Pardavime turime jau paruoštų fontanų rinkinių spausti čia, tereikia įkasti (galima statyti ir ant žemės) vandens rezervuarą ir į jungti į elektros lizdą spausti čia ir spausti čia.

Jeigu norite savo sukurto fontano jums prireiks vos vienos popietės ir galėsite mėgautis puikiu vaizdu ir garsu.

Kaip pasidaryti savo svajonių fontaną?

Šį fontaną gali pasidaryti įvairios kvalifikacijos žmogus.

Jeigu neturite galimybės pasijungti elektros energijos, ne bėda, galime pasiūlyti fontanų siurblius veikiančius nuo saulės energijos.

Jums reikės:

  1. Vandens talpos (talpos būna įvairių formų, dydžių, gylių) spausti čia
  2. Fontano siurblio (siurbliai būna įvairių galingumų, veikiančių nuo saulės energijos arba nuo elektros energijos) spausti čia ir spausti čia
  3. Metalinių grotelių (grotelės būna įvairių formų, dydžių) spausti čia , taip pat galima rinktis ir rezervuaro dangčius spausti čia .
  4. Fontano purkštukų ( būna įvairų vandens srovių) spausti čia
  5. Dekoravimo medžiagos (akmenys, ąsočiai, vazonai...jūsų fantazija)

 

Kai turime visus išvardintus komponentus galime pradėti darbą.

Pasirenkame vietą fontanui, išmatuojame vandens talpos dydį, gylį ir tokių matmenų išsikasame duobę vandens talpai.

Įstatome siurblį į rezervuarą ir ant rezervuaro viršaus uždedame metalines groteles. Jeigu dekoras bus smulkus, dar rekomenduojame užkloti metalinį dangtį tinkleliu, kad neprakristų smulkus dekoras, šiukšlės. Užpildykite rezervuarą švariu vandeniu. Uždenkite tinklelį su dekoratyviniais akmenimis. Fontano čiurkšlę galite paleisti tiesiai iš po dekoro, iš ąsočio, akmens, vazų ir t.t. Fontano srovę, formą galima reguliuoti purkštukų pagalba.Prijunkite siurblį prie lauko elektros lizdo (nebent naudojate saulės siurblio komplektą), įjunkite ir mėgaukitės naujojo fontano vaizdais ir garsais. Tamsiu paros metu stipresnį, patrauklesnį vaizdą suteikia apšvietimas, kurį taip pat galima nesudėtingai įsirengti. Prekyboje siūlome nuo saulės energijos spausti čia ir nuo elektros energijos spausti čia veikiančius apšvietimus.
Kilus klausimams, dėl siurblio ar apšvietimo parinkimo visuomet galite susisiekti su mumis.
Fontanų idėjos kūrybai: