SPA baseinai

Specialūs pasiūlymai

Atsiliepimai

Paskelbė Evaldas
Sveiki, įsigijau robotą už 660 eur. Pradžioje a ...

10-09-2019

Peržiūrėti visus

SPA baseinai

Sveikatai ir gerovei!

 Dėl šių priežasčių vis labiau populiarėja sūkurinės vonios . Pasimėgaukite prabangos jausmu karšto SPA baseine, kuris masažuos jus ir padės atsipalaiduoti.  Šilta ir intensyvi burbulinė vonia turi teigiamą poveikį žmogaus organizmui.  Padeda esant nugaros ir sąnarių skausmui, atpalaiduoja raumenis, nuima įtampą, pašalina s...

Sveikatai ir gerovei!

 Dėl šių priežasčių vis labiau populiarėja sūkurinės vonios . Pasimėgaukite prabangos jausmu karšto SPA baseine, kuris masažuos jus ir padės atsipalaiduoti.  Šilta ir intensyvi burbulinė vonia turi teigiamą poveikį žmogaus organizmui.  Padeda esant nugaros ir sąnarių skausmui, atpalaiduoja raumenis, nuima įtampą, pašalina stresą. Atsipalaiduokite sode, sodyboje, terasoje, namuose...

Plačiau

Subkategorijos

  • SPA pripučiami

    Jus džiugins pripučiamų SPA baseinų kokybė, vaizdas ir tuo pačiu metu rūpinsitės savo sveikata. SPA baseino milijonai burbuliukų suteiks jums energijos visai dienai. Pripučiamu SPA galite mėgautis bet kuriuo paros laiku, bet kurioje jums tinkamoj vietoje. Tai nesudėtingas ir greitas montavimas, mobilumas ir vandens terapija jūsų kūnui.

  • Masažinės vonios

    Akrilinias sūkurines vonias  įvertins reiklesni žmonės. Jos yra suprojektuotos ir įrengtos taip, kad visus metus galėtumėte mėgautis maloniais potyriais.

  • Spa baseinai betoniniai

    Spa baseinai įrengiami tiek viduje, tiek lauke. Viduje dažniau naudojami spa betoniniai baseinai, lauke akrilinio korpuso baseinai su specialia įranga bei papildomu korpuso apšiltinimu, kad tokiu baseinu būtų galima naudotis ir žiemą. Spa baseinų yra dvi filtravimos sistemos, tai skimerine sistema, vandens lygis apie 10-15 cm žemiau bortelio, šio tipo spa baseinai tinka privačiam naudojimui ir su persipylimo sistema, kai aplink baseiną išdėstytos persipylimo grotelės, vanduo yra lygiai su borteliu ar grindimis. Spa betoninių baseinų paviršius gali būti dengiamas įvairiomis keramikinėmis plytelėmis. Tai gali suteikti spa baseinui išskirtinumo arba pagal poreikį lengvai priderinti prie bendro patalpos interjero.