Daugelis savo sklypuose turite  lauko baseinus . Laikui bėgant, vandens valymo proceso sudėtingumas ir švarumo išlaikymas suteikia didelių nepatogumų. Savininkai yra priversti galvoti apie patogų, praktišką ir funkcionalų baseino uždengimą.

Verta investuoti:

Nors baseinų uždengimas yra nemaža pradinė investicija, jie ilgainiui sumažina išlaidas. Gaubtas sukuria šiltnamio efektą baseino zonoje ir sušildo arba neleidžia greitai atvėsti vandeniui net ir šaltesniais orais, kas aktualų mūsų klimato zonoje. Tai žymiai sumažina šildymo išlaidas, jeigu baseiną papildomai šildote. Valymo kaštai taip pat sumažėja, nes gaubtas sulaiko nešvarumus, šiukšles, vabzdžius lietaus vandenį nuo patekimo į baseiną. Slankiosios konstrukcijos leidžia uždaryti baseiną, kai jo nenaudojate, taip neleidžiant lapams, vabzdžiams ir žiedadulkėms patekti į plaukimo zoną. Mažina vandens garavimą, apsaugo baseiną nuo UV spindulių (korpuso blukimo). Dėl šių priežasčių mažiau reikia investicijų į chemiją. 

Saugumas:

Tiems, kurie turi mažus vaikus ar augintinius, baseino sauga gali būti labai svarbi. Nesinaudojate baseinu, uždarote ir niekas ten nepaklius, skirtingai nuo baseinų dangų, kurios negarantuoja apsaugos nuo nuskendimo ar patekimo į baseiną. Baseinų gaubtai visiškai užkerta kelią prieigai prie baseino, todėl nelaimingi atsitikimai yra mažiau tikėtini.

Mobilūs baseino uždengimai (spausti čia)

Geras sprendimas mobilus baseino uždengimas - pigus ir daugiafunkcinis baseino gaubtas/ uždengimas.


Privalumai:

 •          Geresnė baseino vandens kokybė dėl apsaugos nuo taršos.
 •          Mažiau garuoja vanduo
 •          Chemijos taupymas
 •          Vandens ir oro šilumos nuostolių sumažinimas ir energijos taupymas baseino šildymui
 •           Prevencija baseinams nuo neigiamų oro poveikio
 •          Maudantis po uždengimu, užkertamas kelias kūno nudegimui
 •          Vaikų ir augintinių apsauga
 •          Plaukimo sezono pratęsimas
 •          Visiškai mobilus, galima imti ir pernešti į kitą vietą
 •          Platus pritaikymų spektras (vakarinis paviljonas, šventės vieta, stalo tenisas ir kt.)
 •          Paprastas ir greitas montavimas
 •          Ilgaamžis, medžiaga yra visiškai atspari UV spinduliams ir nepralaidi vandeniui
 •          Galimybė atidaryti visas puses

Naudojimas kaip paviljono:

Dėl savo visiško mobilumo, galima gaubtą naudoti kaip paviljoną/ pavėsinę. Korpusas išlaiko šilumą nepraleidžia vandens, o tai reiškia, kad galite surengti vakarėlius bet kuriuo metų!

Trūkumas:
Šios mobilios baseino stogo dangos yra apvalių ir ovalių modelių, turinčių keletą matmenų. Žiemai rekomenduojama išrinkti.

Stacionarūs baseino uždengimai (spausti čia)

Tinka naudoti ištisus metus.

Aprašymas:

Prailgina maudymosi sezoną, kas aktualu mūsų klimato zonoje, lengvai montuojamas.Laiko šilumą, ypač naktį, tiek vandens (labiau sušildo vandenį ir neleidžia greitai atvėsti), tiek aplinkos, po gaubtu. Apsaugo vandenį nuo taršos: dulkių, lapų, vabzdžių, lietaus vandens, o tai sumažina baseinų preparatų kainą ir naudojimą. Uždengimai apsaugo vaikus ar augintinius nuo patekimo į vandenį. Uždengimas stacionarus, skirtas naudoti ištisus metus. Nesudėtingas montavimas, savo jėgomis. Uždengimas atvyksta pakuotėje.

Svarbu! Uždengimo paviršius gali atlaikyti tik iki 45 kg / kv. Nepaisant to, kad tai yra vienas geriausių rinkos rodiklių, rekomenduojame laiku išvalyti paviljono paviršių nuo sniego ir kitos papildomos apkrovos.