ŠVENTINĖ ATRIBUTIKA

Specialūs pasiūlymai

Atsiliepimai

Paskelbė Aurelijus
Labai rekomenduoju, super parduotuvė pakonsulta ...

13-07-2022

Peržiūrėti visus

ŠVENTINĖ ATRIBUTIKA

Kambario, salės, lauko, terasos, jachtos, sodybos dekoras vainikuoja Jūsų šventę, suteikdamas šventės emociją, todėl labai svarbios visos detalės – nuo stalo kortelės iki šventinės juostos. Mielos detalės puošia mūsų šventes; vestuves, krikštynas, gimtadienius, jubiliejus ar kitas! Balionų suteiks Jūsų šventei džiaugsmingumo, o jos dalyviams – i...

Kambario, salės, lauko, terasos, jachtos, sodybos dekoras vainikuoja Jūsų šventę, suteikdamas šventės emociją, todėl labai svarbios visos detalės – nuo stalo kortelės iki šventinės juostos. Mielos detalės puošia mūsų šventes; vestuves, krikštynas, gimtadienius, jubiliejus ar kitas! Balionų suteiks Jūsų šventei džiaugsmingumo, o jos dalyviams – ilgai išliekančių malonių įspūdžių. Turime daug itin mielų daikčiukų. Nors tai tik detalės, bet jos atlieka svarbų vaidmenį, kuriant išbaigtą dekorą. 

Plačiau

Subkategorijos

 • MERGVAKARIS
  Jaunosios draugės ruošia jai paskutinį vakarėlį - mergvakarį, kai ji dar nėra susituokusi. Juo simboliškai palydimas nerūpestingas gyvenimas ir ruošiamasi naujam gyvenimo etapui – šeimai. Į mergvakarį susirenka artimiausios jaunosios draugės, stengiamasi audringai atšvęsti paskutinįjį vakarėlį, kai dar jaunoji yra „laisva“.
 • JUBILIEJAI
  Jubiliejus - džiugi šventė, suteikianti progą atnaujinti draugiškus ir nuoširdžius tarpusavio santykius, prisiminti tai, kas brangu ir reikšminga. Hebrajiškai vadinama "yobel", iš kurio ir yra kilęs žodis jubiliejus. Jubiliẽjus [lot. (annus) jubilaeus — jubiliejiniai metai], svarbaus įvykio sukaktis. Šioje kategorijoje pateiktos prekės, skirtos vestuvių bei gimtadienių jubiliejams.
  Vestuvių jubiliejai ar metinės, tai kiekvienais metais švenčiama šventė, minint vestuves, vestuvių sukakties laikotarpį. 
 • VAIKAMS
  Turbūt esate pastebėję, su kokiu džiugiu jauduliu vaikai laukia bet kurios šventės, nesvarbu,  ar tai būtų gimtadienis, krikštynos, Pirmoji Komunija ar tiesiog maža proga... Kad vaikų šventė būtų ypatinga, būkite kūrybingi ir skirkite laiko jai pasiruošti. Sugaištas laikas vėliau atsipirks su kaupu. 
 • BALIONAI
  Jokia šventė neįsivaizduojama be balionų. Jie puikiai tinka visoms progoms. Balionai, turbūt, viena populiariausių švenčių puošmenų. Siūlome platų pasirinkimą balionų įvairių spalvų, su paveikslėliais, skaičiais ar užrašais, specialiai pritaikyti jūrinės tematikos šventėms kaip gimtadieniai, jubiliejai, krikštynos, vestuvės, mergvakariui ar bernvakariui...
 • ŠVENTINIAI ŽENKLIUKAI

  Šventiniai ženkliukai skirti įvairioms šventėms: krikštynoms, gimtadieniams, jubiliejams, vestuvėms, dovanoms

 • JUOSTELĖS, KASPINAI
  Juosteles galite naudoti įvairioms šventėms - krikštynoms, vestuvėms, vaiko gimimui, vestuvių jubiliejams, gimtadienių jubiliejams, Pirmajai Komunijai... Jos tinka dekoruoti savo sukurtus atvirukus, kvietimus, stalo korteles, svečių dovanėles, dėžutes... Dekoruojant šventinius stalus puikiai pakeičia brangius servetėlių žiedus (tiesiog perrišate servetėles juostelėmis), tinka dekoruoti dovanas, sales, stalus, kėdes, bažnyčios suolus, automobilius. 
 • DEKORACIJOS, GIRLIANDOS
  Krikštynos, vestuvės, gimtadieniai, kūdikio gimimas, gimtadienių jubiliejai, vestuvių jubiliejai.. yra ypatingos ir svarbiausios šventės, todėl ir pasiruošti joms reikia ypatingai. Šioje kategorijoje rasite įvairios šventinės atributikos, dekoravimo detalių: girliandų, banerių, burbulų, juostų...
 • VIENKARTINIAI INDAI, SERVETĖLĖS
  Kaip gi šventės be servetėlių, lėkščių, puodelių, šiaudelių. Siūlome tik šventėms skirtus vienkartinius indus, servetėles, stalo įrankius, šiaudelius.
 • SVEČIŲ KNYGOS, KORTELĖS
  Paprašykite savo svečių, kad svečių knygoje užrašytų savo palinkėjimus, sveikinimus, mintis. O Jūs ilgus metus turėsite prisiminimus apie Jūsų nuostabią šventę.
  Stalo kortelės, pagal etiketą, ne tik nurodo kur svečio vieta, tačiau taip pat ir papuošia šventinį stalą. Turime pastatomų, tradicinių stalo kortelių ir prisegamų lentelių, kuriose vardai užrašomi ranka. Taip pat tokios lentelės tinka dovanoms dekoruoti ir užrašyti sveikinimą. Puikiai tinka tokios šventėms, kaip krikštynos, vestuvės, įvairūs jubiliejai, gimtadieniai.
 • DĖŽUTĖS MAIŠELIAI
  Kuo puikiausiai, kaip padėkos ženklą, galima įteikti svečiui mielą, nedidelę, gražiai įpakuotą dovanėlę.  Dovanėlių pakavimui turime įvairių dėžučių, organzos maišelių, dėžučių tortą. Dovanėlė galėtų būti neįprasti saldainiai ar mažas suvenyras.