Siurbliai tvenkiniui. Daugelyje vandens sodų siurbliai yra būtini. Jie išjudina vandenį, verčia tekėtį upelį, veikti šaltinio akmenį, vandens sroves, fontanus ar vandens krioklius, kaskadas, filtruoja vandenį esant tvenkinio filtrui. Siurbliai yra įvairaus galingumo. Svarbiausi parametrai yra aukštis H, tai vandens kėlimo  aukštis, kurį išstumia siurblys, taip pat svarbus vandens kiekis, per minutę ar valandą siurblys gali pompuoti. Rekomenduojama pirkti tvenkinio ar fontano siurblį truputį galingesnį nei reikia. Negalima leisti tvenkinio siurbliui išdžiūti, jis visą laiką turi būti vandenyje. Taip pat jo negalima statyti ant tvenkinio dugno, nes čia jos greitai apaugs žole. Siurblį geriausia statyti ant stabilaus pagrindo,plytų ir panašiai. Elektrinį vandens tvenkinio siurblį galima panaudoti šaltinio akmeniui, filtrui, tėkmei sudaryti, upelio tekėjimui, kriokliui, vandens srovėms ir fontanui, įvairioms fontano srovėms išgauti.  Jei prie tvenkinio nėra atvesta elektros, galima įsirengti atskirai nuo saulės energijos veikiantį tvenkinio siurblį.

Tvenkinio filtravimo siurblio taip pat negalima statyti ant dugno giliausioje tvenkinio vietoje, nes jis greit apaugtų žolėmis. Jis statomas aukštesnėje vietoje arba ant plytų.
Todėl renkantis tvenkinio siurblį labai svarbu atsižvelgti į daugelį faktorių. Mūsų siūlomi Elimax siurbliai yra aukštos kokybės, Premium klasės siurbliai. „Elimax®“ yra fontanas, skirtas kintamai vandens projekcijai iki 5,2 m aukščio, teikiantis efektyvią energiją galingiems lauko fontanams,mažos energijos sąnaudos. „Elimax®“ yra sinchroninis siurblys, tinkantis kiekvienam tvenkinio dydžiui ir naudojant UBBINK®  echnologija. Štai kodėl UBBINK® gali pasiūlyti 5 metų garantiją  „Elimax®“ siurbliams.

Siurbliai Jūsų tvenkiniui ar fontanui yra čia: