Ieškote dovanos jūrine tema?

Ieškote dovanos jūrine tema? Jūs atėjote ten kur reikia! Galite užsukti į mūsų jūrinės atributikos el. parduotuvę www.zinute-butelyje.lt , kurioje rasite daugybę dovanų idėjų, susijusių su jūra ir burėmis. Prieš naršydami po visą mūsų jūrinių prekių pasiūlymą peržiūrėkite geriausias rekomendacijas.

Funkcionali dovana buriuotojui

Kalbant apie funkcines dovanas, turime daug ką pasiūlyti. Praktiška dovana – tai ta, kuri gali būti patraukli arba nepatraukli estetiniu požiūriu, bet visada pravers kasdienėje veikloje namuose ar jachtoje. Tokios dovanos apima, pavyzdžiui: indus, rankšluosčius, kepures, virtuvės reikmenis ir t.t.

Įprasti kasdieniai daiktai, praturtinti jūriniu elementu, kruopščiai pagaminti, gali būti originali dovanos idėja ir tikrai ras praktinio panaudojimo namuose ar jachtoje.

Didelė dalis dovanų yra ne tik praktiškos, bet ir pasižyminčios jūriniu dizainu bei jūrine detale, suteikiančia daiktui unikalų jūrinį charakterį. Tokios dovanos yra, pavyzdžiui, puošnios, jūrinės formos, jūrinės lempos ar jūrinės antklodės ar dekoratyvinės pagalvės, kurios pravers kiekvienuose namuose. 

Mažos jūrinės dovanos

Kaip elegantiškos, nedidelės jūrinės dovanos tiks įdomūs jūriniai atidarytuvai, raktų pakabukai, jūrinės figūrėlės, statulėlės, batų šaukštai

Elegantiškos jūrinės dovanos

Jei ieškome dovanos prabangios ir originalios, kuriai galėtume skirti kiek didesnį biudžetą, tam puikiai tiks burlaivių modeliai, laikrodžiai ant sienos vaire ar jūrinių mazgų rėmelis.

Kitos dovanų idėjos

Kaip ir dovanų atveju, funkcionalumas gali būti nustumtas į antrą planą, o estetinė vertė bus labai svarbi.

Šiai dekoratyvinei ir funkcinei kategorijai priklauso jūriniai laikrodžiai ir laivo vairai, kurie dėl tvarkingo medžio ir žalvario derinio atrodo itin elegantiškai, kaip ir jūriniai laivų varpai. Tokie unikalūs daiktai bus puiki dovana.

Buriavimo dekoracijos suteiks interjerui nepakartojamo, jūrinio charakterio dėl  naudojamų dizaino elementų, kuriuos dažnai buvo galima rasti senuose burlaiviuose ar šiuo metu šiuolaikinėse jachtose.

Tokios dovanos gali neturėti jokios praktinės vertės, bet tai bus jūrinė dekoracija, kuri įneš į kambarį, biurą, barą, viešbutį, nuomos versle jūros akcentą.

Šioje kategorijoje itin populiarūs preciziškai pagaminti laivai buteliuose, jachtų ir burlaivių modeliai bei knygų laikikliai, kurie suteiks įvairumo ir žavesio kiekvieno namų bibliotekai.

Ideali dovanos idėja laivavedžiui, jūreiviui ar jūros mylėtojui 

Jūrinė patalynė ir pagalvės su jūrinio motyvai.

Jūreivio juostelėmis išmarginta patalynė, inkaro motyvų pagalvės ir dvi šiltos antklodės gražiai atrodo miegamajame ir kelia prisiminimus apie neseniai vykusias atostogų keliones. Todėl kiekvienam buriavimo gerbėjui toks komplektas tikrai patiks. 

irklai ant sienu.jpgDekoratyvinis irklas ant sienos

Jei ieškote dovanos užkietėjusiam buriuotojui, kuris taip pat garsėja geru skoniu. Šis dekoratyvinis priedas sukurs nepakartojamą atmosferą daugelyje skoningai dekoruotų jūrinių interjerų.

laivo modelis.jpgBurlaivio modelis

Dovanų pasiūlymuose taip pat buvo itin kruopščiai ir tiksliai pagamintas burlaivio modelis. Jis gražiai papuoš svetainę, biurą ir miegamąjį. Be abejo, tai užims garbingą vietą namuose ar įmonėje.

Geriausia dovana yra iš širdies, neįprasta, stebinanti, graži, estetiška, geriausiai funkcionali ir svarbiausia, susijusi su asmeniniais gavėjo interesais. Net jei ir gerai pažįstame žmogų, kuram ieškome dovanos, beveik kasmet susiduriame su ta pačia problema. Ką pirkti? Kas tau patiks? Kaip nustebinti?

Tikimės, kad mūsų gido dėka jau žinote, kokią dovaną pasirinkti, kad nustebintumėte savo išradingumu ir priverstumėte nuoširdžiai nusišypsoti.

Kviečiame įsigyti unikalią dovaną buriuotojui zinute-butelyje.lt parduotuvėje.

žinute butelyje logo naujas1.png