DEKORATYVINIAI KRIOKLIAI

Specialūs pasiūlymai

Atsiliepimai

Paskelbė Evelina
Sveiki! Esame labai patenkinti ir gamini ...

07-06-2020

Peržiūrėti visus

DEKORATYVINIAI KRIOKLIAI

 

Sodo ar kiemo patrauklus variantas yra krioklio įrengimas. Šį puošybos elementą galima derinti su upeliu ar  statyti virš tvenkinio. Jei norite veržlesnio krioklio, tai tvenkinio rekomenduojamas gylis daugiau nei 1 m, ir dar geriau  didesnis nei 40-50 kv.m. kitaip ir gyvūnams, ir žuvytėms, ir lelijos ir kiti augalai jausis ne ramiai. Įrengiant...

 

Sodo ar kiemo patrauklus variantas yra krioklio įrengimas. Šį puošybos elementą galima derinti su upeliu ar  statyti virš tvenkinio. Jei norite veržlesnio krioklio, tai tvenkinio rekomenduojamas gylis daugiau nei 1 m, ir dar geriau  didesnis nei 40-50 kv.m. kitaip ir gyvūnams, ir žuvytėms, ir lelijos ir kiti augalai jausis ne ramiai. Įrengiant krioklį, reikia atsižvelgti, kad krioklio srovė būtu atitinkama tvenkinio dydžiui bei, kad vanduo niekur neištekėtų. Iš gatavų elementų  galima suformuoti labai patrauklų krioklį.

Plačiau

Subkategorijos

  • SUKOMPLEKTUOTI KRIOKLIAI

    Dekoratyvinius krioklius, kaskadas ar upelius dabar įsirengti daug paprasčiau, viskas yra sukurta už jus, belieka tik išsirinkti dekoratyvinį krioklį, kuris labiausia tinkamas jūsų aplinkai, įsigyti, per vieną kitą valandą įsirengti ir pradėti naudotis bei džiaugtis gražesnia aplinka bei vandens skleidžiamu skambesiu. Kriokliai pilnai ar dalinai sukomplektuoti, nereikia jokių papildomų medžiagų, sudėtingų hidroizoliacinių dangų. Vanduo tekės gražiai, tvarkingai, tinkamu greičiu. 

  • KRIOKLIŲ DALYS
  • TALPOS

    Talpos skirtos tvenkiniams ar fontanams. Galima naudoti kartu su mūsų siūlomais dekoratyviniais kriokliais ar tiesiog į šias talpas nardinti fontanų siurblius. Talpos plastikinės ar pagamintos iš specialios mūsų sąlygoms pritaikytos dervos, padengta akmens imitacija. Gražiai bei natūraliai atrodančios tvenkinių talpos. 

  • APŠVIETIMAS

    Tvenkinių, fontanų, upelių prožektoriai. Gali būti naudojami vandenyje bei sausumoje, tai yra virš vandens paviršiaus. Galima apšviesti vandens tekėjimą ar kitas šalia tvenkinio esančias gražias detales. Naudojamas saugus bei taupus LED apšvietimas tvenkiniamas ar fontanams.