Ieškote nepaprastos, praktiškos dovanos BOSUI / BOSEI ?

Jūrinės dovanos puikiai tiks kaip dovana BOSUI. Visos dovanos gali turėti tam tikrą mintį, reikšmę, tik reikia tinkamai parinkti savo BOSUI. 

Kai kurios dovanos yra chromuotos, nurodančios modernius jachtų priedus, arba pagamintos iš tradicinės medienos ir žalvario. 

Jūrinio stiliaus dovanos primena praeities prisiminimų simboliką. Namuose ar biure jie sukurs atmosferą tiesiai iš denio ar pajūrio uostų.

Jūrinės dovanos pažadins nuotykių jūroje skonį, motyvuos arba skatins veikti.

SPAUSTI ČIA

Dovana su žinute, kurioje dera buriavimo elementas ir įkvėpimas nuosekliai siekti pasirinkto tikslo.

"Burių padėtis, o ne vėjo kryptis lemia, kokiu keliu judėsime."    Jim Rohn

Laivas iš žalvario puikiai tiks kaip nedidelis jūrinis akcentas ant rašomojo stalo, knygų spintos, lentynos...

Subtilus jūros akcentas svetainėje, biure.

Jachta tvirta, sunki, blizgi, puikiai dera su mediniais interjero elementais. Tinkamoje aplinkoje jis suteiks interjerui elegancijos ir charakterio.

SPAUSTI ČIA ir SPAUSTI ČIA

Statinės formos taupyklė primena audringą prekybinių laivų istoriją, kurių triumai, pripildyti statinių medaus, alkoholinių gėrimų, pinigų, brangenybių – ir tai visada buvo skanus kąsnelis piratams.

SPAUSTI ČIA

Laivo vairas/šturvalas yra lyderystės simbolis, todėl gali būti naudojamas ne tik kaip jūrinė puošmena, bet ir kaip neįprasta, simbolinė dovana viršininkui. Elegantiškas lyderystės akcentas, pasakantis daugiau nei tūkstantis žodžių.

Vairas yra lyderystės ir naujo kurso, krypties ėjimo simbolis.

SPAUSTI ČIA

Laivo varpas yra klasikinis jūrinio dekoro elementas, turintis daug jūrinių tradicijų. Jo garsus garsas signalizuoja apie svarbų įvykį. Žalvariniai laivo varpai tapo nuolatiniu denio ir pakrantės kraštovaizdžio elementu, o dabar ir biuro interjero dekoru.

Sunkaus, didelio, elegantiško varpo skambėjimas praneš apie svarbius, sėkmingus įvykius įmonėje: pardavimo tikslų pasiekimas, naujos paslaugos paleidimas ar naujo produkto pateikimas į rinką.

Jo garsus garsas kiekvienai sėkmei, įvykiui suteiks unikalią reikšmę, nes sėkmę, įvykius, pasiekimus verta švęsti ir džiaugtis garsiai. Tegul jis skambina kuo dažniau!

SPAUSTI ČIA

Pranešti apie sėkmę ar ypatingą įvykį tinka ir stalo skambutis ir varpelis.

Stalo varpelis puikiai tiks įvesti tvarką audringų susitikimų metu ar įmonės vakarėliuose :)

Švyturys – bokštas, skleidžiantis šviesą, padedančią laivams naviguoti jūroje.

Tokia dovana BOSUI visada rodys kelią ir tuo keliu jis ves savo komandą.

Pagaminti iš medžio, knygų laikikliai atrodo labai efektingai ir elegantiškai. Unikalus dekoratyvus efektas pasiektas dėl solidžių, žalvarinių švyturių, kuris fantastiškai kontrastuoja su tamsia mediena ir pagyvina visą dekoratyvinę kompoziciją.

SPAUSTI ČIA

Verslo pasaulyje išoriniai veiksniai ir aplinkybės keičiasi taip pat greitai, nenuspėjamai ir dinamiškai, kaip ir orai jūroje. Kiekvieną dalykinę veiklą lydi staigūs, netikėti škvalai, o išgyvenimas priklauso nuo vairininko įgūdžių ir ekipažo pasirengimo.

Lyderį, kaip ir buriuotoją, veikia dinamiški orų pokyčiai, dėl staigių škvalų jachta gali pakilti ant vandens ar užplaukti ant seklumos. Todėl jis turėtų nuolat ieškoti grėsmių, ieškoti palankių vėjų ir atitinkamai koreguoti kursą, rūpindamasis gera įgulos nuotaika ir įsipareigojimu.

SPAUSTI ČIA

Yra daug įvairių jūrinių atributų, kurie turi prasmes, reikšmes arba galima jiems pritaikyti. Pvz: gelbėjimosi ratas reikalingas padėti skęstančiajam, tad šią dovaną galima dovanoti bosui, kad visada padėtų savo darbuotojams, pastebėtų ir ištrauktų. Inkaras, kad prisišvartuotu tinkamoje vietoje (verslo nišoje) ir srovės nenuneštų tolyn ir t.t.

Dovanų BOSUI suvestinė :)

Aukščiau esančiame straipsnyje pristatėme kelis unikalius įkvėpimus dovanoti viršininkui,  kurie puikiai tiks kaip įmonės dovana iš kolegų, net jei BOSAS neburiuoja.

Mūsų jūriniai pasiūlymai susiję su plačiai suprantama buriavimo ir jūrine kultūra ir tuo pačiu puikiai dera prie verslo konteksto.

Pamatykite visas mūsų siūlomas dovanas el. parduotuvėje:

https://www.zinute-butelyje.lt/

Kai vėl užsiduosite sau klausimą... o kokią rinkti dovaną bosui ar bosei?

Tikimės, kad pasirinkę bet kurį iš siūlomų variantų greitai išspręsite dilemą.

Straipsnis parengtas: