Kategorijos

NAUJIENA!

Hibridinė sauna

plačiau

top prekės

Naujienos

Infraraudonųjų spindulių sauna Spectra, nuo 2 iki 4 asmenų
 • Infraraudonųjų spindulių sauna Spectra, nuo 2 iki 4 asmenų

Infraraudonųjų spindulių sauna Spectra, nuo 2 iki 4 asmenų2 350,00 €
Su PVM

„Spectra“ sauna sujungia patrauklų dizainą, prieinamą kainą ir puikų įrangos lygį. Sauna pasirinktinai 3 skirtingų dydžių, nuo 2 iki 4 vietų. Tinka bet kokio amžiaus žmonėms, nes temperatūra nėra didelė. Sauna gali būti pastatyta kambaryje, jai nereikia vandens, kanalizacijos, jungiama kištuku į standartinę rozetę su įžeminimu.

Saunos modelis
vnt
Dėl pristatymo termino teirautis

message Klauskite apie šią prekę

Klauskite apie šią prekę

Infraraudonųjų spindulių sauna Spectra, nuo 2 iki 4 asmenų

Infraraudonųjų spindulių sauna Spectra, nuo 2 iki 4 asmenų

* Privalomi laukai

  Atšaukti

Sauna „Spectra“ infraraudonųjų spindulių pirtis yra suprojektuota iš 100% Kanados eglės ir siūlo šiuolaikišką bei šiltą dizainą.

„Spectra“ infraraudonųjų spindulių pirtis išsiskiria savo nauja „Dual Healthy“ technologija, leidžiančia pasirinkti tarp kvarco ar magnio sklidimo technologijos. Taigi, jums gali būti naudinga arba švelni, arba intensyvesnė šiluma.

 Standartinė saunos įranga leis mėgautis: LED chromoterapija, integruota radijo / MP3 / „Bluetooth“ garso sistema, vidaus ir lauko apšvietimu, ...

Nauji dvigubi sveiki infraraudonųjų spindulių skleidėjai (kvarcas + magnis)

Infraraudonųjų spindulių saunos įranga:


 1.  Apšvietimas išorėje leidžia lengvai patekti į pirtį. Išjungus apšvietimą viduje suteikiama jauki atmosfera.
 2.  Skaitmeninis valdymo pultas leis nustatyti seanso trukmę ir temperatūrą neišeinant iš saunos.
 3.  Vidaus apšvietimas leis tęsti mėgstamus skaitymus pirties seanso metu.
 4.  Radijo / „Bluetooth“ / MP3 garso sistema. Atsipalaiduokite naudodamiesi muzikos sistema, integruota infraraudonųjų spindulių pirtyje: dviguba kolonėlė + FM radijas / „Bluetooth“ / MP3.
 5.  Medinės rankenos dizainas suteikia infraraudonųjų spindulių saunai tradicinį ir elegantišką įvaizdį.
 6.  Kvarco + magnio infraraudonųjų spindulių skleidėjai. Komplektuojamas su „Full Spectrum“ ir magnio skydais, perjunkite iš vienos technologijos į kitą, kad galėtumėte mėgautis kiekvienos privalumais. Šios plokštės yra išdėstytos taip, kad padengtų visą kūną.
 7. Chromoterapija naudojama kūnui ir sielai harmonizuoti šviesomis ir spalvomis. Chromoterapija stiprina organizmą, mažina stresą ir skatina ramybės jausmą. Šviesa ir spalva atlieka didelį darbą: veikia mūsų nuotaiką ir gyvybingumą, taip pat daro įtaką mūsų temperatūros, laiko suvokimui ir bendrai psichikos būsenai, kuri yra glaudžiai susijusi su kūnu.
 8. Kanados eglė yra viena vertingiausių ir vertinamų medienos rūšių pasaulyje. Tvirtas grožis ir tiesi mediena suteikia nepaprastą atsparumą blogam orui. Eglė auga lėtai. Po kelių dešimtmečių mediena tampa labai tanki, labai tvirta ir joje yra labai mažai dervos.

Įranga ir medžiagos:

 1.  Kanados eglės korpusas
 2.  Spectra 2 - 7 infraraudonųjų spindulių skleidėjai (bendra galia 1980 W); Spectra 3 -9 infraraudonųjų   spindulių spinduliuotės (bendra galia 2580 W); Spectra 4 -11 infraraudonųjų spinduliuotių (bendra galia   2950 W).
 3.  Dviguba sveika technologija: kvarcas + magnis
 4.  Visas infraraudonųjų spindulių spektras: IR-A, IR-B ir IR-C
 5.  Komforto suolelis kietajame Abachi (FSC)
 6.  Skaitmeninis valdymo pultas viduje ir išorėje
 7.  LED chromoterapija
 8.  Vidinės ir išorinės medinės rankenos
 9.  Stereo garso sistema Radijas / MP3 / Bluetooth
 10.  Dvigubi garsiakalbiai
 11.  Vidaus ir lauko apšvietimas
 12.  8 mm saugūs stiklo langai

Techninės charakteristikos:


* IR spinduliuočių skaičius nurodytas kaip orientyras ir gali skirtis atsižvelgiant į modelį.

Seanso trukmė infraraudonųjų spindulių pirtyje paprastai būna 30 minučių, esant 37–47 ° C temperatūrai, o drėgmės lygis atitinka natūralų rodiklį. Tokiomis sąlygomis prakaitavimo procesas yra daug didesnis nei tada, kai lankotės įprastoje saunoje ar vonioje. Dėl to buvimo infraraudonųjų spindulių saunoje gydomasis poveikis pasiekiamas per trumpesnį laiką. 

Visą laiką nuo procedūros pradžios iki jos pabaigos galima suskirstyti į keturis etapus:

Pirmasis etapas - energijos kaupimo procesas užtrunka 7-10 minučių. Prakaitavimas nėra reikšmingas, nes organizmas kaupia vidinę energiją.

Antrasis etapas - gausus prakaitavimas 10–12 minučių. Šiuo metu didžiausias energijos išsiskyrimas vyksta, nes vandens perteklius palieka poodinę erdvę.

Trečiasis etapas - trunka ne ilgiau kaip 7-10 minučių, sumažėja išleidžiamo skysčio kiekis, dėl kurio padidėja vidinė temperatūra.

Ketvirtasis etapas - trunka 5–8 minutes ir prasideda iškart po procedūros. Dėl sukauptos energijos atsiranda pakartotinis prakaitavimas.

Kaip naudotis infraraudonųjų spindulių sauna

Prieš apsilankydami infraraudonųjų spindulių pirtyje, turite susipažinti su šiomis taisyklėmis:

 •           - norint padidinti pašalinto prakaito kiekį, prieš procedūrą būtina nusiprausti karštu dušu;
 •          - norėdami maksimaliai padidinti pirties poveikį, turite atsisakyti procedūros iškart po valgymo;
 •          - kadangi lankydamasis infraraudonųjų spindulių saunoje žmogus prakaituoja gausiai, turėtumėte išgerti pakankamai skysčio ne tik prieš procedūrą, bet ir jos metu bei ją pabaigus;
 •           - prieš procedūrą nenaudokite kosmetinių aliejų ir losjonų;
 •          - lankantis saunoje verta naudoti bent 2–3 rankšluosčius: vienas naudojamas sėdėti, kitas - prakaitui nuvalyti;
 •          - prasidėjus peršalimui, galite padidinti procedūros laiką, tai sustiprins imuninę sistemą;
 •          - kai tik kūnas prisitaiko prie infraraudonųjų spindulių saunų, galima palaipsniui padidinti procedūros laiką iki 40–45 minučių;
 •          - Tie, kurie turi daug sunkiųjų metalų ir toksinų sankaupų, iš pradžių patiria prakaitavimo sunkumų apsilankydami saunoje. Kai kuriais atvejais, norėdami gauti efektą, turite apsilankyti infraraudonųjų spindulių kabinoje 5-10 kartų. Bet nepaisant to, svarbu nemažinti suvartojamo skysčio kiekio, kad būtų išvengta intoksikacijos, nes kenksmingi komponentai vis tiek išeis iš kūno per plaukus, šlapimą ir kt .;
 •          - norint giliau šildyti tam tikrą dalį, būtina, kad ji būtų arčiau infraraudonųjų spindulių prietaisų. Todėl, jei reikia pašildyti kojas ir kulkšnis, jos turėtų būti pakeltos;
 •          - baigus procedūrą, reikia sėdėti be judesių 3–5 minutes, nes šiuo metu, kaip taisyklė, pakyla kraujotaka ir sustiprėja prakaitavimas.

Kokybiška France sauna

Specializuojasi infraraudonųjų spindulių kabinų ir garų pirčių gamyboje ir platinime. Pagrindinis „France-Sauna“ tikslas yra kokybė už geriausią kainą. Prancūzijos pietuose įsikūrusi įmonė „France-Sauna“ per kelerius metus tapo svarbia gerovės srityje. Tai užtikrina nuolatinį produktų, naujovių stebėjimą ir akivaizdžiai išlaidas, siekiant pasiūlyti jums tai, kas yra geriausia rinkoje. Ši filosofija greitai padarė jį vienu iš savo srities Europos lyderių. Puikiai įvaldo savo dalyką ir daugelį metų dalyvauja gaminant ir montuojant infraraudonųjų spindulių kabinas.

 •          Kokybės kontrolė

Tinkamas salono ir jo įrangos veikimas yra prioritetas. Prieš atvykstant namo, kiekviena kabina yra rankomis sukomplektuota, kad būtų galima įsitikinti, ar viduje ir išorėje yra nepriekaištinga medienos būklė, įrangos kokybė ir tinkamas salono veikimas. Maksimali temperatūra kontroliuojama per 60 minučių.

 •          pakavimas

Siekiant užtikrinti veiksmingą apsaugą pristatymo metu, visos saunos yra su didelėmis apkrovomis (dvigubo griovelio atsparaus kartono) pakuotėmis ir turi vidinius polistireno atskyrimus tarp elementų. Skirtingos plokštės ir elementai yra padalinti į 2 arba 3 dalis, kad būtų užtikrinta maksimali apsauga.

 •          Lengvas surinkimas

Dėl išradingos kilpų sistemos mūsų pirties kabinas lengva surinkti. Grįžtamojo ryšio sistemai nereikia jokių specialių įrankių. Per 20 minučių, 2 žmonės tokie surinkimo instrukcijas, jūsų saunos bus paruoštas darbui.

 •          Geriausias kainos ir kokybės santykis

Mūsų, kaip rinkos lyderio, patirties ir žinių dėka mes siūlome geriausią kokybės ir kainos santykį. 

 •          Įrangos sauga

Mūsų gaminiai yra sertifikuoti CE elektros instaliacijai ir ROHS, apsaugantys nuo švino ir kenksmingų metalų.

Specifiniai kodai

Atsiliepimas

Kol kas atsiliepimų nėra

Pateikite atsiliepimą

Infraraudonųjų spindulių sauna Spectra, nuo 2 iki 4 asmenų

„Spectra“ sauna sujungia patrauklų dizainą, prieinamą kainą ir puikų įrangos lygį. Sauna pasirinktinai 3 skirtingų dydžių, nuo 2 iki 4 vietų. Tinka bet kokio amžiaus žmonėms, nes temperatūra nėra didelė. Sauna gali būti pastatyta kambaryje, jai nereikia vandens, kanalizacijos, jungiama kištuku į standartinę rozetę su įžeminimu.

Pateikite atsiliepimą

5 kitų prekių