Kategorijos

NAUJIENA!

Hibridinė sauna

plačiau

top prekės

Tradicinė sauna "Sense" keturiems asmenims
Tradicinė sauna "Sense" keturiems asmenims
  • Tradicinė sauna "Sense" keturiems asmenims
  • Tradicinė sauna "Sense" keturiems asmenims

Tradicinė sauna "Sense" 4 asmenims2 660,00 €
Su PVM
Sense 4 sauna skirta keturiems asmenims atsipalaiduoti pirtyje. Kartu su pirtimi komplekte ir  elektrinė krosnelė Harvia 4,5kW
vnt
Pristatymas 2 savaitės

message Klauskite apie šią prekę

Klauskite apie šią prekę

Tradicinė sauna "Sense" 4 asmenims

Tradicinė sauna "Sense" 4 asmenims

* Privalomi laukai

  Atšaukti

saunos priedai4.jpg

Techninės charakteristikos:
- 4 sėdimos vietos. 
- Grindų matmenys: 150 x 150 cm 
- Bendri matmenys: 150 x 150 x 200 cm .
- Harvia 4,5 KW krosnelė .
- Priedas: atlošas ir galvos atrama +pirties komplektas: medinis kaušas ir kibiras, termometras, drėgmės matuoklis ir tradicinis smėlio laikrodis.
- 100% Kanados eglės mediena
- 8 mm storio saugus stiklas .
- Svoris = 235 kg .

Ši tradicinė kanadietiškos eglės medienos pirtis – tikras kvietimas patogiai įsitaisyti, pailsėti sėdint ar atsigulus, ir mėgautis visiškos ramybės akimirka. Klasikiniai apšvietimas viršutiniuose salono kampuose ir po suoliuku sukuria atpalaiduojančią atmosferą, o didelis įstiklintas paviršius įkvepia atvirumo išorei jausmą.
Kartu su Sense tiekiama elektrinė viryklė suteikia apgaubiančią šilumą, palankią atsipalaiduoti ir išlaisvinti įtampą. Įpilkite vandens, ant krosnelėje esančių lavos uolienų, naudodami medinį kaušą, pateiktą kartu pirties komplekte, ir visiškai mėgaukitės savo geros savijautos seansais, kad galėtumėte atsinaujinti.
Privalumai:
  • Didelis įstiklintas panoraminis langas
  • Kanados eglės masyvas
  • Dviejų aukštų suolas
  • Viršutinio kampo šviesa ir po suolu
  • Į komplektaciją įeina krosnelė ir akmenys
  • Tradicinis pirties komplektas
  • Garantija 2 metai
Pagrindinės funkcijos:

1. GARO TECHNOLOGIJA

Garinė pirtis sugrąžina mus prie geros savijautos tradicijų, giliausiai įsišaknijusių Šiaurės šalyse.
Iš tikrųjų gaunama sausa šiluma, o terminas „garai“ reiškia tikrąjį garą, susidarantį, kai ant karštų akmenų pilama vandens. Taip sparčiai didėja temperatūra ir paprastai pasiekiama 80 °C. Sušilęs kūnas atpalaiduoja visą dienos įtampą ir beveik akimirksniu atsipalaiduoja.

2. KANADINĖ EGLĖ

Sence saunose eglės esmė derina savo eleganciją su savybėmis.
Eglės mediena, kurią naudojame pirties kabinų gamybai, gaunama iš tvariai tvarkomų miškų. Be savo retos elegancijos, ši labai aromatinga esencija tikrai pažadins jūsų uoslę.
Eglės mediena pasižymi natūraliu grožiu ir minkštumu, kuris dera su gebėjimu atsispirti temperatūros svyravimams, taip pat unikaliomis priešgrybelinėmis ir antibakterinėmis savybėmis.

3.DIDELIS PANORAMINIS ĮSTIKLINTAS FASADAS

Kaip tikra pažanga namų pirties architektūroje, medinė Sense konstrukcija stovi ant trijų sienų, kad būtų visiškai įstiklintas fasadas, iš kurio atsiveria panoraminis vaizdas.
Sukurtas iš grūdinto stiklo, kad atlaikytų garų pirties karštį, šis stiklinis priekis suteikia tradicinio eglės masyvo kabinos stiliui šiuolaikiškumo

4.DVIEJŲ AUKŠTŲ SUOLAS SU ŠVIESA PO JUO

Dviejų pakopų suole galite pasirinkite kokioje temperatūroje norėtumėte būti. Prakaitavimui reikia pradėti nuo apatinio suoliuko, o tada perlipti į aukštesnį.
„Sense“ įrengtas švelnus apšvietimas viršutiniuose salono kampuose ir po suoliuku, sukuriančiu malonią atpalaiduojančia atmosferą.
Dėmesio! Saunos elektrinė krosnelė neturi pajungimo kabelio. Kabelį reikia įsigyti atskirai. Krosnelės pajungimui naudoti nuotekio rėlę. Krosnelės pajungimo darbus būtinai turi atlikti kvalifikuotas elektrikas. 

Specifiniai kodai

Atsiliepimas

Kol kas atsiliepimų nėra

Pateikite atsiliepimą

Tradicinė sauna "Sense" 4 asmenims

Sense 4 sauna skirta keturiems asmenims atsipalaiduoti pirtyje. Kartu su pirtimi komplekte ir  elektrinė krosnelė Harvia 4,5kW

Pateikite atsiliepimą

2 kitų prekių