PREMIUM SERIES BASEINAI

Specialūs pasiūlymai

Atsiliepimai

Paskelbė Aurelijus
Labai rekomenduoju, super parduotuvė pakonsulta ...

13-07-2022

Peržiūrėti visus

PREMIUM SERIES BASEINAI

 

Baseinai PREMIUM - vartai į prabangių baseinų pasaulį! Turėdami revoliucinį dizaino sprendimą, paprastą paruošimą ir greitą surinkimą, galėsite juos įdiegti per vieną-kitą dieną ! Jie gali būti lengvai įterpti į reljefą ir puikiai sujungti su įvairia apdaila. Apvalūs ir ovalūs modeliai, kurių gylis yra 1,5 m, siūlo prabangų baseiną už nedidelę...

 

Baseinai PREMIUM - vartai į prabangių baseinų pasaulį! Turėdami revoliucinį dizaino sprendimą, paprastą paruošimą ir greitą surinkimą, galėsite juos įdiegti per vieną-kitą dieną ! Jie gali būti lengvai įterpti į reljefą ir puikiai sujungti su įvairia apdaila. Apvalūs ir ovalūs modeliai, kurių gylis yra 1,5 m, siūlo prabangų baseiną už nedidelę kainą. Jie gaminami EU ir pasižymi didele naudingumo verte bei ypatingai ilgu tarnavimo laiku su 7 metų garantija. Kėbulo dizainas naudoja unikalias savybes dvigubai aukštos kokybės cinkuotas lakštas su papildoma antikorozine danga. Speciali sustiprinta vidinė danga iš dviejų patrauklių dekorų yra labai atspari chlorui ir UV spinduliams. Apvalios formos baseinas gali būti montuojamas dalinai įleistas bent 60 cm gylio ar įleistas pilnai. Tuomet būtinai reikia aplink atlikti betonavimo darbus, užpilti žemėmis. Esant poreikiui ovalios formos baseinas turi būti būtinai įleistas bent 2/3 gylio.

Rinkitės baseino formą, dangos spalvą, matmenys ir pirmyn, maudynių! Nuo šiol baseinas kiekvienam!

Plačiau

Subkategorijos

  • Apvalios formos

  • Ovalios formos

    Galima rinktis iš 6 skirtingų matmenų:  3,2x5,25x1,5 m; 3,2x6,0x1,5 m, 3,5x7,0x1,5 m, 4,16x8,0x1,5 m, 4,16x10,0x1,5m, 6,0x12,0x1,5 m ir 2 dangos atspalvių: melsvos ir mozaikos tipo. Ovalios formos baseinai gali būti montuojami 2 būdais: pilnai įleisti arba įleisti bent 2/3 baseino bendro aukščio. Būtinai paruošti pagrindą ir apipilti sausu betonu.