SUKOMPLEKTUOTI KRIOKLIAI

Specialūs pasiūlymai

Atsiliepimai

Paskelbė Aurelijus
Labai rekomenduoju, super parduotuvė pakonsulta ...

13-07-2022

Peržiūrėti visus

SUKOMPLEKTUOTI KRIOKLIAI

Dekoratyvinius krioklius, kaskadas ar upelius dabar įsirengti daug paprasčiau, viskas yra sukurta už jus, belieka tik išsirinkti dekoratyvinį krioklį, kuris labiausia tinkamas jūsų aplinkai, įsigyti, per vieną kitą valandą įsirengti ir pradėti naudotis bei džiaugtis gražesnia aplinka bei vandens skleidžiamu skambesiu. Kriokliai pilnai ar dalinai...

Dekoratyvinius krioklius, kaskadas ar upelius dabar įsirengti daug paprasčiau, viskas yra sukurta už jus, belieka tik išsirinkti dekoratyvinį krioklį, kuris labiausia tinkamas jūsų aplinkai, įsigyti, per vieną kitą valandą įsirengti ir pradėti naudotis bei džiaugtis gražesnia aplinka bei vandens skleidžiamu skambesiu. Kriokliai pilnai ar dalinai sukomplektuoti, nereikia jokių papildomų medžiagų, sudėtingų hidroizoliacinių dangų. Vanduo tekės gražiai, tvarkingai, tinkamu greičiu. 

Plačiau

Subkategorijos

 • Krioklys "Koloradas"

  Krioklio atskiros detalės yra modulinė sistema, susidedanti iš skirtingų krioklio segmentų,  sudaro natūralių uolienų sukuria tikrovišką vandens tėkmę, elementus išdėstant vieną virš kito. Šios detalės yra iš anksto suformuotas modulinis tvenkinio krioklys, susidedantis iš 5 atskirai prieinamų segmentų, kuriuos galite sujungti įvairiomis konfigūracijomis, kad atitiktų turimą erdvę ir kiekvieno asmeninį pasirinkimą. Jūsų krioklys bus panašus į kalnų upelį, nutiestą žemyn rieduliais dėl natūralios segmentų formos ir spalvų.

 • Krioklys “Sodo upelis”

  Tyliai murmantis upelis praturtina sodą ir pagerina jo mikroklimatą, tai sukuria labai geras sąlygas augalams.

 • Krioklys "Standart"

  „Standard®“ krioklys yra modulinė sistema, susidedanti iš šešių pagrindinių nelygios formos elementų, kad būtų galima sukurti skirtingų tipų vandens telkinius.
  Pagaminti iš juodos polietileno medžiagos (štampavimo procesas), šie elementai lengvai derinami vienas su kitu. Šio tipo krioklio elementus nesunkiai galima dekoruoti įvairiais akmenukais, augalais ir kita.