Medinio korpuso baseinai

Specialūs pasiūlymai

Atsiliepimai

Paskelbė Evelina
Sveiki! Esame labai patenkinti ir gamini ...

07-06-2020

Peržiūrėti visus

Medinio korpuso baseinai

Mediniai baseinai su kiekvienais metais vis labiau populiarėjantis baseinų tipas. Baseino korpusas pagamintas iš aukštos klasės rinktinės šiaurinės pušies. Mediniai baseinai yra pilnai sukomplektuoti, tad belieka išsirinkti modelį, surasti tinkamą vietą, atlikti surinkimo, montavimo darbus, tai užtrunka apie 2-3 dienas ir mėgautis šiuo puikiu p...

Mediniai baseinai su kiekvienais metais vis labiau populiarėjantis baseinų tipas. Baseino korpusas pagamintas iš aukštos klasės rinktinės šiaurinės pušies. Mediniai baseinai yra pilnai sukomplektuoti, tad belieka išsirinkti modelį, surasti tinkamą vietą, atlikti surinkimo, montavimo darbus, tai užtrunka apie 2-3 dienas ir mėgautis šiuo puikiu pirkiniu.

Baseinai pastatomi ant žemės, pusiau įleidžiami arba visiškai įleidžiami. Pasirinkus pilnai pastatomą baseiną, galima aplink įrengti terasą, tokiu būdu baseinas atrodys jog yra pilnai įleistas į žemę. Taip pat šie baseinai puikiai dera prie medinių pastatų, pvz. medinės pirties. Baseino pagrindinis privalumas, jog baseino korpusas yra pagamintas iš medienos, tai yra iš natūralių medžiagų. Mediena naudojama iš atsinaujinančių miškų, pagal specialią programą. Kruopščiai atrinkta ir apdorota, IV klasės mediena. Gaminiai yra sertifikuoti pagal atsinaujinančių miškų sertifikavimo miškininkystės programą (PEFC). Šis simbolis reiškia, kad programa yra orientuota į aplinkos tausojimą ir išsaugojimą. 

Mediniai baseinai - tai praktiškas pasirinkimas tarp brangesnių stacionarių ir pigių pripučiamų antžeminių baseinų. Baseino korpusui yra suteikiama 10 metų, dangai ir įrangai 2 metų garantijos terminas.

Plačiau