiemos laikotarpiui plūdes, kad išvengti baseino korpuso deformacijos. Arba galima naudoti plastikinius butelius, pripildytus vandens, talpos 1,5 l - 5 l, taip, kad buteliai plūduriuotu vandens paviršiuje, 10-20 vnt.
Pakilus vandens lygiui, kol dar nesusidarė ledas, vėl išleisti vandens.

Plačiau

Subkategorijos

 • Basic Series baseinai

  Šie baseinai statomi tik ant žemės paviršiaus. 

 • De Luxe Series baseinai

  Skardiniai baseinai yra vienas iš optimaliausių ir patraukliausių kainos ir kokybės santykiu variantų, norint turėti baseiną kieme. Visus Del Luxe serijos baseinus galima statyti ant žemės paviršiaus, įleisti pilnai arba dalinai į žemę. Baseinų nereikia išrinkti žiemai. Baseinai turi pasirinkimus išorės ir vidaus spalvų, bei dydžių.

  DAUGIAU VIDEO spausti čia

 • PREMIUM SERIES BASEINAI

   

  Baseinai PREMIUM - vartai į prabangių baseinų pasaulį! Turėdami revoliucinį dizaino sprendimą, paprastą paruošimą ir greitą surinkimą, galėsite juos įdiegti per vieną-kitą dieną ! Jie gali būti lengvai įterpti į reljefą ir puikiai sujungti su įvairia apdaila. Apvalūs ir ovalūs modeliai, kurių gylis yra 1,5 m, siūlo prabangų baseiną už nedidelę kainą. Jie gaminami EU ir pasižymi didele naudingumo verte bei ypatingai ilgu tarnavimo laiku su 7 metų garantija. Kėbulo dizainas naudoja unikalias savybes dvigubai aukštos kokybės cinkuotas lakštas su papildoma antikorozine danga. Speciali sustiprinta vidinė danga iš dviejų patrauklių dekorų yra labai atspari chlorui ir UV spinduliams. Apvalios formos baseinas gali būti montuojamas dalinai įleistas bent 60 cm gylio ar įleistas pilnai. Tuomet būtinai reikia aplink atlikti betonavimo darbus, užpilti žemėmis. Esant poreikiui ovalios formos baseinas turi būti būtinai įleistas bent 2/3 gylio.

  Rinkitės baseino formą, dangos spalvą, matmenys ir pirmyn, maudynių! Nuo šiol baseinas kiekvienam!