Infraraudonųjų spindulių saunos.

Infraraudonųjų spindulių saunos.

Trumpai apie infraraudonųjų spindulių saunas. Infraraudonųjų spindulių saunos vis labiau populiarėjantis produktas, renkantis norint pagerinti sveikatą, atsipalaiduoti, ramiai praleisti laiką. Vienas iš pagrindinių privalumų lyginant su tradicinėmis saunomis ar pirtimis, norint turėti infrapirtį reikia tik vietos viduje ir elektros. Jokių garų, drėgmės, ventiliacijų ir t.t. norint naudotis nereikia jokio specialaus pasiruošimo bei laiko kol bus galima naudotis sauna.

Trumpai apie infraraudonųjų spindulių saunas.
Infraraudonųjų spindulių saunos vis labiau populiarėjantis produktas, renkantis norint pagerinti sveikatą, atsipalaiduoti, ramiai praleisti laiką. Vienas iš pagrindinių privalumų lyginant su tradicinėmis saunomis ar pirtimis, norint turėti infrapirtį, reikia tik vietos viduje ir elektros. Jokių garų, drėgmės, ventiliacijų ir t.t. norint naudotis nereikia jokio specialaus pasiruošimo bei laiko kol bus galima naudotis sauna.

Infraraudonųjų spindulių teigiamas poveikis žinomas jau labai seniai. Infraraudonieji spinduliai labai senai pradėti taikyti Kinijoje, o vėliau paplito ir po kitas šalis.
Iki šiol infraraudonieji spinduliai medicinoje buvo naudojami labai plačiai. Infraraudonieji spinduliai skverbiasi į kūną iki 7 cm, nors oro temperatūra nėra aukšta, iki 60 laipsnių.
Dėl to pagerėja kraujotakos bei širdies sistemos, įvairių žaizdų gijimas, geriną imuninę sistemą, per odą šalinami šlakai bei toksinai, palengvina inkstų veiklą, normalizuoja kraujospūdį, mažina įvairius peršalimo simptomus, sąnarių skausmus. Maloni šiluma ramina nervų sistemą, gerina miegą, mažina nuovargį. Naudingas fizinis aktyvumas, tik nesportuojant. Todėl tai puiki vieta, kas neturi laiko sportui ar net mankštai, teigiama, kad po gero seanso toks pats efektas lyg nubėgus nemažai kilometrų. Pastoviai naudojantis sauna sumažėja  kraujospūdis, gerėja širdies ritmas, gyja įvairios alergijos, odos ligos. Todėl tikrai verta investuoti į infraraudonųjų sauną.

Pagrindiniai privalumai
Vienas iš pagrindinių infrasaunų privalumas, kad jomis gali naudotis bet kokio amžiaus žmonės. Nes infra spinduliai šildo ne orą, o kūną, todėl aplinkos temperatūrą nėra aukšta. Galima kaitintis apsirengus, tai yra su drabužiais. Visa tai puikiai tinka riebalų deginimui. Taip pat pirtį galima naudoti atidarius duris, todėl infrasaunomis drąsiai gali naudotis  žmonės jaučiantys baimę mažoms patalpoms, tai yra sergantys klaustrafobija. Tai labai didelis infraraudonųjų spindulių saunų privalumas.

Pirčių dydis
Galima rinktis nuo 1 iki 4 asmenų vietos, nuo to priklauso matmenys bei kaina.

Medžiagos
Gamyboje naudojamos kedro ar kanadietiškos medienos Hemlock, kuri yra ideali medžiaga infraraudonųjų spindulių saunoms gaminti. Ši mediena neturi dervos ir neskleidžia jokio kvapo. Tai minkšta mediena, pasižyminti geromis šilumą izoliuojančiomis savybėmis. Ji yra nuo šviesiai rudos iki rausvos spalvos ir yra ideali medžiaga. Be to, medienoje yra vadinamųjų mineralinių ataugų, kurios sukuria atsitiktines plonas juosteles, išryškinančias medienos struktūrą.
Kedro mediena. Masyvūs amžinai žaliuojantys kedrai iš gilių Kanados miškų jau sukuria ramybės pojūtį, tvirtos uolienos pusiausvyros ir jėgos įspūdį.
Būtent tai yra kedras viduje. Jo labai patvari ir atspari mediena pasižymi puikiomis šilumos izoliacijos savybėmis , maloniu kvapu ir, be to, suteikia tikrai sveiką aplinką . Tai padeda palaikyti optimalią drėgmę, taip pat apsaugo ją nuo mikroorganizmų. Tad, ką rinktis, nėra didelio skirtumo, abi medžiagos yra tinkamos ir kokybiškos, o pagal patikusį modelį.

Infraraudonųjų spindulių skleidėjai
Naudojami keramikiniai, anglies pluošto (carbon), keraminiai raudonos šviesos šildytuvai.

Keraminiai šildytuvai
Jie labai greitai padeda pasiekti reikiamą salono temperatūrą. Įsigijimo išlaidos yra mažesnės nei naudojant kitų tipų šildytuvus, o tarnavimo laikas yra iki 8000 darbo valandų. Normaliai veikiant (pirtis 3 kartus per savaitę 45 minutes), gali veikti iki 60 metų. Keraminiai šildytuvai pasižymi greitu sušilimu, norint pasiekti reikiamą 60 laipsnių temperatūra infrasaunoje. Tai gali būti mažiau šildytuvų, bet to užteks. Šie šildytuvai veikia esant paviršiaus temperatūrai 250–300 ° C ir yra padengtos apsauginę grotelę.

Anglies (carbon) pluošto šildytuvai. Infraraudonųjų spindulių pasiskirstymas yra tolygiausias ir efektyviausias anglies šildytuvams . Jie pagaminti iš plonų anglies juostelių. Jų eksploatavimo laikas yra iki 12000 darbo valandų, o įprastu režimu (pirtis 3 kartus per savaitę 45 minutes) gali veikti iki 90 metų. Anglies šildytuvai sukuria paviršių temperatūra 70–170 ° C. Jie lėčiau pasiekia maksimalų infrasaunos viduje 60 ° C, tačiau ilgaamžiškesnis veikimas. Infraraudonųjų spindulių pasiskirstymas anglies šildytuvų yra simetriškesnis ir efektyvesnis

Keraminiai raudonos šviesos šildytuvai
Raudonosios šviesos technologijos dėka jie greičiausiai pasiekia reikiamą salono vidaus temperatūrą iš visų tipų infraraudonųjų spindulių šildytuvų. Jie susideda iš vamzdžių, pagamintų iš silicio dioksido, kuris, be intensyvios spinduliuojančios šilumos, taip pat skleidžia šviesą, kuri sustiprina visą naudingą terapinį poveikį. Įprastai naudojant šildytuvus, jų tarnavimo laikas taip pat yra apie 8000 darbo valandų. Normalaus naudojimo laikas yra apie 60 metų (ty apie 8000 darbo valandų). Dėl naujos technologijos šildytuvai toliau pasiekia reikiamą viduje 60 laipsnių temperatūra. Jie sukuria paviršių temperatūra yra 300–500 ° C ir yra įrengta apsauginė grotelė.

Nauji dvigubi sveiki infraraudonųjų spindulių skleidėjai (kvarcas + magnis)
Skirtingai nuo tradicinių infraraudonųjų spidulių saunų su keramikiniais ir anglies pluošto šildytuvais, galima rinktis norimą šilumos tipą.
Minkštos pirties sesijos ir greito sušilimo, rinkitės kvarcą, norite paspartinti prakaitavimą, rinkitės magnio skleidimą.

Įrangos pasirinkimas ar komplektacijos
Infra pirčių yra įvairių komplektacijų: su radiju ir MP3 grotuvais, apšvietimas išorinis, vidinis standartinės lemputės ar besikeičiančios spalvos šviesos terapijai, jonizatorius, įvairios lentynėlės gėrimams, laikikliai rankšluoščiams, valdymo skydeliai viduje ir išorėje, atlošai, stogo ventiliacijos, temperatūriniai jutikliai.

Jonizatorius
Praturtina esamą orą įkvėpta neigiamų jonų. Tai panašus į oro kokybę kalnuose ar prie jūros. Taip pat efektyviai likviduoja bakterijas.

CHROMOTERAPIJA (spalvų terapija)
Galima perjungti įvairias šviesos spalvas / atspalviai pagal norą ar nuotaiką nuotolinio valdymo pultu. Kiekviena spalva daro įtaką mūsų psichinei sveikatai, ji yra gaivi, stimuliuoja arba priešingai ramina.

Išvada: Infraraudonųjų spindulių saunos, tik gerai arba nieko...

Infraraudonųjų spindulių saunų modeliai ir pasirinkimai, spauskite čia

Parengė: Dainius Cicėnas