Apvalūs baseinai

Atsiliepimai

Paskelbė Evaldas
Sveiki, įsigijau robotą už 660 eur. Pradžioje a ...

10-09-2019

Peržiūrėti visus

Apvalūs baseinai

Dėl išsamios informacijos, pasirinkimų ar kainų prašome kreiptis:

el.p. info@baseinaifontanai.lt

telefonu 8 656 725 14

Subkategorijos

  • Wood baseinai apvalūs

    Woode serijos baseinai pasižymi nesudėtingu montavimu , ilgaamžiškumu ir atsparumu mechaniniams pažeidimams. Toks baseinas gali būti įrengtas virš žemės arba būti įleidžiamas į žemę. Jo gylis yra nuo 1,1 iki 1,2 m, o skersmuo yra nuo 3,6 iki 4,6 m skersmens. . Cinkuoto plieno rėmas turi korozijai atsparią dangą, o apdaila iš išorės medienos imitacija, vidinė plėvelė atspari UV

  • Stone baseinai

    Stone serijos baseinai pasižymi paprastu montavimu ir veikimu, ilgaamžiškumu ir atsparumu mechaniniams pažeidimams. Toks baseinas gali būti įrengtas virš žemės arba būti įleidžiamas į žemę. Jo gylis yra 0,9 m, o jo dydis yra nuo 3,6 iki 5,5 m skersmens. . Cinkuoto plieno rėmas turi korozijai atsparią dangą, o apdaila iš išorės akmens imitacija, UV atspari vidinė plėvelė yra mėlynos spalvos.

  • Rattan baseinai

    Rattan serijos baseinus galima tiek įleisti į žemę tiek statyti ant paviržiaus. Tokio baseino gylis yra nuo 0,9 iki 1,2 m, skersmuo nuo 3,5 iki 5,0 m. Šios serijos baseinai yra apvalios formos. Cinkuoto plieno rėmas turi korozijai atsparią dangą ir pagamintas iš „Rattan“ spalvos, o UV atspari plėvelė yra mėlynos spalvos. Surenkamųjų baseinų privalumai yra sudėtingų statybos darbų nebuvimas. Baseinas gali būti įdiegtas per kelias valandas.