AIR serijos Ubbink gamybos orapūtės idealiai tinka nuolatinei Jūsų tvenkinio aeracijai.
Prisotindami vandenį oru užtikrinsite, kad Jūsų žuvys gaus pakankamai deguonies. Be to dar tvenkinyje turi būti pakankamai deguonį gaminančių augalų. Orapūtės taip pat gali padėti žiemą išlaikyti neužšąlančią eketę. Šiam tikslui oro akmenį galima padėti po Ubbink įrenginiu (naudoti kartu), neleidžiančiu susidaryti ledui.
Aeratorius prisotina vandenį deguonimi, bei palaiko įvairaus skersmens neužšąlančią eketę žiemos metu. Dėl to tvenkinių žuvys gauna pakankamai deguonies tiek žiemą, ar karštą vasarą. Rekomenduojama aeraciją naudoti ir vasaros metu, kai vanduo sušyla ir sumažėja ištirpusio deguonies kiekis vandenyje. Papildoma aeracija ne tik prisotina vandenį deguonimi, bet dar ir atvėsina. Dėl to lengviau išgyvena žuvys, vanduo bus skaidresni, švaresnis bei mažiau įvairių dumblių.
Karštą pavasarį ar vasaros periodą, kai vanduo staiga sušyla, deguonis vandenyje greitai sumažėja. Aeratorius puikiai išsprendžia šią problemą.
Aeratorius Air 1000 Outdoor laukia šalia tvenkinio ir atsparus oro sąlygoms.
„Air®“ technologija ženkliai sumažina įrenginio keliamą triukšmą darbo metu. Ilgas vamzdžių, sujungtų su siurbliu, ilgis leidžia difuzorius paskirstyti į skirtingas tvenkinio sritis.
Air 1000 Outdoor parametrai:
Deguonis patenka tiesiai į tvenkinį per 4 aeratorius, kiekvienas sujungtas su siurblio žarna.
- Galia: 12,5 W
- Kabelio ilgis: 2,5 m
- Jungčių skaičius: 4
- Oro talpa: 900 litrų per valandą
- Srauto valdymas: aukštas / mažas
Matmenys:H8x21x15 cm
- Įtampa 230VAC/50Hz
Komplektacija:
4 x 5 metrų oro žarna 4 mm
4 x oro akmens
2 x atsarginės membranos
Rekomenduojama tvenkiniui iki 10 m3 vandens su žuvimi, iki 20 m3 be žuvies, iki 1 aro papildomai deguonimi prisotinti.

Patarimai montuojant.
1. Prijungti oro tiekimo žarną prie orapūtės bei prie difuzoriaus, tam panaudojant komplekte esančius užspaudėjus. Esant poreikiui galima įsigyti ilgesnę oro tiekimo žarną.
2. Aeratorių-orapūtę montuoti pagal saugaus reikalavimo atstumą arčiau telkinio, žiūrėti instrukcija. Saugus atstumas dažniausia yra apie 2 m. Taip pat montuoti ne per toli, norint išvengti oro tiekimo nuostolių.
3. Tai yra lauko sąlygoms tinkamos naudoti orapūtės, tačiau juos galima talpinti ir viduje, tai yra patalpoje. Dėl ilgesnio tarnavimo rekomenduojama saugoti nuo saulės UV skleidžiamų spindulių, lietaus, neigiamos temperatūros, šalčių. Todėl rekomenduojama, o žiemos metu privaloma orapūtę montuoti dėžėje. Galima įsigyti ar pasidaryti, čia pagal kūrybinius sugebėjimus iš įvairios medžiagos: medinės, plastiko ar metalinės. Kaip pvz.: tai gali būti kažkokia buityje naudojamas didesnis indas, kibiras, dėžė ir t.t. Svarbu dėžėje įrengti pakankamai angų, oro cirkuliacijai.
4. Svarbu pasirūpinti saugiu elektros tiekimu, tam skirtos lauko rozetės, kabeliai.
5. Oro difuzorių nardinti optimaliame gylyje, rekomenduojama 1-1,5 m. Difuzorius yra sunkesnis, todėl nardinimas vyks savaime. Nerekomenduojame nardinti iki dugno, jei dugne yra daug dumblo ar kitų organinių junginių, nešvarumų. Tuomet bus sudrumstas vanduo.
6. Įjunkti orapūtės kištuką į elektros rozetę. Orapūtė gali veikti nuolatos (tai rekomenduojama šaltuoju metu bei vasaros metu, kai labai karštą ir vanduo sušyla) arba gali veikti, kaip ir visi kiti įrenginiai, siurbliai tam tikromis valandomis.
Aeratorių panaudojimas yra gana platus, tarkim galima naudoti žemės ūkyje, gyvulininkystėje, kad vanduo skirtas gyvūnų girdimui neužšaltų.