Šilumos siurblys

Specialūs pasiūlymai

Atsiliepimai

Paskelbė Evelina
Sveiki! Esame labai patenkinti ir gamini ...

07-06-2020

Peržiūrėti visus

Šilumos siurblys

Šilumos siurblys yra vienas iš geriausių pasirinkimų, norint šildyti lauko baseino vandenį. Tai pats efektyviausias baseino vandens šildymas lyginant išlaidas su gaunama verte. Elektros išlaidos yra 5 kartus mažesnės nei standartinio elektros  šildytuvo ir 5 kartus geresnis rezultatas. Tinka visų tipų baseinams, nuo mažiausio iki labai didelio b...

Šilumos siurblys yra vienas iš geriausių pasirinkimų, norint šildyti lauko baseino vandenį. Tai pats efektyviausias baseino vandens šildymas lyginant išlaidas su gaunama verte. Elektros išlaidos yra 5 kartus mažesnės nei standartinio elektros  šildytuvo ir 5 kartus geresnis rezultatas. Tinka visų tipų baseinams, nuo mažiausio iki labai didelio baseino. Keletas šilumos siurblių privalumų: šiltas vanduo bet kokiu oru, apie 80% išgaunama "nemokamos šilumos", baseino maudymosi sezoną galima prailginti iki 7 mėnesių, paprastas montavimas, ECO draugiškas aplinkai šildymo būdas, modernus dizainas.

Plačiau

Subkategorijos

 • Kompaktiški šilumos siurbliai

  Tai tokie patys baseino šilumos siurbliai, pagrindinis jų privalumas tai mažesni, kompaktiškesni matmenys bei patogus ir lengvas pajungimas prie karkasinių lauko baseinų, kurių pajungimai yra d32-38 mm. Juos galima montuoti su visų tipų baseinų įranga.

 • Šilumos siurbliai
 • Šilumos siurbliai su Wifi
 • INVERTER šilumos siurbliai

  INVERTER baseino šilumos siurblių vanduo - oras privalumai, lyginat su įprastais šilumos siurbliais, tai mažesnės ir optimalesnės elektros sąnaudos bei veikimas galimas esant minusinei temperatūrai, tik reikia prisiminti, kad turi būti įjungta filtravimo sistema.

 • Šilumos siurbliai visiems sezonams

  Baseinų vandens šildymo siurblys vanduo-oras tinkamas naudoti per visus metų laikus, tai yra keturiems sezonams (ALL-SEASON). Priklausomai nuo modelių galimas veikimas iki -25 C laipsnių. 

 • Šilumos siurblių priedai

  Šioje kategorijoje pateikta įvairūs šilumos siurblių priedai, tokie kaip aplinkeliai "BY PASS", uždangalai, kojelės, wifi blokai ir kita.