Biologiniai tvenkinių preparatai

Biologiniai tvenkinių preparatai

Gražaus sodo puošmena yra ne tik augalai, bet ir įspūdingas tvenkinys, paįvairinantis kraštovaizdį. Kad kiemo tvenkinys atrodytų pasakiškai ir puošniai, vanduo turėtų būti švarus. 

Gražaus sodo puošmena yra ne tik augalai, bet ir įspūdingas tvenkinys, paįvairinantis kraštovaizdį. Kad kiemo tvenkinys atrodytų pasakiškai ir puošniai, vanduo turėtų būti švarus. Nors vanduo natūraliuose vandenyse pats išsivalo, tvenkiniui reikalinga mūsų pagalba - kitaip gali būti nekontroliuojamas dumblių augimas, dėl kurio vanduo taps drumstas ir žalias. Išlaikyti tvenkinį visiškai nesunku - pakanka reguliariai naudoti biologinius preparatus tvenkiniams, kuriuose yra kruopščiai atrinktų naudingų bakterijų padermių, kurios padeda išlaikyti pastovią pH vertę ir neturi kenksmingų cheminių medžiagų.

Reguliarus tvenkinio dezinfekavimas specialiais biopreparatais yra gražaus sodo garantas. Tvenkinio valymo bakterijos sumažina vandenyje esančius biogeninius junginius, sumažina cianobakterijų ir dumblių vystymąsi, stabilizuoja vandens parametrus ir pašalina nemalonius kvapus. Mūsų internetinėje parduotuvėje rasite bakterinių tvenkinių preparatų, taip pat daugybę priemonių, skirtų jūsų namų tvenkinio priežiūrai, palaikantys filtravimo procesus, filtrų kasetės, valymo siurbliai vandens rezervuarams su priedais, LED apšvietimas, siurbliai ir daugelis kitų produktų, kurie padės jums išlaikyti savo tvenkinį nepriekaištingos būklės.

Kuo naudingos bakterijos tvenkiniuose?
Tinkama priežiūra turi teigiamą poveikį tiek vandens būklei, tiek žuvų, vėžių, zooplanktono ir kitų tvenkinyje ar tvenkinyje gyvenančių organizmų sveikatai. Patikrinkite, ką gaunate įvesdami į tvenkinį naudingų bakterijų.

Dumblių ir cianobakterijų augimo stabdymas - tinkamam vandens ekosistemos funkcionavimui reikalingas tinkamas dumblių kiekis. Tačiau esant dideliam dumblių kiekiui, dar vadinamam invazija, vandens skaidrumas žymiai sumažėja ir atsiranda žalia spalva. Veiksmingi mikroorganizmai gali būti įvedami į tvenkinius tiek profilaktikos tikslais, tiek iškilus problemai. Bakterijos tvenkiniuose atkuria deguonies pusiausvyrą, sumažina chlorofilo kiekį ir užkerta kelią dumblių ir cianobakterijų vystymuisi.

Vandens parametrų stabilizavimas - biologiniai preparatai padidina karbonato kietumo lygį ir palaiko pastovų vandens pH lygį, kurio dėka naudingosios bakterijos turi optimalias vystymosi sąlygas.

Nemalonių kvapų pašalinimas - dažniausios blogo kvapo priežastys yra dumbliai ir organinės liekanos. Naudingos tvenkinio valymo bakterijos slopina dumblių,
cianobakterijų ir patogeninių bakterijų dauginimąsi ir tuo pačiu atstato deguonies balansą vandens rezervuare, pašalindamos nemalonių kvapų problemą.

Saugi žuvų tvenkinio dezinfekcija
Žuvų tvenkinių dezinfekcija turėtų būti atliekama naudojant ekologiškus ir natūralius preparatus, saugius žmonėms, gyvūnams ir aplinkai. Tvenkinio bakterijos
yra specialiai parinktos padermės, atkuriančios biologinę ir cheminę vandens pusiausvyrą ir nekenkiančios gyviesiems organizmams. Ekologiniai preparatai, tokie
kaip „EcoGerm Ponds“ tvenkinių valiklis, sumažina dugno nuosėdų kiekį, sumažina fosforo ir azoto junginių kiekį, sumažina dumblių ir cianobakterijų augimą, pašalina nemalonius kvapus.

Natūralus preparatas tvenkiniams taip pat teigiamai veikia žuvų sveikatą ir didina dafnijų bei kitų vandens organizmų, esančių švariame vandenyje, populiaciją.
Be ekologiškų tvenkinių preparatų, mūsų pasiūlyme taip pat yra įvairių ingredientų maisto, kuris padengia dienos žuvų energijos poreikius ir palaiko jų imuninę sistemą, apsaugodamas jas nuo infekcijų. Tvenkinio bakterijos - efektyvus tvenkinių valymas.